Büyü Çeşitleri Nedi, Nasıl Yaparlar?

Büyü Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Yaptırılırlar?

Büyüler, insanların istediklerine daha hızlı bir şekilde kavuşmak için başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir. Medyumlar aracılığı ile yapılan büyülerin etkili olma olasılığı medyumun başarısı ile doğru orantılıdır. İstanbul medyum konusunda gelişmiş olan büyükşehirlerdendir. Buradan seçilecek güvenilir bir medyum, kişinin isteklerinin ve arzularının yerine getirilmesine destek olacaktır. Büyü yaptırmak dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Bir dolandırıcı ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Bu sebeple büyünün yaptırılacağı medyum dikkatle ve iyice araştırılmalıdır. Her medyum istenilen büyü konusunda bilgi sahibi olmayabilmektedir. Bazı medyumlar aşk büyüsü yaparken bazıları yalnızca yıldızname falı bakabilmektedirler. Bu noktada randevu almadan önce hangi büyünün isteneceği belirtilmelidir.

Yıldızname nedir, nasıl bakılır?

Yıldızname, papaz büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi değildir. Astrolojik temellere dayanan bir falcılıktır. Bu sebeple her medyum tarafından yapılması mümkün değildir. Yıldıznamede bazı sayısal verilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayısal veriler falı baktıracak kişi ile ilgili olan kişisel bilgilerdir. Tüm bu verilerin alınması ve incelenmesi sonucu kişiye özel bir yıldızname falı bakılmaktadır. Diğer büyüler ile karıştırılmaması gereken bu falda sonuç biraz daha bilimsel olmaktadır.

Aşk, bağlama ve evlilik için yapılan büyüler nasıl uygulanır?

Bu tarz büyüler karşı cins ile ilgili olan ve birbiri ile benzerlik gösteren büyü çeşitleridir. Fakat her biri için uygulanacak olan yöntemler farklıdır. Etkili aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi büyülerin yaptırılabilmesi için ilk olarak bu alanda uzman birinin yardımının alınması gerekmektedir. İnternetteki büyü yöntemlerinin ne derece işe yarar olduğu bilinmemektedir. Etkili bağlama büyüsü yöntemleri için bir medyumdan yardım alınması sonucun başarılı olması açısından önem taşımaktadır. Aşk büyüsü platonik aşıklar için, evlilik büyüsü ise platonik olarak aşık olduğu kişilerle evlenmek isteyenler için yapılmaktadır. Tüm bu büyülerde izlenecek yöntem sonucun ne kadar hızlı olacağını gösterecektir. Bazı büyülerin yapımı bazı durumlarda 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Büyü yaptırma gibi büyü bozma işlemlerinde de bir medyumun yardımının alınması şarttır. Büyülerin başka türlü bozulması mümkün olmayacaktır.

Geri döndürme büyüsü (papaz büyüsü)

            Geri döndürme büyüsü daha önce ilişkisi olan fakat aralarında sorunların baş göstermiş olduğu çiftler üzerinde yapılmaktadır. Evli çiftler içinde yapılan bu büyü aradaki problemleri ortadan kaldırarak karşı tarafın geri dönmesini sağlayacaktır. Papaz büyüsü de denilen bu büyü ayrılık süreci ilerlemeden hızla bir şekilde yapılmalıdır. Geç kalınması geri döndürme büyüsünün işe yarama olasılığını olumsuz anlamda etkileyecektir.

Medyumlar Ve Büyü Çeşitleri

Medyumlar, psişik bakımdan duyarlı olan ve eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kurabilen kişilerdir. Bu kişiler, ruhlar alemi ile iletişime geçebilirler. Çeşitli büyüler yapabilir, cin musallatı gibi manevi sorunlara çözüm bulabilir, dua okuyup vefk yazabilirler. Bu kişilerin, sadece psişik bakımdan duyarlı olması değil, aynı zamanda medyumluk ile ilgili yeterli görgü ve bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Medyumluk, gelişmiş ülkelerde, saygı duyulan özel bir meslektir. Medyum Kurtarıcı, ayrıldığı eski sevgilisini kendisine bağlamak isteyen biri için, bir aşk büyüsü yaparak, sorununa çözüm getirebilir. Medyumun bildiği büyü çeşitleri oldukça fazladır. Bunlar, sadece gerçek medyumların yapabileceği büyülerdir.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü, birçok insan için mucize niteliğindedir. Âşık olduğu kişiyi kendine aşık etmek isteyenler ya da ayrıldığı sevgiliyi kendine döndürmek isteyenler bu büyüye başvurur. Aşk büyüleri, büyü çeşitleri arasında en çok ilgi görenlerdir. Bu büyüler, işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılabilmekte ve istenilen sonuç alınabilmektedir. Birini kendinize aşık etmek ya da bağlamak istiyorsanız, aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü, aşk büyüleri arasındadır. En etkili aşk büyülerinden biri olduğu bilinmektedir. Uzun yıllardır bilinen canbar aşk büyüsünün nasıl yapılacağına ait çeşitli makaleler bulunsa da doğru değildir. En kısa sürede etki gösteren Canbar büyüsü için, Medyum Kurtarıcı’ya başvurabilirsiniz.

Kara Büyüler

Kara büyüler, yapılması da bozulması da zor olan, çok tehlikeli büyülerdir. Haksızlığa uğramış, türlü işkencelere maruz kalmış kişiler, intikam almak amacıyla kara büyülere başvurmaktadır. Bu büyülerin nasıl yapılacağı bilinmemektedir. Sadece çok iyi medyumlar tarafından yapılabilir. Kara büyüler, en tehlikeli olan ve bedeli en ağır ödenen büyülerdir. Büyünün yapıldığı kişi tesirinden kurtulamaz.

Papaz Büyüsü

En çok bilinen büyü çeşitleri arasındadır. Bir kişinin, istenilen duruma boyun eğmesini sağlamak, kişiyi kendine bağlamak, özgür iradesinden soyutlamak gibi amaçlar için başvurulan büyünün, yapılması da, bozulması da oldukça zordur. Büyünün nasıl yapılacağı, sadece medyumlar tarafından bilinmektedir. Bu büyüyü yaptırmak veya bozdurmak istiyorsanız, işinin ehli olan Medyum Kurtarıcı’ya başvurmanız önerilir.

Medyumlar

Ruhlar alemi ile iletişime geçebildiğini iddia eden kişiler medyum olarak adlandırılmaktadır. Medyum kelimesin kökeni, Latince medium yani aracı kelimesinden gelmektedir. Medyum ve medyumlar, psişik bakımdan duyarlı olan kişilerdir. Bu kişiler, çeşitli büyüleri yapabilir ve çeşitli büyüleri bozabilir.

Medyum Falcı Değildir

Toplum tarafından, falcı olarak anılmalarına karşın, medyumlar falcı değildir. Bu şekilde anılmaktan hoşlanmadıklarını açıkça dile getirmişlerdir. Gelecek ile ilgili haber verebilirler ancak bu falcı oldukları anlamına gelmemektedir. Medyum ve medyumlar, psişik yeteneklere sahip olan ve bu ilim hakkında yeterli bilgiye sahip olan kişilerdir. Medyumlar, özellikle gelişmiş ülkelerde, insanlar tarafından son derece saygılı karşılanmaktadır.

Medyumlar Ve Aşk Büyüleri

Ayrıldığı sevgilisine yeniden kendine bağlamak ya da sevdiğini kendine aşık etmek isteyenler vardır. Medyumlar, çeşitli büyüler ile insanların bu isteğini yerine getirebilmektedir. Birbirinden farklı, birçok aşk büyüsü bulunmaktadır. Medyum kişiler bu büyüleri uygulayabilecek donanıma sahiptir. Böylelikle, herkes ayrıldığı eski sevgilisini yeniden kazanabilir, aşk acısı çekmekten kurtulabilir.

Sahtekârlara İtibar Edilememelidir

Gerçekten, işini doğrulukla yapan hakiki medyumlar ile birlikte ortalıkta medyum olduğunu iddia eden sahtekârlar da bulunmaktadır. Bu sahtekârlar, sadece para için, insanları kandırmaktadır. Bu durumda, bir büyü ya da tılsım için, mutlaka hakiki bir medyuma danışılması gerekmektedir. Aksi takdirde, istenilen sonuçlar alınamayacağı gibi, beklenmeyen kötü sonuçlar da ortaya çıkabilir. Medyumun, yeteneğini kötü amaçlara kullanmayan, dürüst bir kişi olması son derece önemlidir.

Medyumlar Ne Yapar?

Medyum ve medyumlar, eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kurarlar. Bu bağ, trans yöntemi ile kurulur. Ruhlar alemiyle iletişime geçerler. Medyumlara bilgiler çeşitli şekillerde gelebilir. Onlar, gelen bilgiyi, insanlara aktarırlar. Ancak, medyumluk, sadece gelecekten bilgi almak değildir. Medyumlar, geri getirme büyüleri, bağlama büyüleri ve aşk büyüleri yapabilir, aynı zamanda büyüleri bozabilir. Ayrıca, cin musallatıyla ilgili konularda da danışılması gereken kişi medyumdur. Dualar okuyabilir, vefk yazabilirler. Gerçek medyumlar tarafından yapılan aşk ya da bağlama büyülerinde, istenilen sonuçlar alınabilmektedir. Medyumluk, her isteyenin yapabileceği bir meslek değildir. Psişik bakımdan duyarlılık istemektedir.

Büyüler ve Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü nedir ve büyü çeşitleri

Büyü kötü amaçla yapılan, kötü yöntemlerle insan iradesini ele geçirmektir büyü. Farklı yollarla insanı etki altına almaya yönelik davranışlara denir. Büyü çeşitleri yapılan amaca göre farklılık göstermektedir.

Büyü çeşitleri ve amaçları

Biber Büyüsü

Kırmızı acı biberin çekirdekleri çıkarılır ve kırk bir tanesi bir kenara ayrılır. Her çekirdek için bir Yasin suresi okunur. Çıkartılan çekirdekler tekrar içine koyulur. Biber ateşe atılır ve her biberi ateşe atışta  bir takım sözler söylenir ve bu iş 7 gün tekrar edilir.

Bakla Büyüsü

Kırk bir tane baklaya esma çekilir, her gece bir tanesi ateşe atılarak örneğin ”şu kişi benim aşkımdan yanıp tutuşup bana geri gelsin“ gibi sözler söylenir.  41 gün içinde kişinin amacına ulaştığı söylenir.

Saç Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin yedi tel saçı alınır. Her saç teline Ya Vedut duası okunur ve saçlar yakılır . Saçlarını yaktığınız kişi aşkından divane olup gelir.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü
Üç adet pamuk çekirdeğine Tuncina duası okunur, evlendirilmek istenen kişilerin ismi söylenir. Ve bu kişilerin kapılarının eşiklerine gömülür. Kısa sürede evlenmenin gerçekleştiği söylenir.

Kurşun Büyüsü
Bir levha kurşunun üzerine istenen kimsenin ve annesinin isimleri yazılır. Sonra Tuncina duasının baş kısmı yazılıp ateşe atılır. Kurşunu atarken de “Bu kurşun nasıl erirse o da benim için öyle erisin bana gelsin!” denir. Kurşun eridiğinde o kişinin dayanamayarak geldiği söylenir.

Şeker Büyüsü

Şeker ya da tatlı üzerine kırk defa Bismillahirrahmanirrahim okunup sevilen kişiye yedirilir. Kişi okunmuş şeker yada tatlıyı yedikten sonra neşe ve huzur duyar. Bu iyi niyetle yapılan büyü çeşitleri arasındadır. Etkisi çok kısa süreli değildir.

İncir Büyüsü

Taze incir alıp Ya Bedduh, Ya Kısmet ve Ya Muhabbet 1000’er adet okunur. Okunmuş incir sevilen kişiye yedirilir. Böylece size aşık olur ve bağlanır.

Mum Büyüsü

Mumun üzerine sevdiğiniz kişinin annesinin ve sevdiğiniz kişinin ismini yazıp muma 1000 kere Esma okunur . Gece yarısından sonra mum yakılır. Mumu 7gece yakılır. Her gece eşit olarak yakmanız gerekir. En son erimiş mum harlı ateşte yakılır. Böylece 7 gün içinde sevdiğiniz sizin olur.

Büyü çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşın.

 

Büyü bozma yöntemleri

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma farklı uygulamalarla yapılabilir. En etkili büyü bozma yöntemi kişiyi bir odaya alıp dualar okuyarak huzura erdirmek ve büyü etkisini bu dualarla kaybettirmektir. Bu uygulama bizzat bu işin ehli tarafından yapılan bir işlemdir.  Çok kuvvetli ve çok rağbet gören bir uygulama biçimidir. Büyü bozma için yapılan dua ve işlemler çok meşakkat gerektirmektedir.

Büyü bir kere yapıldıktan sonra büyüden kurtulmak etkisini insan üzerinden atmak çok zor bir süreçtir. Ancak bu işte usta ve ehil kişiler tarafından inançlı ve inanarak yapan kişilerce bozulabilir. Büyü bozma hemen gerçekleştirebilen bir durum olmasa da kısa sürede büyünün etkileri büyü yapılan kimsenin üzerinden atılmaktadır.

Büyünün kim tarafından yapıldığı ve büyüye nasıl bulaşıldığı önemlidir. Bunları bilebilmek için bu konuda bilgisi olan kimselerden yardım almak gerekir. Büyünün ne için ve ne kadar süre ile yapıldığını medyum ya da bir hoca vasıtası ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Pek çok hoca ve medyum bunun için uzun zaman çalışmalar yapar çoğunlukla gece yapılan ve uzun süren çalışmalardır. Bir takım dualar yazılı muskalar hazırlanır ve büyülenmiş kişiye büyüyü bozmak üzere verilir.

Büyü belirtileri

Büyü yapılmış kişide genellikle uyuşukluk, hayattan sıkılma, yaşama karşı hevessizlik, tutarsız ve dengesiz hareketler görülür. Bunun yanı sıra halüsinasyon, iç sıkılması, gereksiz telaş, endişe ve kaygı durumları görülür. Kişi insanlardan uzaklaşma çabasına girer, kendini sosyallikten uzaklaştırır. Gece uykuları neredeyse biter büyü yapılmış kişide ve sürekli kabuslar görür. Büyü bozma işlemi sonrasında bütün bu sıkıntılar hızlıca geçmektedir.

Belli Başlı Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Yıkamakla ve içirme ile büyü bozma yöntemi

Taşıyarak büyü bozma yöntemi

Okuyarak büyü bozma yöntemi

Tütsü yakarak büyü bozma yöntemi

Gömerek büyü bozma yöntemi

Asarak büyü bozma yöntemi

Ruhaniler kullanılarak büyü bozma yöntemi

Hacamat kullanılarak büyü bozma yöntemi

Bazen büyü yapılan kişinin suçu günahı olmaz ve büyü en çok temiz kalpli masum kimselere tutar. Büyü yapan kişi genellikle ya kıskançlık ya da bir anlık öfkesine yenilerek yaptırır büyüyü.

 

Büyü Bozma

Büyü Bozma İçin Medyum Kurtarıcı Hizmetinizde

Hayatınızın çeşitli dönemlerinde birçok farklı durumla karşılaştığınız gibi, olumsuz durumlar ile de karşılaşabilir, günlük yaşantınızda rahatsız ve tedirgin hissedebilirsiniz. Gerek iş hayatınızda, gerekse de özel hayatınız ve sosyal yaşamınızda karşınıza çıkabilecek bu olumsuzluklar sizleri oldukça karamsar bir havaya sokabilir ve her gün yapmakta olduğunuz rutin işlerinize karşı bile isteksizlik ve odaklanamama yaşayabilirsiniz. Bu durumlar belirli bir süre sizler ile beraber olabileceği gibi, tahmininizden daha uzun sürelerde de sizleri etkileyebilmektedir. Olumsuz bir dönem yaşamanız açısından başkaları tarafından da sizlere yönlendirilebilen bu durumlar, profesyonel yardım almazsanız daha fazla negatiflik yaşamanıza sebep olabilir. Bu durumlardan kurtulmanız amacıyla sizlere profesyonel olarak hizmet veren Medyum Kurtarıcı sayesinde dertlerinizden kolayca kurtulabilir ve sizlere karşı yapılmış olan büyü ve diğer negatif durumları büyü bozma hizmeti sayesinde hızlı biçimde bertaraf edebilirsiniz.

Medyum Kurtarıcı olarak bilinen Havas Hoca sayesinde dertlerinizden kurtulmanız artık çok kolay bir hal alıyor. Aşk, iş, sosyal yaşam ve aklınıza gelebilecek diğer her konuda tarafınıza yapılmış olan olumsuz durumlar ve negatiflikler, Medyum Kurtarıcı sayesinde yapılan büyü bozma ve dualar ile kolayca ve hızlı bir biçimde hanenizden ve sizden uzaklaşacaktır. Papaz büyüsü, domuz büyüsü, kilit büyüsü, düğüm büyüsü, sabun büyüsü, kaşık büyüsü, ayırma ve soğutma büyüleri gibi sizleri her anlamda olumsuzluğa sürükleyebilecek olan durumlarda hızlı bir biçimde Havas Hoca’ya başvurmanız durumunda talebiniz hemen değerlendirilecek ve sizler için özel olarak hazırlanan büyü bozma seçenekleri ile bu durumlardan kolayca kurtulacaksınız. Güvenilir biçimde hazırlanan tılsım, muska ve vefkler ile sizlerde üzerinizdeki olumsuzlardan kurtulabileceğiniz gibi, istek ve emellerinize de daha hızlı kavuşabilirsiniz.

Kendi sınıfı içerisindeki diğer kişilerden farklı olarak Medyum Kurtarıcı, hazırladığı özel reçeteleri her zaman en ulaşılabilir biçimde sizlere sunmaktadır. Dürüstlük ve adaleti kendine kural olarak ilke edinmiş olan Medyum Kurtarıcı, sizlere sorunlarınızdan kurtulmayı ve amaçlarınıza ulaşmayı garanti ediyor. Kısmet açma, nasip açma, sevdiklerinizi bağlama ve büyü bozma gibi birçok konuda sizlere hizmet veren Medyum Kurtarıcı’ya, haftanın her günü öğleden hemen sonradan itibaren gece 23:00’e kadar çağrı numarası olan 0541 683 38 10 hattından ulaşabilir ve en kısa sürede dertlerinizden kurtularak, hedeflerinize ve sevdiklerinize hızlı bir biçimde ualabilirsiniz.

Büyü Bozan Medyumlar

Birbirinden Farklı Konular İçin Medyum Kurtarıcı

 

İnsanlar geleceklerini, manevi dünyaya ait dini ve gözle görülmeyen konulara her zaman ilgi duymuşlardır. Çok farklı konuda başvuru yapabileceğiniz Medyum Kurtarıcı, büyü, cin, rızık açma ve daha birçok konuda sizinle iletişime geçer. Alanında en iyilerden biri olan Medyum Kurtarıcı ile internet veya telefonla beraber iletişime geçebilir, istediğiniz konuda yardım için başvurabilirsiniz.

 

Rızık Açma İçin Uygulamalar

Paranızın uzun süredir az olmasından şikâyetçiyseniz, işleriniz bir türlü yoluna girmiyorsa ve artık bu durumu değiştirmek istiyorsanız, rızık açma işlemleri için Medyum Kurtarıcıya başvurabilirsiniz. Medyum Kurtarıcı tarafından yapılan yönlendirmeler sayesinde sorunlarınızın nedenlerini görerek çözümü için daha etkili sonuçlar bulabilirsiniz. İşlerin yolunda gitmesi bazen değişik nedenlerden dolayı iyi veya kötü gider.  Rızıkla ilgili inişli çıkışlı bu durum ayetlerde belirtilmiştir. Başka birinin bedduası veya cin musallatı gibi zor durumlar için rızık kapanması söz konusu olabilir. Eğer siz de emin olamadığınız bir nedenden dolayı uzun bir süredir bunu yaşıyorsanız, Medyum Kurtarıcıya başvurabilirsiniz. Bu gibi durumlarda iyi niyetle beraber bu alanda uzman birine başvurabilirsiniz. Medyum Kurtarıcı ile önce durumun sebebi araştırılır ve eğer beddua nedeniyle rızık kapanmışsa, bedduayı kaldırmak, etkisini yok etmek için gerekli dualar okunur. Eğer cin musallatı nedeniyle rızık kapalıysa, buna uygun şekilde rızık açma duaları okunur. Ancak bu iki neden dışında rızık kaybının başka nedenleri bulunmaktadır. Kişinin kendi hatalarından dolayı da rızık kapanabilir. Bu gibi durumlarda kişinin iyi niyetle dua etmesi ve işine sarılarak çalışması çözüm olabilir. Konuyla ilgili çıkmaza girildiğinde Medyum Kurtarıcı ile iletişime geçilebilir. Bir başka neden olarak eğer geçmişten kaynaklanan günahlar varsa,   bunlara tövbe ederek ve de rızık duası okuyarak veda edilebilir.

 

Farklı Bir Çözüm Önerisi

 

Medyum Kurtarıcıya başvuran herkes için kolay iletişim ve güvenli hizmeti imkânı vardır.   Kendi alanında ismini duyuran Medyum Kurtarıcı, olaylara karşı farklı bakış açısıyla etkili bir hizmet anlayışı benimsemiştir. İnsanın acizliği üzerine ruhsal varlıkların bunu değerlendirerek musallat olması gibi sıkıntılı durumlar için çözüm getirmektedir.