EBCED İLMİ

Medyumumuzun bir numara olduğu bir konu da Ebced İlmi’dir. Peki nedir Ebced İlmi? Arap alfabesini hepimiz biliyoruz. Arap alfabesinin her harfinin bir rakam karşılığı vardır. Bu harflerin rakamla ifade şekline Ebced İlmi diyoruz. Ebced ilmi Hz. Adem’den günümüze kadar gelmiştir. Hz. Muhammed (s.a.v.) devrinde de kullanılan bu rakamlar, İbranice ve Aramice’den etkilenerek, Nabatice’den Arapça’ya aktarılmıştır. Şairler dahi bu rakamlara inanmış ve kullanmışlardır. Harflere verilen her bir rakam sizlere önemli tarihleri verir. Yani o önemli tarihler sizin Ebced hesabınıza göre size özeldir. Medyumumuzun hiçbir yanılgıya girmeden, en doğru hesaplamaları yapmaktadır. Ebced ilmine farklı dönemlerde farklı isimler verilmiştir. Bunlardan biri, Ebced hesabı; bir diğer ise de Cifir ilmidir.

Ebced İlmi’nin eski kitapların içerisinde de yer aldığına dair rivayetler vardır. En önemli mevzu da Ebced ilmi yasaklanmamıştır. Günah olduğundan çekinebilirsiniz, fakat Hz. Peygamberimiz zamanına dayanan bu ilim haram olarak sayılmamıştır. İnternette araştırma yaptığınız zaman bazı mahluklar tarafından kötüye kullanılmayı amaçlanmış olduğu tarihte yer almıştır. Fakat Müslüman aleminde bunu kötüye kullanan olmamıştır.  Ebced ilminin iki tarzdan oluştuğu ifade edilir. Bu tarzlar, “Ebced-i Kebir” ve “Ebced-i Sagir” olarak bilinmektedir. Ebced ilmini peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Hz. Ali’ ye anlatmıştır. Hz. Ali’de farklı nesillere aktarmış ve bu sayede Ebced İlmi günümüz nesillerine kadar ulaşmıştır. Ebced ilmi kehanet olarak algılanmamalıdır. Medyumumuza Ebced İlmi konusunda isminizin Ebced hesabını yaptırdığınızda bunun kehanetten öte olduğunu ve gerçeklerini siz de fark edeceksiniz. Medyumumuzun bu hesabından sonra her konuda ondan fikir almak isteyecek ve onun bu konudaki uzmanlığını sizler de anlayacaksınız. Eşinize dostunuza tavsiye edeceğinizden hiç şüphemiz yoktur.

Biz biliyoruz ki her şeyi Allah bilir, tüm tarihler ve bu tarihlerde neler olacağını bilen yalnızca Allah’tır. Ama zaman zaman motivasyona ihtiyaç duyar ya da içerisinden çıkamadığımız konularda destek almamız gerektiğine inanırız. Bu konuda en iyi medyum www.medyumkurtarici.com adresinde sizler ile buluşmaktadır. Ebced İlminde medyumdan daha iyisini bulamayacağınızı ve müdavimi olacağınızı iddaa ediyoruz. Sizleri de aramıza bekliyoruz.

 

Çalışmalarım

MEDYUM VE MEDYUMLAR

Medyum,  denince akla fal bakan ve yahut büyü yapan kişi gelir. Ama medyum ve medyumlar aslında ruhani güçleri olan, ruhlar alemi ile iletişime geçebilen ve ölülerle canlılar arasında iletişim kuran kişidir. Medyumluk aslında her insan da bulunan sezgi ve 6.his gibi özelliklerin ne kadar geliştirilebildiği ve kullanılabildiği ile alakalı bir durumdur.

Medyumluk herkesin yapabileceği bir şey değildir. Medyum ve medyumlar sezgisel yetenekleri ile gelecekteki olayları hesaplayabilir ve olası tahminler verebilir. Bu belki bir hastalık, belki de bir kaza ile ilgili olabilir. Bu sayede önlem alabilmemiz mümkün hale gelebilir. Kararsız kaldığınız, umutsuz olduğunuz veya size yön verecek birine ihtiyacınız olduğunda insanların başvurduğu kişi ve kişiler medyumlar olmakta. Sadece bunlarla sınırlı değil tabi ki de. Kişisel değil de kişilere yönelik de sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir. Bu sevgilimiz, bazen en yakın arkadaşımız, kayınvalidemiz, patronumuz vs. olabilir. Çözüm arıyorsunuz ve bulmadınız ve en sonunda soluğu medyuma gitmekte buldunuz. Tabi her medyuma da inanmamamız sizin için en doğrusudur. Bu yüzden bu işi düzgün ve kaliteli yapan insanlarla görüşmemizde yarar vardır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, birleştirme büyüsü; büyü bozma, kısmet açma, rızık açma, şans açma, tılsımlar, nazar duası, Yıldızname, gideni geri getirme, evlenme, cinler alemi, dualar istediğiniz ne varsa yapılabiliyor. Medyumlar gerek detaylı açıklamaları ve insani rahatlatan yorumlarıyla doğal yeteneklerini çok iyi kullanmaktadır. Kullandığı yöntemlerle ziyaretçilerine en etkili şekilde yardımcı olmaya çalışırlar. Muska olsun, dua olsun, detaylı açıklama ve yorumları olsun ziyaretçilerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Ve bunun sonucunda da cüzzi paralar alırlar. Yapacağı yardımlardan dolayı hayatınızın yönü değişecek ve her şey eskiden daha farklı ve güzel olacaktır. Çünkü bilinçli olacaksınız. Bu yüzden işin ehli bir medyuma gitmek, ona danışmak, ondan bilgi almak bizim yararımıza olacaktır.

Medyum ve medyumlar genellikle anlattıklarına ve hislerine güvenilir kişilerdir. Kararsız kaldığınız bir durum ya da iyi şeyler söyleyecek olumlu bir enerji verecek kişiye ihtiyacınız varsa bu alanda en iyisi olan medyumlara başvurmanızı ve yorumlarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Aşağıda yazdığım sorunlarınıza çalışmalarım vardır. Telefon, 0541 683 38 10. Havas Hoca’yı  Saat 12:00  gece 23:00 e arasınd arayabilirsiniz.

Kısmet Açma

         Bazı insanlar kısmetsiz olduklarını düşünürler. İnsanlar ne yaşarlarsa kendi tercihleridir, ancak Allah c.c bunu eskiden onaylamıştır. Biz size sadece kısmet açma konusunda yardımcı olacağız diğeri kader kısmettir zaten.

Kısmetin kapalı olma nedenlerinden biri etrafınızda arkadaş dost gibi görünüp sizi çekemeyen insanlar, bakışlarıyla nazar değdiren insanlar veya çok yakınınız olarak gördüğünüz insanlar bile size nasip kapama büyüsü yaptırmış olabilir. Eğer kısmetiniz bu yüzden kapalı ise kısmet açma duaları dediğimiz çeşitli yollarla açılabilir. Bunların dışında da farklı nedenler ile de musallat olan cinler kısmetin kapanma nedenleri arasındadır. Bu büyülerden ve cinlerden kurtulmak için gittiğiniz hocalar veya medyumlar bu işten anlamıyor ise sadece para tuzağı olarak bu işi yapıyorlarsa bu iş ya çok karışır ya da sıkıntılarınız daha çok artar. Bu sebeplerden biri de beddua almaktır. Birini kırmış üzmüş olup size beddua etmiş olabilir ve siz bunu hatırlamıyor olabilirsiniz. Beddualarda nasip açma yöntemleri de bu beddualardan kurtulmanıza yetmeyecektir. Bunun için beddua kaldırma duası gerekmektedir. Yıldız düşüklüğü de kısmet kapalılığına neden olan etkenlerden bir tanesidir. Bazı insanların yaşama biçimler aile kavramları yaşama tarzları gibi şeylerden dolayı da kısmetleri kapalı olabilir. Bu kişiler sürekli her kişi de bir kusur bulurlar ve bu yüzden de bir ilişkiye başlayamaz ve başlasalar bile mızmızlıklarından dolayı bu ilişki uzun süreli olmaz.  Bu insanlara kısmet açma duası da bir işe yaramaz. Bu huylarından vazgeçmedikleri sürece bu insanlar evde kalmaya mahkûmdur. Nasip açma duaları kilitle nasip açma ve nasip açma tılsımları gibi nasip açma dua yöntemleri bulunmaktadır.

Sizde bu konulardan muzdarip iseniz www.medyumkurtarıcı.com adresine girip ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Medyum kurtarıcı öğleden sonra başlayıp gece 23.00 a kadar açıktır. Bizi arayın size bu ve buna benzer birçok konuda yardımcı olabilelim. Arayan herkes bizden memnun kalmıştır. Böyle şeylerden korkuyorum demeyin kısmetiniz kapalı ise bu duaları yaptıktan sonra hayatınızın iyi yönde değişeceğini de göreceksiniz. Kısmet açma duaları ile sizde hayatınızın aşkıyla mutlu olacaksınız.