Büyü Çeşitleri Nedi, Nasıl Yaparlar?

Büyü Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Yaptırılırlar?

Büyüler, insanların istediklerine daha hızlı bir şekilde kavuşmak için başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir. Medyumlar aracılığı ile yapılan büyülerin etkili olma olasılığı medyumun başarısı ile doğru orantılıdır. İstanbul medyum konusunda gelişmiş olan büyükşehirlerdendir. Buradan seçilecek güvenilir bir medyum, kişinin isteklerinin ve arzularının yerine getirilmesine destek olacaktır. Büyü yaptırmak dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Bir dolandırıcı ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Bu sebeple büyünün yaptırılacağı medyum dikkatle ve iyice araştırılmalıdır. Her medyum istenilen büyü konusunda bilgi sahibi olmayabilmektedir. Bazı medyumlar aşk büyüsü yaparken bazıları yalnızca yıldızname falı bakabilmektedirler. Bu noktada randevu almadan önce hangi büyünün isteneceği belirtilmelidir.

Yıldızname nedir, nasıl bakılır?

Yıldızname, papaz büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi değildir. Astrolojik temellere dayanan bir falcılıktır. Bu sebeple her medyum tarafından yapılması mümkün değildir. Yıldıznamede bazı sayısal verilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayısal veriler falı baktıracak kişi ile ilgili olan kişisel bilgilerdir. Tüm bu verilerin alınması ve incelenmesi sonucu kişiye özel bir yıldızname falı bakılmaktadır. Diğer büyüler ile karıştırılmaması gereken bu falda sonuç biraz daha bilimsel olmaktadır.

Aşk, bağlama ve evlilik için yapılan büyüler nasıl uygulanır?

Bu tarz büyüler karşı cins ile ilgili olan ve birbiri ile benzerlik gösteren büyü çeşitleridir. Fakat her biri için uygulanacak olan yöntemler farklıdır. Etkili aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi büyülerin yaptırılabilmesi için ilk olarak bu alanda uzman birinin yardımının alınması gerekmektedir. İnternetteki büyü yöntemlerinin ne derece işe yarar olduğu bilinmemektedir. Etkili bağlama büyüsü yöntemleri için bir medyumdan yardım alınması sonucun başarılı olması açısından önem taşımaktadır. Aşk büyüsü platonik aşıklar için, evlilik büyüsü ise platonik olarak aşık olduğu kişilerle evlenmek isteyenler için yapılmaktadır. Tüm bu büyülerde izlenecek yöntem sonucun ne kadar hızlı olacağını gösterecektir. Bazı büyülerin yapımı bazı durumlarda 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Büyü yaptırma gibi büyü bozma işlemlerinde de bir medyumun yardımının alınması şarttır. Büyülerin başka türlü bozulması mümkün olmayacaktır.

Geri döndürme büyüsü (papaz büyüsü)

            Geri döndürme büyüsü daha önce ilişkisi olan fakat aralarında sorunların baş göstermiş olduğu çiftler üzerinde yapılmaktadır. Evli çiftler içinde yapılan bu büyü aradaki problemleri ortadan kaldırarak karşı tarafın geri dönmesini sağlayacaktır. Papaz büyüsü de denilen bu büyü ayrılık süreci ilerlemeden hızla bir şekilde yapılmalıdır. Geç kalınması geri döndürme büyüsünün işe yarama olasılığını olumsuz anlamda etkileyecektir.

Medyumlar Ve Büyü Çeşitleri

Medyumlar, psişik bakımdan duyarlı olan ve eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kurabilen kişilerdir. Bu kişiler, ruhlar alemi ile iletişime geçebilirler. Çeşitli büyüler yapabilir, cin musallatı gibi manevi sorunlara çözüm bulabilir, dua okuyup vefk yazabilirler. Bu kişilerin, sadece psişik bakımdan duyarlı olması değil, aynı zamanda medyumluk ile ilgili yeterli görgü ve bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Medyumluk, gelişmiş ülkelerde, saygı duyulan özel bir meslektir. Medyum Kurtarıcı, ayrıldığı eski sevgilisini kendisine bağlamak isteyen biri için, bir aşk büyüsü yaparak, sorununa çözüm getirebilir. Medyumun bildiği büyü çeşitleri oldukça fazladır. Bunlar, sadece gerçek medyumların yapabileceği büyülerdir.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü, birçok insan için mucize niteliğindedir. Âşık olduğu kişiyi kendine aşık etmek isteyenler ya da ayrıldığı sevgiliyi kendine döndürmek isteyenler bu büyüye başvurur. Aşk büyüleri, büyü çeşitleri arasında en çok ilgi görenlerdir. Bu büyüler, işinin ehli olan medyumlar tarafından yapılabilmekte ve istenilen sonuç alınabilmektedir. Birini kendinize aşık etmek ya da bağlamak istiyorsanız, aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü, aşk büyüleri arasındadır. En etkili aşk büyülerinden biri olduğu bilinmektedir. Uzun yıllardır bilinen canbar aşk büyüsünün nasıl yapılacağına ait çeşitli makaleler bulunsa da doğru değildir. En kısa sürede etki gösteren Canbar büyüsü için, Medyum Kurtarıcı’ya başvurabilirsiniz.

Kara Büyüler

Kara büyüler, yapılması da bozulması da zor olan, çok tehlikeli büyülerdir. Haksızlığa uğramış, türlü işkencelere maruz kalmış kişiler, intikam almak amacıyla kara büyülere başvurmaktadır. Bu büyülerin nasıl yapılacağı bilinmemektedir. Sadece çok iyi medyumlar tarafından yapılabilir. Kara büyüler, en tehlikeli olan ve bedeli en ağır ödenen büyülerdir. Büyünün yapıldığı kişi tesirinden kurtulamaz.

Papaz Büyüsü

En çok bilinen büyü çeşitleri arasındadır. Bir kişinin, istenilen duruma boyun eğmesini sağlamak, kişiyi kendine bağlamak, özgür iradesinden soyutlamak gibi amaçlar için başvurulan büyünün, yapılması da, bozulması da oldukça zordur. Büyünün nasıl yapılacağı, sadece medyumlar tarafından bilinmektedir. Bu büyüyü yaptırmak veya bozdurmak istiyorsanız, işinin ehli olan Medyum Kurtarıcı’ya başvurmanız önerilir.

Aşk Vefkleri

Kusursuz bir aşk hayatının kapısını aralamanıza imkan tanıyan aşk vefkleri, eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızdaki bağı ve sevgiyi güçlendirmek için Medyum Kurtarıcı Hoca tarafından özenle hazırlanıyor. Birbirinden etkili duaların kullanıldığı aşk vefkleri, sevdiğiniz kişinin dualar ile size bağlanmasına yardımcı oluyor. Sevgiliniz ya da eşiniz ile aranızda soğukluk estiği zamanlarda aşk vefklerinden yararlanabilir ve bozulmakta olan ilişkinizi yoluna koyabilirsiniz. Allah’ın 99 ismi kullanılarak yapılan dualar sayesinde sevdiğiniz kişinin ömür boyu size sadık olmasını sağlayabilir ve yuvanızı kurtarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin enerjisi ile bütünleşen ve size olan sevgisini pekiştiren aşk vefki için yüzlerce çiftin mutlu bir beraberlik yaşamalarına vesile olan Medyum Kurtarıcı Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk vefki hazırlama aşamasında öncelikle sizin ya da sevdiğiniz kişinin yıldızına en uygun olan aşk vefki çeşidi tercih ediliyor. Onlarca farklı duaların eşlik ettiği aşk vefkleri arasından vefkin istenilen sonucu göstermesi için en doğru vefk belirleniyor. İslami alandaki engin bilgisi ve deneyimi ile Medyum Kurtarıcı Hoca, sadece size ve sevdiğiniz kişiye özel aşk vefki hazırlayarak, hayırlı bir işe imza atıyor. İslam alimlerinin eserleri de dikkate alınarak, aşk duası ile muska şeklinde hazırlanan aşk vefki, kısa süre içerisinde tesir etmeye başlıyor. İslami bir uygulama olan aşk vefkinden beklediğiniz sonucu almak için öncelikle pozitif düşünmeli ve vefklerin gücüne inanmalısınız. Düzenli olarak tekrarlanan aşk vefkleri ile sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini ve sevgisini daima canlı tutabilirsiniz.

Medyum Kurtarıcı Hoca tarafından hazırlanan aşk vefkini, daima yanınızda bulundurmalı ve vefklerin etkisini kaybetmemesi için ıslanmamasına özen göstermelisiniz. Ayrıca aşk vefkleri, İslami usüllere göre hazırlandığı için alkol vb. kötü alışkanlıklarınızdan da uzak durmalısınız. Ayrıldığınız eşiniz ya da sevgilinizle tekrar birleşmek için de Hoca’nın ilminden yardım alabilir ve sevdiğiniz kişinin tekrar size dönmesini sağlayabilirsiniz. Aşk vefkleri hakkında detaylı bilgi almak için yurtiçi ve yurtdışında binlerce kişiye bu konuda rehberlik eden Medyum Kurtarıcı Hoca ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile mükemmel bir birliktelik için aşk vefklerinin ruhani gücüne güvenebilirsiniz.

Manisa Medyum

Medyum Kurtaran Kapsamlı Hizmet

Gözle görülmeyen varlıklara karşı korunmak, geleceğe dair yorum yaptırmak için hisleri açık birilerine ihtiyaç duyulabilir. Manisa medyum işi yapan ve bu alanda en iyilerden olan Medyum Kurtarıcı ile çok farklı dua- büyü alanlarında yardım alabilirsiniz. Manisa ve diğer şehirlere telefon, internet aracılığıyla ulaşılabilen Medyum Kurtarıcıya öğleden sonradan geceye kadar telefonla ulaşabilirsiniz. Medyumlukta tecrübeli isim uzun yıllardır kapsamlı hizmetleriyle kendinden sıkça bahsettirmektedir.

 

Medyum Kurtarıcı Çalışma Alanı

 

Medyum Kurtarıcının çalışmalarında bazı hizmetler kesinlikle verilmez: Yuva dağıtma, eşcinsel ilişkiler vs. bunların dışında Medyum kurtarıcı şu çalışmalara sahiptir:

 • Âşık etme, barıştırma, muhabbet ve sevgi sağlama
 • Aile içi huzurun yine sağlanması için çalışmalar
 • Nikâhsız bireylerin yuva bozan kişileri uzaklaştırmak
 • Diğer insanların gözüne daha iyi görünmek
 • Cin, peri veya diğer gözle görünmeyen varlıklara karşı korunma ve rehabilitasyon
 • Genel olarak her çeşit büyü ve sihir bozma
 • İş- güç- şans açılması için dualar
 • Nazar olan kişilerde etkisinin azaltılması
 • Hafıza güçlendirme çalışması
 • Muska ve benzeri dua istekleri için kişiye özel koruyucu muska
 • Sınav ve benzeri durumlarda başarı sağlamak için etkili olacak çalışmalar
 • Ruhsal rahatsızlığı olanlar için dualar, uyku sorunları olanlar için Huzur veren ve rahatlatan olaylar
 • Tıbbın aciz kaldığı bazı durumlarda şifa sağlama
 • Baş ağrısı, göz, kulak, migren, romatizma gibi ağrıların dualarla giderilmesi
 • Ayrılan eşi, sevgiliyi geri döndürmek için büyü
 • Kısmet açma büyüsü
 • Kişiye özel detaylı yıldız name

 

Yıldız Name Çalışması

Yıldız name hizmetinde kişilerin bazı sayısal özellikleri göz önünde bulundurulmakta ve buna göre yorumlama yapılmaktadır. Doğum tarihi saati gibi bir veriyi kullanarak hisleri konusunda gerçekten yeteneği olan ve bu konuda üzerine çalışmış kişiler bu yorumlamayı yapmaktadır.

Manisa medyum hizmeti ile bu konuda da destek alabilirsiniz.

 

Güvenilir Medyumluk Hizmeti

Medyum Kurtarıcı kendisini arayan kişiler için olabilecek en etkili sonuçları veren medyumdur. Manisa medyum hizmeti uygulamalarında durum, koşul zaman etkisi göz önünde bulundurulur.