Medyumlar

Ruhlar alemi ile iletişime geçebildiğini iddia eden kişiler medyum olarak adlandırılmaktadır. Medyum kelimesin kökeni, Latince medium yani aracı kelimesinden gelmektedir. Medyum ve medyumlar, psişik bakımdan duyarlı olan kişilerdir. Bu kişiler, çeşitli büyüleri yapabilir ve çeşitli büyüleri bozabilir.

Medyum Falcı Değildir

Toplum tarafından, falcı olarak anılmalarına karşın, medyumlar falcı değildir. Bu şekilde anılmaktan hoşlanmadıklarını açıkça dile getirmişlerdir. Gelecek ile ilgili haber verebilirler ancak bu falcı oldukları anlamına gelmemektedir. Medyum ve medyumlar, psişik yeteneklere sahip olan ve bu ilim hakkında yeterli bilgiye sahip olan kişilerdir. Medyumlar, özellikle gelişmiş ülkelerde, insanlar tarafından son derece saygılı karşılanmaktadır.

Medyumlar Ve Aşk Büyüleri

Ayrıldığı sevgilisine yeniden kendine bağlamak ya da sevdiğini kendine aşık etmek isteyenler vardır. Medyumlar, çeşitli büyüler ile insanların bu isteğini yerine getirebilmektedir. Birbirinden farklı, birçok aşk büyüsü bulunmaktadır. Medyum kişiler bu büyüleri uygulayabilecek donanıma sahiptir. Böylelikle, herkes ayrıldığı eski sevgilisini yeniden kazanabilir, aşk acısı çekmekten kurtulabilir.

Sahtekârlara İtibar Edilememelidir

Gerçekten, işini doğrulukla yapan hakiki medyumlar ile birlikte ortalıkta medyum olduğunu iddia eden sahtekârlar da bulunmaktadır. Bu sahtekârlar, sadece para için, insanları kandırmaktadır. Bu durumda, bir büyü ya da tılsım için, mutlaka hakiki bir medyuma danışılması gerekmektedir. Aksi takdirde, istenilen sonuçlar alınamayacağı gibi, beklenmeyen kötü sonuçlar da ortaya çıkabilir. Medyumun, yeteneğini kötü amaçlara kullanmayan, dürüst bir kişi olması son derece önemlidir.

Medyumlar Ne Yapar?

Medyum ve medyumlar, eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kurarlar. Bu bağ, trans yöntemi ile kurulur. Ruhlar alemiyle iletişime geçerler. Medyumlara bilgiler çeşitli şekillerde gelebilir. Onlar, gelen bilgiyi, insanlara aktarırlar. Ancak, medyumluk, sadece gelecekten bilgi almak değildir. Medyumlar, geri getirme büyüleri, bağlama büyüleri ve aşk büyüleri yapabilir, aynı zamanda büyüleri bozabilir. Ayrıca, cin musallatıyla ilgili konularda da danışılması gereken kişi medyumdur. Dualar okuyabilir, vefk yazabilirler. Gerçek medyumlar tarafından yapılan aşk ya da bağlama büyülerinde, istenilen sonuçlar alınabilmektedir. Medyumluk, her isteyenin yapabileceği bir meslek değildir. Psişik bakımdan duyarlılık istemektedir.

Cin Musallatı ve Çarpma Tedavisi

Özellikle köy halkı arasında efsaneleşmiş olan cin musallatları, şehirlerde de birçok kişinin hayatını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Farklı sebeplerden dolayı size musallat olan cinler, hayatınızı tam bir kabusa çevirerek, psikolojik ve bedensel rahatsızlıklar geçirmenize neden olabildiği gibi kısmetinizin kapanmasına, rızkınızın bağlanmasına ya da tüm işlerinizde aksaklıklarla karşılaşmanıza sebep olabiliyor. Sebepsiz iç sıkışmalar, baş ağrısı, uyku bozuklukları yaşamanıza ya da kabuslar görmenize vesile olan cin musallatlarına, Medyum Kurtarıcı Hoca ile son verebilirsiniz. Ölümle bile sonuçlanabilecek olaylardan kurtulmanızı sağlayacak Cin Musallatı Ve Çarpma Tedavisi için kesinlikle bu konuda deneyimli olan Medyum Kurtarıcı Hoca’yı tercih edebilirsiniz.

İnsanlardan uzun bir süre önce yaratılmış olan cinler; gözümüzle göremeyeceğimiz farklı bir boyutta yaşayan ve ateşten yaratılan varlıklar olduğu için hiçte beklenilmeyen anlarda insanlara musallat olabiliyor. Özellikle musallat sebeplerinin içerisinde ilk sırada sizden haz etmeyen bir kişinin cinlerin size musallat olması için büyü yoluna başvurması yer alıyor. Bunun dışında mezar ya da harabe gibi ıssız yerlerden geçtiğiniz zamanlarda bile cinler, size musallat olmayı tercih edebiliyor. Daha önce ailenizde cin musallatı ile karşılaşmak zorunda olan bir kişi varsa, onun ölümü de ona musallat olan cinlerin sizde karar kılmasına neden olabiliyor. Hangi sebeple olursa olsun İslam ilmine uygun olarak gerçekleştirilen Cin Musallatı ve Çarpma Tedavisi ile hayatınızın bu kötü evresini Medyum Kurtarıcı Hoca sayesinde geride bırakabilirsiniz.

İslami yöntemler kullanmadığı halde Cin çarpması konusunda uzman olduğunu iddia eden medyumlar, bu musallata çare bulamadığı gibi musallatın daha da ilerlemesine sebep olabiliyor. Bu yüzden bu konuda uzman olmayan kişilerle görüşmeyi kesmeli ve bu alanda profesyonel olan hoca ya da medyumlardan yardım almalısınız. Tamamen İslam ilmine uygun olarak Cin Musallatı ve Çarpma Tedavisi gerçekleştiren Medyum Kurtarıcı Hoca, etkili muska yöntemleri ile cinlerden tamamen kurtulmanıza aracılık ediyor. Bu konuda güvenilir ve başarılı bir medyum arıyorsanız, Hoca ile iletişime geçebilir ve cin musallatı ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Hoca’nın yardımı ile huzursuz ve karışık hayatınızdan kurtulabilir ve üzerinizdeki büyüyü bozdurarak, cinleri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz.