Vefk

Aşk Vefkleri Ne İşe Yarar?

 

Aşk Vefki, sevdiğiniz kimseyi ömrünüz boyunca kendinize bağlamanın büyü olmaksızın yapılmasıdır. Sevdiğiniz kişiyi aşk vefkleri ile kendinize kolayca bağlayabilirsiniz. Aşık olduğunuz kimseyi kendinize dua ve  aşk vefkleri sayesinde bağlarsınız.

Aşk Vefkleri

Esma-ül Hüsna yani Allah’ın 99 ismi kullanılarak yapılan dualardır. Aşk vefki yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi artık sizden başkası ile olamaz. Aşk için yapılan bir çalışmadır aşk vefki.  Sevdiğiniz kişi ile aranızda sevgi ve muhabbet oluşturur. Tek bir çalışma biçimi değildir. Pek çok çeşidi bulunmaktadır. Aşk vefki doğru biçimde yapılmalıdır. Ve kişinin isteğine uygun bir biçimde yapılmalıdır. Aşk vefkini medyumlar ya da bu işin ehli olan hocalar yaparlar.

 

Aşk vefkleri düzenli aralıklarla tekrarlanmalıdır. Bu uygulama tekrarlandıkça sevdiğiniz kişinin size olan ilgisi ve aşkı daha yoğunlaşır. Böylelikle aranızdaki aşk ve sevgi daim olur ve artar. Aşk vefki yapıldığı an itibarı ile etki eder. Rahmani bir uygulama olduğu için hemen tesir eder. Aşk vefkinin içeriği önemlidir. Muska şeklinde yapılır. Aşk vefki aşık etmek için aşk duası ile yapılır.

Aşk vefkini sürekli üstünüzde bulundurmalısınız. Düşürmemeye ve kaybetmemeye çalışmalısınız. Aşk vefkini taşıyan kişinin alkolden uzak olması gerekir. Zira büyünün etkisi kaybolabilir. Aynı zamanda aşk vefki ıslanmamalıdır. Vefk ıslanırsa etkisi kaybolabilir.

Aşk Vefkleri yaparken ve uygularken doğru yollar izlenmelidir. Vefki yaptırırken inanmak şarttır. Etkisi için olumlu düşünmeli ve mutlaka inanmalısınız. Aşk vefkini yaptıracağınız kimsenin size aşık olacağına inanmalısınız. Eğer sevdiğiniz ile ayrı iseniz onun size geri döneceğine de inanmanız çok önemlidir. Olumlu düşünürseniz vefkin etkisi de olumlu olacaktır. Vefklerin ruhani bir gücü, bir enerjisi vardır. Vefk ile sevdiğiniz kişinin enerjisi birleşir ve sevdiğiniz kişi size aşık olur. Sürekli sizi düşünür ve sizden başkasını gözü görmez.

Aşk vefkleri  sevgiliniz ve eşiniz içinde yapılır. Eğer ayrı iseniz tekrar kavuşmanız için de yapılır. Size yakın olmasını istediğiniz kimse için yapılır. Aşk vefki yaptırmak istediğinizde, sevdiğiniz kimseye herhangi bir şey yedirmeniz ve içirmeniz gerekmeyecektir. Sadece dua üzerine yapılan etkili bir uygulamadır.