Dil bağlayan dualar

Dil bağlayan dualar.

Diğer konularda bahsettiğim gibi pek çok can sıkıcı olaylardan bir kısmı ilgili ilgisiz, alakalı alakasız, doğru yanlış konuşmalardır. Özellikle iftira ve dedikodu çok can yakmıştır. Bırakın iftirayı saptırmayı yanlışı, Müslüman kardeşin gıybetinin yapılması bile gıybet sayılmıştır. Dil bağlayan dualar için bu bir örnektir.

Dil bağlama duaları içinde kaynana gelin şer konuşan kötü konuşan düşman dilini bağlayan dualar.

Dil bağlama duaları içinde kaynana gelin şer konuşan kötü konuşan düşman dilini bağlayan dualar.

Ve gıybet yapmanın ölü eti çiğnemek olduğu belirtilmiştir. Çok konuşmak aynı zaman içinde yalan gıybet dedikodu saptırma abartma gibi tehlikeler barındırır. Bu nedenle sükût yani susmak, sessiz kalmak fazilet olduğu belirtilmiştir. Söz gümüşse sükût altındır atasözümüz bunu en iyi anlatan ifadelerdendir. Dil bağlayan dua ile eğer biliyorsak o an karşımızdaki susturmak mümkündür. Kendinizi savunma ve cevap verme, yanlışı düzeltme imkânı da vardır. Peki, arkamızdan konuşan hiç haberimiz olmadan hakkımızda nice yalanlar uyduranlar ne olacak. İşte dil bağlama duaları nasıl bir ihtiyaç olduğu burada anlaşılıyor. Çok büyük günaha yol açan iftiracılar için dil bağlama duası çözüm olabilir. İspiyoncuların yaptıkları sıkıntılardan kurtulmak için yine çare bu tür çalışmalardır. Eğer haklısızlık ediyorsanız, kul hakkı yiyorsanız, zulüm ediyorsanız bunlardan pek medet ummayın. Allah c.c. her şeyi görendir, işitendir, bilendir. Muhakkak acıklı bir azap zalimleri yakalayacaktır. Dil bağlamak için dualar, mağdur olduğunuz durumlarda başvurabileceğiniz yollar arasındadır. Ben her türlü haksızlığı adaletsizliği bağnazlığı dolandırıcılığı hileyi hurdayı yapayım ama kimse hakkımda kötü konuşmasın gibi bir mantık olmasın. Bu durumda kimse susmaz. Susmamak ta gerekir. Dil bağlayan dualar Müslümanların eziyetten kurtarmak için kullanılması gereken bir yöntemdir. Dil bağlamak için dua okunabildiği gibi yazılarak yapılabilecek uygulama çeşitleri vardır. Bu çeşitler, dil bağlama muskası vefki tılsımı gibi çeşitli isimlerle adlandırılırlar. Bunları bir arada kullanmak daha iyidir. Etkiyi artıcı etkenlerdendir. Eğer sizde bu tür durumlarla karşılaşıyorsanız. İleride karşılaşmak istemiyorsanız dil bağlayan dualar oldukça işinize yarayacaktır.

Arama kelimeleri:

Dil bağlayan dua

Dil bağlayan dua.

Hiç olmasık anda, olmadık yerde bazı istenmeyen durumlar ile karşılaşırız. Her dönem karşımızda yerli yersiz konuşan, o an susturmak için neler feda edebileceğimiz birçok olay yaşamışızdır. Bazen karşımızdaki olağan üstü saçmalıkta veya yanlış olan bir iddiada bulunabilir. Bu iddia, özellikle de bizi aşağılayan zor duruma sokan bir şeyse. Dil bağlayan dua olsa o kadar konuşamaz. Belki böyle bir şeyden haberiniz bile yoktur. Size iftira atacakken birden nutku tutulsa konuşamasa başınız dertten kurtulacaktır. 

Dil bağlamak için dualar, kaynana düşman bütün insanların dilin bağlanması için dualar

Dil bağlayan dua budur, en etkili dil bağlamak için dualar, kaynananın düşmanların insanların dillerinin bağlanması için dualar.

Susacaktır konuşmayacak böylece sizde zor duruma düşmeyeceksiniz. Hele ki, size bir garezi varsa işte o zaman yandınız. Dil bağlayan dualar bu tür durumların çaresidir. Adı üstündedir, dil bağlama duası. İftiralara maruz kalmak, gammazların şerlerine maruz kalmak hiç hoş bir şey değildir. Bize düşen bu konulara karşı tedbir alabilmektir. Bu konuya karşı alınabilecek en iyi tedbir ise bu bahsettiğim yoldur. Çünkü sadece bir kişi değildir sizin kötülüğünüz için laf söz edecek olan. Hayatınızın her anında ve her zamanında ansızın karşınıza çıkabilir. Hiç tanımadığınız biri olabilir bu kişi. Bununla birlikte tanıdığınız sizi sevmeyen bir kişide olabilir. Öğretmen öğrenci, patron işçi, karı koca anne baba kardeş abi abla, gelin damat kaynana kayın peder kayın birader görümce dost düşman olabilir. İş veya mahalleden okuldan askerden arkadaş veya sosyal çevrenizden bir tanış kimse de olabilir. Dil bağlayan dua bu kimseler içinde etkilidir. Bildiğiniz gibi insanoğlu çiğ süt emmiştir. Kime ne zaman nankörlük edeceği belli olmaz. Her zaman iyilik ettiğiniz biri arkanızdan gammazlayıp kuyunuzu kazıyor olabilir. Biri size bunu anlatmadan söylemeden bilmeniz mümkün değildir. Bu nedenle siz siz olun ve işinizi şansa bırakmayın. Dil bağlama duaları ile kendinizi güvenceye alın. Ansızın karşınıza çıkabilecek olan kötü sürprizlere karşı hazırlıklı ve tedbirli olun. Eşinizi işinizi sevdiklerinizi bir takım iftira veya saptırmalar ile kaybetmeyin. Ve bunlar yüzünden zarar görmeyin. Söyledikleri büyük iftiralar olamasa bile, sinek küçük olduğu halde mide bulandırır. Bir bardak suya sinek konsa içmez dökeriz. En etkili bil bağlayan dualar bir araya getirilerek kendinizi her bakımdan garantiye alın. Sadece bir kişi için yapılabileceği gibi, tüm insanların dilini bağlamak için de kullanılabilir. Karı koca kaynana anne baba kardeş eş yenge gelin damat kayın birader kayın peder gammaz düşman gammaz dili bağlamak için değil. Bütün insanların size kötü konuşmamaları için de uygulanabilir. Dil bağlayan medyumlar hocalar bu konuda size yardım edebilir. Vefkler tılsımlar muskalar ayetler esmalar dualar ile yapılacak olan işlemler ile bu sorunları kökünden halledebilirsiniz. Bu kadar önemli ve gerekli olan bir konuyu asla ihmal etmeyin. Kendinize dil bağlayan dua yaptırın. Dedikodulardan fitnelerden fesatlardan şer dillerden kurtulun.

Arama kelimeleri:

Dil bağlamak için dualar

Dil bağlamak için dualar.

Pek çok alanda sık sık karşımıza çıkan bir konudur. Şu senin hakkında bunu dedi gibi şeyler. Söylediği doğru bir şey olsa neyse. Bazen akıl almaz iftiralar atılan kişiler vardır. Bu yalanlar iftiralar ile zarar vermek en büyük gayelerden biridir. Nice kimseler bu iftiralar yüzünden hapislere girmiştir. Nice insanların yuvaları yıkılmış ve boşanmışlardır. Bir çok hanım kızımızın namusuna iffetine leke sürülmüştür. Pek çok kişi işinden gücünden rızkından olmuştur. Bütün insanların dilini bağlamak için dualar yapılabilir.

Dil bağlamak için dualar, kaynana düşman bütün insanların dilin bağlanması için dualar

Dil bağlamak için dualar, kaynana düşman bütün insanların dilin bağlanması için dualar

Sadece bunlar değil elbette. Yine cinayetler kavgalar olmuş dostlar veya aile bireyleri niza eder tefrik olmuşlardır. Allah korkusu olan insanlar bunu yapamaz. Yalan, münafıklık alametlerindendir. Kişiye her duyduğunu söylemesi yalan olarak yeter hadis-i şerifi gereğince bizde üstümüze düşen görevi yerine getirmeliyiz. Dedikoducu ve münafık olan kimselerden haber geldi mi eğer gerekiyorsa araştırmalı. Sadece duyduğunuzla amel etmemelisiniz. Bu herkesin sırtına bir yüktür, vebali ağır olur.

Dil bağlamak için dualar işte burada ne kadar gerekli bir şey olduğu ortaya çıkıyor. Kız isteyeceksiniz. Sizi sevmeyen biri çıkıp içkici kumarcı esrarcı serserinin biri diyor. Siz olsanız, yapmadığını bilseniz de aklınızda bir şüphe, bir acaba kalmayacak mı? Bir kere kurt düştü mü kemirmeye devam eder. O kurdu öldürmeden de kemirme bitmez. Bildiğiniz hatta emin olduğunuz konularda dahi böyledir.

Neden bu kadar çok kötü lafa söze muhatap kalasınız ki? Dil bağlama duaları yaptırın kurtulun. Çünkü bu nedenlerle hayatınız bir anda alt üst olabilir(Allah korusun). Ayetler esmalar dualar vefkler tılsımlar muskalar yolu ile çözüme ulaşın. Bu uygulama neticesinde düşmanlar dedikoducular iftiracılar gammazlar konuşamayacak. Size karşı çeneleri tutulacak ve aleyhinizde kelam edemeyecekler. Kötü söz söyleyemeyip susacaklar. Dil bağlama duası ile bu tür sıkıntıları aşmış olursunuz. Diğer bir faydası ise, karşınızdaki muhatap olduğunuz yani konuştuğunuz kişilere olan etkisidir. Anne baba eş dost düşman rakip kaynana işçi patron çocuk arkadaş demeden hepsine etki eder. Sözünüz diğer insanların sözünden üstün olur. Lafım dinlenmiyor kaale alınmıyorum gibi durumlardan muzdarip olan kişiler içinde geçerlidir. Dil bağlamak için dualar aynı zaman reddedilmemek için de kullanabilir. Bir kişiden haceti isteği dileği olan kimse, o kimsenin sizi reddetmemesi içinde kullanılır. Böyle isteğiniz karşısında size karşı çıkmayacak ve hacetinizi yerine getirebilmek için elinden geleni yapacaktır. Dil bağlamak için dualar bunun gibi birçok farklı durumlarda ve konumlarda işe yarayan bir araçtır. Bu vesile ile hayatınızda çok büyük kolaylıklar sağlayabilirsiniz. Laf yerinde olursa, bu hayatta her zaman maça 1-0 önde başlamış olursunuz. Bu kadar önemli olan ve her alanda işinize yarayacak, size büyük artılar getirecek olan bu sistem defalarca tecrübe olunmuştur. Pek çok zaman etkili dil bağlamak için dualar ile büyük gelişmeler görülmüştür. En etkili dil bağlama duaları faydası müşahede olunan tesirli güçlü kuvvetli uygulamalar arasındadır. Dil bağlama duası yaptırın, dedikoducuları düşmanları gammazları susturun.

Arama kelimeleri:

Dil Bağlamak için dua

Dil Bağlamak için dua.

Sürekli, sık sık ve şedit bir şekilde arkanızdan konuşan, sizi kötüleyen, size muhalefet eden, oldukça size karşı ters konuşan kişileri susturmak için yapılacak olan yollardan birisi budur. Dil bağlamak için dualar kullanıldığında size karşı dilleri bağlanır. Ve size karşı konuşamazlar. Bu yolla birçok derdinizden kurtulabilirsiniz. Eş dost karı koca çocuk anne baba arkadaş veya rakipleriniz çekemeyenleriniz.

Dedikodu eden karşı çıkan kötü konuşan kaynana anne baba düşman veya gammazlar iftiracılara karşı dil bağlamak için dua.

Dedikodu eden karşı çıkan kötü konuşan kaynana anne baba düşman veya gammazlar iftiracılara karşı dil bağlamak için dua.

Sizin tanıdığınız kişiler ile sınırlı değildir. Sizin tanıdığınız veya tanımadığınız kişiler de dâhildir. Dil bağlama duası aynı zamanda sizin tanımadığınız kişilerin aleyhinize konuşmasına dahi engel olur. Bu nedenle aslında herkesin buna ihtiyacı vardır. Sizi kötüleyen kişilerden kurtulmak istiyorsanız mutlaka bunu yaptırmalısınız. Dil bağlamak için dua, ayetler esmalar vefkler tılsımlar ve muskalar türü çeşitli uygulamalar ile yapılabilir. Bu konuda çeşitli ayetler vardır. Bu konuda yardımcı olacak çeşitli tılsımlar oldukça yaygındır. Bununla birlikte çeşitli vefklerde kullanılabilir. Dil bağlama duaları bir muska içinde toplanıp, daha tesirli hale getirilmesi sağlanabilir. Böylece en etkili dil bağlama duası yapılmış olur. Ol kimseler sizi kötüleyecek kelimeler cümleler kuramazlar. Her ortam ve yaşta size çok lazım olacak olan uygulamalardır. Siz gözünüze çarpmışken olaki ileride unutmamak için mutlaka yaptırın. Dil bağlamak için dua hayatınızın her anında size yarar sağlayacak bulunmaz bir nimettir. İş aşk aile iş ve sosyal hayatınızın vazgeçilmezi olacaktır. Her ne olursa olsun etkili dil bağlama duaları size günün her anında her dakikasında yardım edebilecek en önemli bir değiştirgendir. Çene bağlama duası size oldukça yararlı olacaktır.

Arama kelimeleri:

Dil bağlama duası

Dil bağlama duası.

Şöyle bir sakin kafayla bugün gereksiz ne konuştum diye düşünün. Kaç kişinin aleyhine konuştum? Veya konuştuğum kişiler kaç kişinin aleyhine benim yanımda konuştu. Eminim çoğunuzun aklına bir şeyler gelecektir. Bu çok büyük bir sorundur. İnsanlar aleyhinde konuşan yalan yanlış sözler ile iftiralar atan kişiler büyük problemlere neden olabilir. Şu da var ki, söylenen her söz doğru değildir. Bu söylenen sözler küçük sapmalar abartmalar neticesinde nice iftiralar kavgalar, insanların tefrikaya düşmesi gibi sorunlar olmuştur. Bunların sonucunda boşananlar, işinden gücünden ticaretinden olanlar ve beklide canından olan nice insanlar vardır. Bu çeşit durumlara karşı yapılabilecek iyi tedbirlerden bir tanesi de dil bağlama duası ile tedbir almaktır. Böylece fitnecilerin iftiracıların gammazların aleyhinizde konuşması engellenir. Dil bağlama duaları ile bu gammazların iftiracı ve fitnecilerin yaptıkları zulümden kurtulursunuz. Bunun için gerekli çalışmalardan bir kısmı da dualar ile yönelmektir.

Dil bağlama duası, çok konuşan kaynana karı koca eş gammaz düşman dili bağlamak için dualar

Dil bağlama duası, çok konuşan kaynana karı koca eş gammaz düşman dili bağlamak için dualar

Bu resimde görmüş olduğunuz yazılar dil bağlama duasıdır. Bu gördünüz dualar bunun için çok güçlü kuvvetli ve tesirlidir. En etkili dil bağlama duaları oldukça müessirdir. Kullanılacak bu yöntem ile iftiralardan gammazlardan, işyerinizde size iftira atan, namusunuza leke sürmeye çalışanlardan emin olun. İletişime geçerek dil bağlamak için dua yaptırın. Ve gammazlardan iftiracılardan kurtulun. Bununla birlikte, çok konuşan kafanızı şişiren dengesiz ve çok konuşan küfür eden kocanın dilini bağlamak yine bu yollarla olur. Kaynana çenesi bağlamak içinde arayabilirsiniz. Böylece sadece anasını değil, sizinde artık lafınızı dinleyecektir. Girdiğiniz işyerinde veya okulda her nerede olursa olsun insan sizi ciddiye almıyor mu? Söyledikleriniz tesirsiz mi kalıyor? Bu kez söylediklerinizin üstün olması için yöntemler var. Düşmanlarınız ve çekemeyenlerinizin yine aleyhinize konuşmalarına engel olursunuz. Düşman dilini bağlama duası size yetecektir. Eşiniz ananız babanız çocuğunuz veya düşmanlarınız kim olursa olsun. Bu yollar ve yöntemler ile susturmanız mümkündür. Kuvvetli tesirli güçlü ve etkili dil bağlama duaları ile size muhalefet edemesinler karşı çıkamasınlar. Bir kişiden istek halinde, hacetinizi isterken dilinin bağlanıp karşı çıkmaması için yine bu yöntemler kullanılır. Bu dil bağlama duası çeşitleri oldukça faydalanılmış ve tesiri çokça görülüp çok kişi muradına ermiştir. Bu nedenle çekinmeden sizde bu yöntemler ile kurtulun.

Arama kelimeleri:

Dil Bağlama Duaları

Dil bağlama duaları.

Dil bağlama duası, çok konuşan kaynana karı koca eş gammaz düşman dili bağlamak için dualar

Dil bağlama duası, çok konuşan kaynana karı koca eş gammaz düşman dili bağlamak için dualar

Gereksiz yere aleyhinde çok veya yalan yanlış konuşan ve bu sözler ile iftiralar atan kişiler büyük sıkıntılara sebep olabilirler. Yuvanızı yıkabilir, işinizden gücünüzden olmanıza, sevdiklerinizle ve ailenizle aranızın açılmasına ve diğer kişilerle aranızın bozulmasına sebep olabilir. Bu tarz kişilere karşı yapılacak olan iyi işlerden birisi de dil bağlama duası ile tedbir almaktır. Böylece dedikoducuların size karşı dili bağlanır, aleyhinizde konuşamaz. Dil bağlama duaları ile gammazların yaptıkları haksızlıklardan da kurtulabilirsiniz. Bunun için gerekli çalışmalardan bir kısmı da dualar ile yönelmektir.

 Bu dualar bunun için çok güçlü kuvvetli ve tesirlidir. En etkili dil bağlama duaları istiyorsanız bu gördüğünüz şekil size yetecektir. Kullanılacak bu yöntem ile iftiralardan gammazlardan, işyerinizde size iftira atan, namusunuza leke sürmeye çalışan ahlaksızlardan kurtulun. En kısa zamanda bağlantıya geçerek dil bağlamak için dualar yaptırın. Ve gammazlardan iftiracılardan kurtulun. Bununla birlikte, çok konuşan kafanızı şişiren dengesiz konuşan çok küfür eden birinin dilini bağlamak yine bu yollarla olur. Kaynana dırdırından kurtulmak içinde arayabilirsiniz. Böylece sadece anasını değil, sizinde artık lafınızı dinleyecektir. Girdiğiniz işyerinde veya okulda her nerede olursa olsun insan sizi ciddiye almıyor mu? Söyledikleriniz tesirsiz mi kalıyor? Bu kez söylediklerinizin üstün olması için yöntemler var. Düşmanlarınız ve çekemeyenlerinizin yine aleyhinize konuşmalarına engel olursunuz. Düşman dilini bağlama duaları size yeterli gelecektir. Eşiniz anneniz babanız çocuğunuz veya düşmanlarınız kim olursa olsun. Bu yollar ve yöntemler ile susturmanız mümkündür. Kuvvetli tesirli güçlü ve etkili dil bağlama duaları  ile size muhalefet edemesinler karşı çıkamasınlar.

Arama kelimeleri:

Bağlama Duaları

Bağlama duaları hakkında bilgiler. Eşiniz veya sevgiliniz size bağlı değilse, eşinizin veya sevgilinizin gözü dışarıdaysa hiç çekinmeden iletişime geçin. Birileri sürekli aleyhinize konuşuyor sizi gammazlıyorsa, onların konuşmalarını engellemek için arayınız. Evden kaçan giden birini evine bağlamak için de arayınız.

aşk bağlama tılsımları büyüleri duaları

Bağlama duası nedir? Aşk sevgi muhabbet, gerek zarar vermek amaçlı olan helak etmek, iyi veya kötü amaçla uykusuz bırakmak gibi, hem iyi yönde hem de kötü yönde kullanılan bir takım çeşitli yollardır.

Evliliklerde yâda yaşanan gönül ilişkilerinde bir takım sadakatsizlikler aldatmalar olabilir. Veya sizden daha annesine babasına, eşine, diğer akraba veya arkadaşlarına bağlı olan kişiler her zaman problem teşkil eder. Gözü dışarıda ve sadık olmayan kişiler için bağlama duaları yapılabilir. En çok ihtiyaç duyulanları, karı koca arası bağlama duaları gibi sevgi ve muhabbet ve ısındırma konularındadır. Sonraki süreçte ise en çok dil bağlama duaları. Bunlar ile aleyhinize konuşan dedikodu yapan sizi çekemeyen gammazların düşmanların veya diğer kişilerin engellenmesidir. Böylece aleyhinize konuşmaları engellenmiş olur. Diğer bağlama duası çeşitleri arasında zinadan men etme veya erkeklik bağlama duaları kullanılır. Bunlar genelde hayırlı işler için kullanılmaya uygun türlerdir. Bunlardan farklı olarak görünüşte şer yani zarar vermeye yönelik yöntemlerde vardır. Genellikle bu zarar vermeye yönelik olan bağlama duaları çeşitleri düşmanlara karşı kullanılması gerekse bile asla haksız yere kullanılmamalıdır. Zulüm yapan bir kişiye karşı yapılacak olan müdafaa ile bir masuma yapılacak olan zarar verme arasında elbette hem dini hem ahlaki hem de vicdani olarak elbette fark olur. Rızık bağlama duaları da yaptıranlar vardır. Bunlar da genelde ticari rakipler veya iş rakiplerini veya düşmanlarına zarar vermek veya onlardan kurtulmak için yapılır. Kısmet bağlama duaları de yaptırırlar. Hedef alınan bayan veya erkeğin kısmeti kapatılarak evlenmesinin önüne geçilmeye çalışılır. Bu ahlaki olarak kabul edilebilir bir durum değildir. Gördüğünüz gibi sadece sevgiliyi bağlama duaları yoktur. Pek çok bağlama duası çeşitleri vardır. Bu bahsettiklerim en belli başlı olanlardır. Hiç aklınıza gelmeyecek türleri de vardır. Cinlerin dilini bağlamayı ömrünüzde hiç duymadığınız, ilk benden duyduğunuz bir terimdir. Ve büyük bir ihtimalle de başka hiçbir yerde duyamayacaksınız. Bağlama duaları yapan medyumlar içinde arayabileceğiniz güvenilir hoca benim. Mutlaka iletişime geçin.

Her durumda insanlar bu çeşit dualara ihtiyaç duyabilirler. Daha öncede belirttiğim gibi dua sadece okumaktan ibaret değildir. Bazen gönülden bir yalvarış bile duadır. Söz ile ikrar bile etmeden yapılabilir. Hatta yapılan ameller, yani işler de zahiri dua olarak nitelendirilmiştir. Yani dua sadece manevi değildir, maddi dua da vardır. Yazılarak dua etmekte mümkündür. Bunlarda ayetler Allah c.c. Arapça yahut başka lisanlardaki ismi şerifleri de kullanılabilir. Bunların yanında çok çeşitli özel veya bilindik dualar salavat-ı Şerifeler olabilir. Bunlar biraz yüzeysel kalabilir. İşin biraz derinlerine inersek, vefkler tılsımlar hatemler mühürler ve daireler yazarak ta yapmak mümkündür. Bu nedenle bağlama duaları okumaktan başka yazmak ile de yapılabilir. Bunların hepsinin bir arada kullanılması da mümkündür. Duaları hem okumak hem de yazmak yolu ile kullanabiliriz. İşin şu boyutu vardır. Vefk tılsım ayet daireler dualar esmalar ve salavat-ı Şerifelerin hepsinin kendine has ayrı yapılış kuralları vardır. Bunu bilmeden yapmak boşa kürek çekmektir.

Aşk bağlama duaları ile sevgiliyi kendine bağlama mümkündür. Bunda amaç sevginin şiddetli bir şekilde isteneni isteye çekmektir. Bu durumu sağlayabilecek çeşitli dualar esmalar tılsımlar ve diğerleri bir arada veya ayrı ayrı kullanılabilir. Karı koca arası bağlama duaları yine bunun gibidir. Amaç aynıdır. Bazı yöntemlerde nikah bağı önemli olabilir. Bu nedenle karı koca bağlama duası, sevgililer için kullanmak uygun olmayabilir. Her yöntem kendi alanı için kullanılmalıdır. Sevgiliyi kendine bağlama duaları o iş için daha uygundur. Diğer yolları uygulamamak gerekir. En çok kullanılan ve talep gören bunlardır. Bağlama duaları yapan hocalar için bunlar en gözde olan isteklerdir.

Diğer bir en çok rağbet gören dua çeşidi ise dil bağlama dualarıdır. Arkanızdan konuşan, sizi gammazlayan, dedikodu yapan kişiler için çok kullanılır. Arkanızdan yapılan ve sizi kötülemek için yapılan bu konuşmalar, kişiler inanırsa bağlama büyüleri kadar etkilidir. Düşünsenize birisi size gelip iyi tanımadığınız biri hakkında birçok olumsuz ve yalan söylüyor. Günümüzde hüsnü zan olayı pek olmadığı için öyle kabul ediyorsunuz. Hele ki, birde kalbiniz temiz ve herkesi kendiniz gibi görüyorsanız iş daha kötü. Çünkü ne derse inanıyorsunuz. Hadis-i şerifte Hz. Muhammed (S.A.S.) ‘’Kişiye, yalan olarak, her duyduğunu anlatması yeter’’ diyor. Her duyduğunuza inanmayacaksınız. Bunların önüne geçmek için mecbur dil bağlama duası yaptırmanız gerekir. Örneğin evli olan bir bayanın kaynanası sürekli onu, oğluna kötülerse ona inanır. İnanmasa bile genel olarak toz kondurmamak için annesi haklıymış gibi hareket eder. Kaynana dili bağlama duası şart olur. Yoksa yuva elden gidecektir. Bu tarz çalışmalara çene bağlama duası da denmiştir.

Karı koca arası bağlama duaları yine çok rastladığımız bir istektir. Nedeni bunun dindeki eksiklikler, içki kumar gibi kötü alışkanlıklar örf adet, töre ve yöredeki geleneklerden olur. Bunların yanında özellikle 1. derece akrabalar ve ekonomik sebeplerde gelmeye başlamıştır. Sebep her ne olursa olsun yuvayı kurtarmak gerekir. Karı koca arası bağlama duası bu işe çözüm olabilir. Böylece eşler arası sıcaklık ile birçok engel aşılabilir. Bunların yanında ilgili kişilerin uzak tutulması ve kötü alışkanlıkları bıraktırma duaları ile de diğer yardımcı dualar yapılmalıdır.

Göz bağlama duaları yine istenir. Aslında bu şekil istenmez. Sevgilinin başka hiç kimseye bakmaması için istiyorum denir.  Karı kocanın dışarıda gözü olmaması ve kendisinden başka hiç kimseye bakmaması için diye de söylenir. Göz bağlama duası ile bu sağlanabilir. Ancak sonuçta insanın belirli bir eğilimi varsa mutlaka zorlayacaktır. Bu nedenle ömür boyu kimseye bakmasın derseniz bu pek mümkün değildir. Dil bağlama konusunda da öyledir. Ömür boyu hiçbir kelam konuşamayacak değildir. Bazen kötü konuşmayı bırakır, bazen de çok az konuşabilir.

Eve bağlama duaları bazen ihtiyaç halini alır. Çünkü evde huzursuzluklara neden olacaktır. İster erkek ister bayan olsun fark etmez. Hiç biri eşinin evden kaçıp gitmesini veya gece kahvelerde sağda solda veya komşularında gezmesini istemez. Sonuçta bayan da olsa, erkekte olsa ilgi bekler, sevgi bekler. Bunun önüne geçmek için eve bağlama duası yapılır. Evden uzaklaşıldığı zaman veya gittiğinde evine dönmek ister. Böylece bu sorun aşılmış olur.

Diğer bir konuda uyku bağlama dualarıdır. Bu yöntemle birçok değişik konuda etki edilebilir. Eğer doğru uygulanırsa, en etkili bağlama duaları arasında olur. Bu şekilde isteği yapmaya mecbur bırakılır. Göze uyku girmez. Uyku düğümlenmiştir artık, geceler uzun olur. Ve istenen şey kişinin aklında olur. Onu yapana kadarda uyumak zordur. Bağlama duaları yapan medyumlar hocalar bu yöntemle pek çok işi halledebilirler. Bu nedenle uyku bağlama duası oldukça müessirdir.

Gelelim diğer bazı bağlama duaları çeşitlerine. Nasip kısmet rızık kader baht talih bağlama duaları. Bu konular sadece zarar vermek için kullanılır.  Bu nedenle konulara pek girmek istemiyorum. Rızık nasip kısmet bağlama büyüsü bozmak için yardım isteyebilirsiniz. En etkili sevgiliyi kendine bağlama duaları yaptırmak için de arayabilirsiniz.

Arama kelimeleri:

Bağlama duası

Bağlama duası hakkında bilgiler.

saçla yapılan bağlama büyüsü duası büyüleri

Bu çeşit uygulamalar, bağlamanın hangi çeşidi yapılacaksa, ona uygun çeşitli uygulamaların kullanılması ile olur. Bazı bilindik veya yaygın olmayan çeşitli dualar kullanılabilir. Çünkü nice dualar vardır pek çok derde deva olabilir, fakat kullanımı bilinmez. Basit ve sıradan ve hatta günlük kullandığımız bir bitkiyi veya baharatın özelliklerini araştırırken karşılaştığımız birçok şaşırtıcı faydası gibidir. Değişik olan nedir? Ya kullanım ölçüsüdür miktarıdır bazen başka bir şey ile karıştırılması ile olur. Bunun gibi bildiğimiz basit veya kısa duaların bile birbirinden çok hasseleri olabilir.

Bağlama duaları ile amacımıza uygun ayetler esmalar dualar veya salâvat-ı Şerifeler gibi çeşitli okunacak olanlardır. Bunlar, özel olarak tertiplenmiş olabilir. Her hangi bir ayet veya ayetler bütünü, esmalar veya esmalar bütünü veya çok daha fazla içerik ihtiva edebilir. Ayetler dualar esmalar salâvat-ı Şerifeler bir arada hepsi de kullanılabilir. Sadece okumak değildir. Dua etmek bazen yazmakla olur. Ayetlerin duaların esmaların yazılması da duadır. Karınca duası dediğimiz dua da buna bir örnektir. Buradan anlaşılacağı gibi dua sadece okunmaz. Dua yazmak ta mümkündür. Her ikisi, yani hem yazılıp hem okunan bağlama duası çeşitleri de vardır.

Yapılan okuma ayete duaya tılsıma vefke esmaya olabileceği gibi genel bir ayet esma veya duada olabilir. Bu okumalar yazımdan önce yazım esnasında ve ya yazımdan sonra olabilir. Bazılarında hem yazarken hem de yazmadan önce yâda sonra okuması olanlarda olabilir. Verilen sayılara riayet etmek gerekir. Eğer belirli bir saat veya vakit tayin edilmişse mutlaka riayet edilmelidir.  Aslında saatleri hesaplamak için çok fazla yöntem vardır. O apayrı bir konu olduğu için ayrıca ele almak gerekir. Bu çeşit bağlama duası kâğıda deriye çiriş veya başka bir ipliğe, tırnağa taşa mermere bakıra kurşuna gümüşe altına demire, bıçağa kilide çamaşıra herhangi el gibi herhangi bir organa, toprağa ve aklınıza gelebilecek herhangi bir madene yahut nesneye yapılabilir. Yazmadan önce veya yazarken veya yazımdan sonra uygulama yaparken okumaları olabilir. Bazıları ise taşındığı veya kullanıldığı sürece okuma gerektirebilir.

Bağlama duası yapmak için uygulanan bir takım yöntemler vardır. Uygulama aşamasında ise taşınan, içilen serpilen yakılan suya atılan toprağa yâda eşiğe yol ortasına veya taş altına gömülen, kuyu, su, akarsu veya denize atılan, çeşitleri mevcuttur. Bir kısmında tütsü kullanılıp bir kısmında ise kullanılmayabilir.

Bağlama duaları çeşitleri içinde olan bazılarını yazalım. Aşk bağlama duası en çok kullanılan çeşitlerden biridir. Amaç istenen kişiyi, isteyen kişiye âşık etmektir. En etkili bağlama duası olarak genelde bu istenir. Sonuçta sevgi söz konusudur. Çünkü sevilen vazgeçilemeyen demektir. Bu nedenle en çok dikkat edilmesi gerek konulardandır. Sevgiyle bağlanan kişi artık kişi artık diğerinden uzak durmak istemez. Ona yakın olmak ister, hep yanında olmak ister. Sesini duymak onu görmek ister. Sürekli onu düşünür. Görmeden duymadan konuşmadan yapamaz. Bu aşık etme duaları oldukça yaygındır ve çok kullanılır. Bazen aile içi sevgi muhabbet bittiğinde de kullanılabilir. Karı koca arasındaki biten aşkı yeniden canlandırmak gerekebilir. Sevgiliyi bağlama duası ise en çok kullanılan şeklidir.

Bunlarla beraber en çok kullanılan diğer bir etkili bağlama duası vardır. Çok ihtiyaç olunur. İş aşk çevre aile ve her zaman her yerde ihtiyaç olunan ve kullanılan bir türdür. Bunun adı dil bağlama duası dır. Aleyhinize konuşan kişi veya kişilerin susturulması için kullanılır. Bazı dil bağlama duaları ise karşı çıkılmaması için kullanılır. Bir kısmı ise genel olarak gammazların ve düşmanların dilinin bağlanması için kullanılır. Böylece sizin aleyhinize konuşmazlar.

Eve bağlama duası ise evde pek durmayan, eve gelmeyen eşler çocuklar için kullanılan yöntemler içindedir. Böylece evden gitmek istemezler. Evde değilken eve gelmek ister. Böylece istek meydana gelmiş olur.

Karı koca bağlama duası ile yine aile içi geçim huzur sağlanmış olur. Karı koca arası iyi olursa evin genel olarak düzeni iyi olur. Evde huzur mutluluk hâsıl olur.

Uyku bağlama duası, duyulan bilinen ve uygulanan diğer yöntemlerden biridir. Bu hem iyilik hem kötülük için kullanılabilecek bir uygulamadır. İyilik için derken, evinden eşinden çocuklarından yüz çevirip kaçan bir karı kocayı geri getirmeye mecbur bırakmak için kullanılabilir. Bu bozulmakta olan bir yuvayı kurtardığı için iyilik sınıfından sayılır. Bununla birlikte azap vermek ceza çektirmek içinde kullanılabilir. İşte bu bahsettiğimizi ise, kötülük için olan kullanımdır. Bu kötülük yapılan kişi içindir. Şu da var ki, kişi hak ediyorsa yapılırsa konum değişebilir. Bir takım zalimler, insanlara zulüm ediyor ve ıslah olmayıp ısrarla zulümlerine devam ediyorlarsa bunları engellemek gerekecektir. Zahiri gücü olmayan kişiler bunu manevi güç vasıtası ile, mesela uyku bağlama duaları durdurabilir. Bu durumda pek kötülük sayılmaz. Çünkü yapılan zulümlere ve zalimlere karşı haklı yere uygulanmıştır. Dikkatli olmak gerekir.

Hırsızı bağlama duası ile yapılabilecek çok çeşitli uygulamalar vardır. Bunlar birden fazla yollar ile yapılabilir. Örneğin hırsızı bağlamak için idrar bağlama yapılabilir. Sadece bu değil uyku bağlamak ta mümkündür.  Yapılan dualar ile çaldığını geri getirmeye mecbur edilir. Sadece bunlar değil tabii çok daha çeşitleri de mevcuttur.

Sadece hayırlı işler değil çeşitli şer işlerde de bunun gibi çeşitli uygulamalar yapmak mümkündür. Bunlardan kısaca bahsedeyim. Kısmet bağlama duası ile yapılan uygulamalar vardır.  Böylece istenen kişinin evlenmesinin önüne geçilmiş olur. Kısmet bağlama duaları ile etkilenen kişiye pek kısmetler çıkmaz. Çıksa da sonuca varılmaz. Hiç beklenmedik yerlerden bile çıkan olumsuzluklar ile bozulur. Neticede evlenmek mümkün olmaz.

Buna benzer rızık bağlama duası çeşitleri de vardır. Bu şekilde ise aynı kısmet durumundaki gibidir. Fakat bu kez amaç rızk kapılarının kapanmasını sağlamaktır. Rızkı kapatılan kişinin işleri güçleri dâhil pek çok konuda terslikler aksilikler olumsuzluklar yaşar. Olacak işleri son anda bile olsa bozulur. Bağlama duası yapan medyumlar, böyle bir olay istendiğinde Allah c.c. tan korkarak hareket etmesi gerekir.

Yol bağlama duası diyebileceğimiz başka bir çeşit daha vardır. Bununla bir kimsenin evinden veya bulunduğu yerden ayrılmaması ve gidememesi için yapılır. Yolun bağlanması için yapılan bu çalışmalar neticesinde, evinden yurdundan veya herhangi bir şehir kasaba veya ülkeden başka bir yere gitmesi engellenmiş olur. Bu nedenle, çeşitli engeller çıkar. Veya kişinin kendisi gitmek istemeyebilir.

Bağ bahçe tarla gibi yerler için yapılan bağlamalarda yapmak mümkündür. Böylece ağaçlar veya ekilen dikilen her ne ise gerekli verim alınamaz. Sebze meyve ve her ne olursa olsun çok ürün elde etmek pek mümkün değildir. Çeşitli dükkân bağlama ev ticarethane gibi yerlere yapılan bağlamalar yapıldığında ise o ticarethane bakkal, dükkan veya fabrika olsun fark etmez. Oranın ticareti olmaz, işler durgun olur, olacak işler tersine döner. Ve sürekli zarar edilerek batar. Evde ise bereketsizlik hâsıl olur. Ne kadar para gelirse gelsin gidecek bir yer mutlaka olur. Araç, eşya, makine, tüfek gemi veya çeşitli nesneler için yapılan bağlamalarda vardır. Misal son model bir dokuma makinesi aldınız. Sürekli arıza verir, ip koparır ve çeşitli aksaklıklar ile verimli olamaz. Araba almışsınızdır sürekli arıza çıkartır. Veya alakasız bile olan yerlerden kaza yapar. Anlayacağınız sürekli zarar verir.

At inek, koyun veya davar gibi sürü ile ya da çeşitli binek olan yarış olan veya verimli olan hayvanların bağlanması yapılabilir. Bunların yapılması da büyük maddi zararlara neden olabilir. Düşününki hayvancılık yapıyorsunuz ve bundan geçimizi sağlıyorsunuz. Birçok inek aldınız ve süt vermiyor. Sonra hayvanlar hastalanıp ölmeye başlıyor. Bunlar yetmezmiş gibi yavruladıklarında ise doğan yavrular ölüyor. Yani maddi olarak bu işle uğraşan kişinin batması demek olur. Maddi kayıp insanı intihara kadar götürebilir. Basit gibi görünen bir durumun ne kadar hazin sonuçlara sebep olabileceği açıktır.

Kurt çakal gibi zararlı hayvanların, sürülere yada insanlara zarar vermelerini engellemek için yapılan ağız bağlamalar yapılabilir. Bunda amaç insanların veya sürülerin koyunların veya diğer şeylerin zararını bertaraf etmektedir. Şöyle bir sakıncası vardır. Aç kalan bağlı hayvanlar açlık çektiği için başka yol bulamadığı için en yakındaki çeşitli köy veya yerlere gidebilir. Bunun neticesinde hayvanları kurtarmak isterken insanlar canından olabilir. Bağlama duası yapmak isterken ne kadar dikkat edilmesi gerektiğinin bir örneğidir.

Bunlara ilave olarak yapılacak olan bir yöntem daha vardır. Cinlerle bağlama yapmak. Çeşitli dualar isteyen ve bunun karşılığında bunu yapacak olan cinler vardır. Ruhaniler ile bağlamak için onların istediği yoldan gidilir ve istek söylenir. Onlar da bu istek karşısında istenileni yaparlar. Bunun asıl olarak diğerlerinden pek bir farkı yoktur. Çünkü bağlama duası okumak için çalıştığınızda buna yakın bir sonuç olur. Okunulan veya yazılan duaların hadimleri veya hüddamları o işi yapacaktır. O işi yaparken yine cinler görev alabilir. Bu nedenle şeytani bağlamalar olmadığı ve dinimize aykırı olmayan bir nedenden bağlama değilse çok sıkıntı yoktur. Birde ruhanileri bağlama vardır. Nasıl insanlar nesneler makineler hayvanlar bağlanabiliyor ise, bu varlıkları bağlamakta mümkündür. İster aşk bağlaması olsun ister dil olsun pek çok konuda onları da bağlamak mümkündür. Cin bağlama da demek mümkündür. Fakat diğer örneklerde de açıkladığım gibi bununda pek çok çeşitleri vardır.  Bağlama duası yapan hocalar neyi niçin yapıldığını bilmelidir. Yoksa masum insanlara zarar verme ihtimali büyüktür. her şeyin hesabının verileceği gün elbet gelecektir.

Arama kelimeleri: