Nasip Açma

Nasip açma için güvenilir ve etkili çalışma yapacak olan birisini arıyorsanız buldunuz. Medyum Kurtacının yapacağı nasip açma duası ile sizinde kısmetleriniz artsın. Artık üzülmeyin çünkü çaresiz değilsiniz. Yapılacak olan çeşitli nasip açma duaları ile dertlerinizden kurtulacaksınız. Kısmet açma duası için, 0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz.

Bu sergilediğim daireler, ayetler ve duaları, pek çok konuda faydalıdır. İnsanların gözüne şirin hoş görünme, büyükler katında ululuk kazanma gibi konularda müessirdir. Sadece bunlarla sınırlı değildir. Baht talih nasip kısmet açma içinde oldukça etkilidir. Yine rızkın açılması için kullanılan dualardan biridir. Rızkın artması şirin görünme, büyükler yanında söylediklerinizin etkili olması için arayın. Nasip duaları için en güvenilir medyum hocaya danışınız. Nasip nedir öğrenmek isterseniz çok basittir. Sizin payınıza düşen herşeydir. Nasip açan medyumlar hocalar içinde etkili işlemler için bir telefon kadar yakınım. 

 

Arama kelimeleri:

Şans Açma

Şans açan hocalar arıyorsanız, Medyum Kurtarıcı imdadınıza yetişecektir. Ve şanssızlıklardan kurtulacaksınız. İLETİŞİM sayfasını okuyup oradaki bilgilerle mail atabilir yada arayabilirsiniz.

Şans açma duası bunlardır. Bunlar oldukça etkili dualardır. Bunlardan başka olanları da diğer sayfalarda görebilirsiniz. 

Şans Açmaİnsanların daha önceden yaşayacakların takdir edilmesi gibi bir anlama gelir. Kader gibi bir anlamı vardır. Kader değişir mi değişmez mi sorusu sıkça tartışılır. Bilenler bilir ki, iki türlü kader vardır. Değişmeyen ve değişen kader. Bir tanesi Levh-i Mahv-ı İsbat diğeri ise Muallak Kader dir. Kişi anne ve babasını seçemez, bu değişmez. Hangi ekmeği alacaksa seçebilir. Konu bu olmadığı için nunları uzunca izah etmeyeceğim. Eğer sürekli şanssızlıklar terslikler talihsizlikler yaşıyorsanız bahtınız kapalı varsayabiliriz. Çünkü bu olağan üstü bir durumdur. Şans açmak için dua okunabilir. Veya şans açma dualarından olan çeşitli uygulamalar olabilir. Eğer Allah c.c. sizin bahtınızın kapanmasını dilemişse ve açılmasını dilememiş ise bunu kimse açamaz. Fakat bu talihin kapanması olayı yapılmış herhangi bir büyü nazar veya cinler alemi tarafından yapılmışsa bunlar açılabilir. Bazıları Allah c.c. izin vermezse olmaz der. Evet doğru, izin vermezse olmaz. Fakat aynı zamanda izin verirse olur. (Allah c.c. muhafaza) İşlenen günahlar nedeniylede olabilir. Bu konu üzerinde araştırma yapılıp ona göre çözüm üretilmelidir. Günahlarda tevbe etmek her zaman gereklidir. Büyüden kaynaklanıyorsa büyü bozma duaları ile bozulmalıdır. Nazar buna sebep olmuşsa nazardan kurtulma duaları ile müdahele edilmelidir. Bunun gibi her ne bağlayıcı sebep var ise önce o giderilip, sonra şans açıklığı için dua yapılır. Bunların bir kısmı kapalı şansı açma duası olduğu halde, bir kısmı ise bağlı çözmekten çok  şans açma büyüsü  denilen artırması fazla olması içindir.

Benden yardım isteyen tüm kardeşlerim olurki kapanma sebepleri günahtandır, bunun için yollayacağım işlemleri yapmadan önce tevbe etmeleri oldukça iyi olur.  Şans açan medyumlar içinde beni arayın, size yapacağım şans duaları vefki tılsımı muskası ile şanssızlıklarınızdan kurtulacaksınız.

Arama kelimeleri:

Nasip kısmet açma duası

Nasip kısmet açan hocalar medyumlar arasında en etkili kısmet açma duaları için arayın. İletişim bilgileri en alttadır.

Her insan kısmeti rızkı için çeşitli çabalar gösterir. Bu çabalar neticesinde hissesine düşmesi gerekene bir türlü sahip olmayabilir. Nazar bile bazı nasipsizliklere sebep olabilir. Büyü şerleri ve cin şerleri de bu nasip kapama olayına sebebiyet verebilir. Bunlarla birlikte özellikle rızık konularında İslama uygun yaşamamak fakirliğe neden olur. İşlenen büyük veya küçük günahlarda bunlara sebep olur. Pek çok Hadis-i Şerif te bu konu defalarca, Nebi tarafından söylenmek suretiyle uyarıldık. Uyarıları yapan Allah’ın (C.C.) Rasulüdür. (S.A.S.) Yapılan nasip bağlama büyüsü veya nasip kapama büyüsü denilen çeşitli uygulamalar ile de sıkıntılara girebilirsiniz. Şer büyüler yapıldığı zaman doğru da yapılsa yanlışta yapılsa, hedef alınan kişi zarar görmesi büyük ihtimaldir. Çünkü, doğru yapılırsa istenen şeytani varlıklar zarar verecek. Eğer yanlışlık yapılmışsa bu sefer, farklı yerlereden gelen şeytani varlıklar zarar verecek. Bunlar gibi kötü ve negatif etkilerden arınılması birinci kaidedir. Diğer türlü uğraşı nafile bir çabadan ötesi olamaz. Kapalı nasibi açma duası ile bu desteklendikten sonra, normal günlük hayata devam edebilirsiniz. Bir daha bu tür kısmet rızık baht talih şans nasip bağlama büyüsü açma işlemi yaptırmak zorunda kalmak istemiyorsanız, başınıza gelmeden kendinize koruma yaptırın.

0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz.

Arama kelimeleri:

Nasip duaları

El attığınız herşey kuruyorsa, neye varsanız sizden yüz çevriliyorsa nasibiniz kapalı demektir. Bunun için aşağıda görmüş olduğunuz nasip duaları oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Kendinize bir iyilik yapın ve bundan sizde kendinize yaptırın. Böylece işiniz gücünüz rast gitsin. Olumsuzlukları üstünüzden atın.

Görmüş olduğunuz esmalar nasip açma duaları için kullanılan dairedendir. Bu esmaları kullanmak için mutlaka arayınız. Etken olan bağlılık çözüldükten sonra nasip kısmet duaları ile geleceğe emin adımlarla yürüyün. Çünkü bu yapılan uygulamaların tesirleri neticesinde hayatınız düzene girecek. Hal böyle olunca keyifli günler sizi bekleyecek. Nasip kısmet açma duları için, internetten güvenebileceğiniz birini arayın. Yapıyorum demek ile yapmak arasında çok büyük fark var. Sadece bunlar değil, aşk büyüsü, büyü bozma yolları, başarı şirinlik, şifa ve cin musallatı içinde arayabilirsiniz. Kısmet açan hocalar içinde en güveniliri.  0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz

Arama kelimeleri:

Nasip duası

Nasip duası budur.

Kapanan rızkınız bahtınız talihiniz için hiç düşünmeden ilerişime geçin. En etkili nasip açma duası yapacağım. Telefonum 0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz. Bu görmüş olduğunuz yazılı olan dua, sizlerin için iyi bir yöntemdir. Hayatınızda bir takım olaylar sürekli aleyhinize gelişiyorsa bunun halledilmesi gerekir. Kapalı nasip kısmet açma duası ile nasiplerini kısmetleriniz açılsın. Bu etkili çalışma için hiç durmadan bana ulaşın. Yaşantınız yoluna girsin ve rahat edin. Sadece bu konu değil, her konu için hiç tereddüt etmeden bana ulaşın. Büyü bozan hoca, bağlama büyüsü, rızık açma cin çarpması, rızkın artması şirinlik, şifa başarı ve aklınıza gelebilecek her konu için arayın. Yaptıklarını sergileyen kısmet açan medyum Kurtarıcı her konuda yardımcı olsun. Nasip açma duaları için başvuracağınız tek adres.

Arama kelimeleri:

Baht Açma

Arama kelimeleri: