Aşk Vefkleri

Kusursuz bir aşk hayatının kapısını aralamanıza imkan tanıyan aşk vefkleri, eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızdaki bağı ve sevgiyi güçlendirmek için Medyum Kurtarıcı Hoca tarafından özenle hazırlanıyor. Birbirinden etkili duaların kullanıldığı aşk vefkleri, sevdiğiniz kişinin dualar ile size bağlanmasına yardımcı oluyor. Sevgiliniz ya da eşiniz ile aranızda soğukluk estiği zamanlarda aşk vefklerinden yararlanabilir ve bozulmakta olan ilişkinizi yoluna koyabilirsiniz. Allah’ın 99 ismi kullanılarak yapılan dualar sayesinde sevdiğiniz kişinin ömür boyu size sadık olmasını sağlayabilir ve yuvanızı kurtarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin enerjisi ile bütünleşen ve size olan sevgisini pekiştiren aşk vefki için yüzlerce çiftin mutlu bir beraberlik yaşamalarına vesile olan Medyum Kurtarıcı Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk vefki hazırlama aşamasında öncelikle sizin ya da sevdiğiniz kişinin yıldızına en uygun olan aşk vefki çeşidi tercih ediliyor. Onlarca farklı duaların eşlik ettiği aşk vefkleri arasından vefkin istenilen sonucu göstermesi için en doğru vefk belirleniyor. İslami alandaki engin bilgisi ve deneyimi ile Medyum Kurtarıcı Hoca, sadece size ve sevdiğiniz kişiye özel aşk vefki hazırlayarak, hayırlı bir işe imza atıyor. İslam alimlerinin eserleri de dikkate alınarak, aşk duası ile muska şeklinde hazırlanan aşk vefki, kısa süre içerisinde tesir etmeye başlıyor. İslami bir uygulama olan aşk vefkinden beklediğiniz sonucu almak için öncelikle pozitif düşünmeli ve vefklerin gücüne inanmalısınız. Düzenli olarak tekrarlanan aşk vefkleri ile sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini ve sevgisini daima canlı tutabilirsiniz.

Medyum Kurtarıcı Hoca tarafından hazırlanan aşk vefkini, daima yanınızda bulundurmalı ve vefklerin etkisini kaybetmemesi için ıslanmamasına özen göstermelisiniz. Ayrıca aşk vefkleri, İslami usüllere göre hazırlandığı için alkol vb. kötü alışkanlıklarınızdan da uzak durmalısınız. Ayrıldığınız eşiniz ya da sevgilinizle tekrar birleşmek için de Hoca’nın ilminden yardım alabilir ve sevdiğiniz kişinin tekrar size dönmesini sağlayabilirsiniz. Aşk vefkleri hakkında detaylı bilgi almak için yurtiçi ve yurtdışında binlerce kişiye bu konuda rehberlik eden Medyum Kurtarıcı Hoca ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile mükemmel bir birliktelik için aşk vefklerinin ruhani gücüne güvenebilirsiniz.

Vefk

Aşk Vefkleri Ne İşe Yarar?

 

Aşk Vefki, sevdiğiniz kimseyi ömrünüz boyunca kendinize bağlamanın büyü olmaksızın yapılmasıdır. Sevdiğiniz kişiyi aşk vefkleri ile kendinize kolayca bağlayabilirsiniz. Aşık olduğunuz kimseyi kendinize dua ve  aşk vefkleri sayesinde bağlarsınız.

Aşk Vefkleri

Esma-ül Hüsna yani Allah’ın 99 ismi kullanılarak yapılan dualardır. Aşk vefki yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi artık sizden başkası ile olamaz. Aşk için yapılan bir çalışmadır aşk vefki.  Sevdiğiniz kişi ile aranızda sevgi ve muhabbet oluşturur. Tek bir çalışma biçimi değildir. Pek çok çeşidi bulunmaktadır. Aşk vefki doğru biçimde yapılmalıdır. Ve kişinin isteğine uygun bir biçimde yapılmalıdır. Aşk vefkini medyumlar ya da bu işin ehli olan hocalar yaparlar.

 

Aşk vefkleri düzenli aralıklarla tekrarlanmalıdır. Bu uygulama tekrarlandıkça sevdiğiniz kişinin size olan ilgisi ve aşkı daha yoğunlaşır. Böylelikle aranızdaki aşk ve sevgi daim olur ve artar. Aşk vefki yapıldığı an itibarı ile etki eder. Rahmani bir uygulama olduğu için hemen tesir eder. Aşk vefkinin içeriği önemlidir. Muska şeklinde yapılır. Aşk vefki aşık etmek için aşk duası ile yapılır.

Aşk vefkini sürekli üstünüzde bulundurmalısınız. Düşürmemeye ve kaybetmemeye çalışmalısınız. Aşk vefkini taşıyan kişinin alkolden uzak olması gerekir. Zira büyünün etkisi kaybolabilir. Aynı zamanda aşk vefki ıslanmamalıdır. Vefk ıslanırsa etkisi kaybolabilir.

Aşk Vefkleri yaparken ve uygularken doğru yollar izlenmelidir. Vefki yaptırırken inanmak şarttır. Etkisi için olumlu düşünmeli ve mutlaka inanmalısınız. Aşk vefkini yaptıracağınız kimsenin size aşık olacağına inanmalısınız. Eğer sevdiğiniz ile ayrı iseniz onun size geri döneceğine de inanmanız çok önemlidir. Olumlu düşünürseniz vefkin etkisi de olumlu olacaktır. Vefklerin ruhani bir gücü, bir enerjisi vardır. Vefk ile sevdiğiniz kişinin enerjisi birleşir ve sevdiğiniz kişi size aşık olur. Sürekli sizi düşünür ve sizden başkasını gözü görmez.

Aşk vefkleri  sevgiliniz ve eşiniz içinde yapılır. Eğer ayrı iseniz tekrar kavuşmanız için de yapılır. Size yakın olmasını istediğiniz kimse için yapılır. Aşk vefki yaptırmak istediğinizde, sevdiğiniz kimseye herhangi bir şey yedirmeniz ve içirmeniz gerekmeyecektir. Sadece dua üzerine yapılan etkili bir uygulamadır.