Aşk Büyüsü Çeşitleri Asılan Büyüler

Aşk Büyüsü Çeşitleri Asılan Büyüler.

Bu çeşit yani asılarak yapılan türlerdir.  Hazırlanan yani, yazılmış okunmuş veya düğümlenmiş olan bazı materyallerin genel olarak rüzgar alacak bir yere asılmaları amacı ile hazırlanmışladır. Tılsımlar vefkler muskalar büyüler, ağaca yada balkon veya ev gibi belirlenmiş bir yere asılırlar. Aşk büyüsü dediğimiz bu hava unsurlu grup getirme bağlama muhabbet bazende helak için kullanılabilirler. Tılsımla yapılan bu tür aşk büyüsü çeşitleri ise çizgili veya çizgisiz olabilirler. Vefk gibi unusurlar kullanılıyor ise o ilmin kurallarına uyulmalıdır. Bu çeşitler hazırlanırken, öncesinde yapım esnasında veya bitiminde tütsü kullanılabilir. Bunlara ek olarak herhangi bir veya daha fazla okunması aşık etme büyüsü çeşitleri de vardır. Bu okunacak olanlar çeşitli ayetler esmalar dualar salavat-ı şerifeler okunabilir. Çeşitli meleklerin veya yapılana vekil olan hüddamların esmaları da kullanılabilir. Bu okumlara belirli vakitlerde niyet ile yapılması daha uygundur. Kağıt ceylan derisi veya herhangi bir başka hayvan derisi kumaş gibi kolaylıkla yazılabilecek olan nesneler kullanılabilir.  Bunların yanında normal kalem ve mürekkep ile yazılamayacak olan sert nesneler de kullanılabilir. Örneğin taş gümüş bakır ve benzeri nesneler de diğer nesneler yazılabilir ve okunarak kullanılabilir. Bununla birlikte bitkisel tohumlar ve bitkisel diğer ürünlerde kullanılabilir. Bu asılan aşk büyüleri eğer balkona asılmış ise bu mekana davet veya bağlama olabilir. Ağaca asılan aşk büyüsü çeşitleri rüzgarın etkisiyle işe yarar. En etkili aşk büyüsü bu şekilde yapılabilir. Sadece yakılacak gömülecek veya yedirilip içirilecek olanlar en etkili aşk büyüleri gibi bir tanımlama gerçeği yansıtmaz. Çünkü yapan kişinin yanında yapılan gün saat ve yapılan kişilerin kendi yapıları da önem kazanır. Bazen rüzgarın yazılan tılsımı muskayı vefki büyüyü sallaması ile çalışmaya devam eder. Asılan ve aşk büyüsü, adı verilen bu yöntemlerde muska adını verdiğimiz veya tek tanıma indirmek istersek, ayetler dualar çeşitli esmalar (Allah c.c. esmaları, peygamberlerin isimleri melek isimleri veya bazı diğer varlık esmaları) tılsımlar salavat- şerifelerden oluşabilir.

Aşk büyüsü yapan medyumlar, bu işin yapım yollarını kaidelerini iyi bilmelidir. Yapılan iş rastgele, düzensiz ve özensiz olur ise, netice almak zordur. Aşk büyüsü çeşitleri içinde insanların bulunduğu şartlara uygun çözümler üretmelidir. Yapılamayacak derecede verilen uygulamaların da kıymeti yoktur. Bilakis, zorluklar esnasında yanlış yapma ihtimali kuvvetli olduğunda zarar görme olasılığı yüksektir. Aşk büyüsü yapan hocalar arıyorsanız ben buradayım. İletişim sayfasını okuyarak en kısa zamanda mail yada telefon yol ile benimle iletişime geçiniz. En etkili aşk bağlama büyüsü çeşitleri.

Arama kelimeleri:

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü.

Bu siteyi bulduğunuz ve bana ulaştığını için çok şanslısınız.Çünkü, aşk büyüsü yapan medyumlar hocalar ararken en doğru adrese geldiniz. En etkili çalışmalar için, İletişim sayfasını okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz.

Havas ilmi uygulamaları arasında olan sevgi muhabbet ve aşık etme ile ilgili konulara genelde aşk büyüsü denir. Büyü olmayan en masum bir aşk duası bile bu isimle adlandırılır. Bu amaçla yapılan işlemlere doğal olarak aşk büyüleri denir. Yazılan veya okunan bazı ayetler tılsımlar muskalar dualar vefkler tılsımlar ile yapılır. Hedef istenen kişiyi kendisine derin bir sevgi ile bağlamaktır. Özellikle evlenmek isteyen kişiler âşık etme büyüsü yaptırmayı isterler. Sevdiklerini kaybetme korkusu ile ya da kaybetmiş ise tekrar kazanmak için uğraşırlar. Bu işlemler yapılırken pek çok dikkat edilecek noktalar vardır. İsim üzerinden yapıldığı gibi resim üzerinden de yapılabilir. Bazı işlemlerde ise ne isme ne de resime gerek vardır. Bazen konuşmak bazen elinizi sürmek bile yeterli gelebilir. Aşk etme büyüleri çok çeşitli şekillerde yapılabilir. Bunları biraz açarak aşk büyüsü çeşitleri hakkında çok kısa bilgiler vereyim. Yedirerek yada içirerek yapılanlar vardır. Bunlar eski sevgili için yada hiç sevgili olmadığınız yada dargın olduğunuz birisi için yaptırılabilir.

Aşk büyüsü çeşitleri.

Yakarak yapılan aşk büyüleri vardır ki, bunlar oldukça etkili aşk büyüsü sınıfındandır. Aşk, kalbin beynin ruhun aklın fikrin yanması ile oluşur. Bu yanma için yakılarak yapılanlar diğer yapılanlara nispeten daha etkili olur. Taşınarak yapılanlar da özel bir tarif verilmemişse boğazda taşınır. Hava ve su almayacak şekilde taşınır. İstek olduktan sonra da çıkarmamak gerekir. Çünkü çıkardığında etki bitecektir. Suya atılan çeşitler, belirtilen yerlere bırakılarak, ilgili formülün çalışması sağlanır. Taş, mezarlık yada toprağa veya eşiğe gömülen aşık etme büyüleri ise yine belirtilen yerlere gömülünce yada konunca çalışamaya başlar. Ağaca veya herhangi bir yere asılan aşk büyüsü çeşitleri vardır ki, bunlar yel, yani rüzgârda sallandıkça veya rüzgâr ilgili hazırlanmış çalışmaya çarpınca işlem gerçekleşmiş olur. Serperek, koklatılarak, gösterilerek yapılan çeşitleri de vardır. Muskalar vefkler tılsımlar esmalar da bu konularda kullanılır. Şeytani yollarla yapılan, özellikle şirklik unsuru taşıyan işlemlerden kesinlikle sakınmak gerek. Gerçek aşk büyüsü odur. Gerçek demekten kastım, benim yaptığım dualardan etkili demek değil. Vurgulamak istediğim nokta, dinden çıkıp şirke girme tehlikesinden kurtulmanız içindir. Uyarmak görevimdir. Her konu için, sevgiliyi aşık etme büyüsü hakkında ayrı ayrı konular açıp bilgi vereceğim.

Bu konuları biraz daha açayım. Aşk, sevginin muhabbetin en üst makamıdır. Bu makam yakıp tutuşturur, yedirmez içirmez. Bu kadar yoğun ve yüksek duygu seli ile olur olmaz her şeyi yapmak mümkündür. Birçok hastalığın çaresini bulan tabipler bu konuda biçare kalmışlardır. Beyinsel illetler için bile tedavisi olabilen günümüz tıbbı konu aşka sevgiye gelince çaresiz kalmaktadır. Çünkü burada hüküm beyinden gidip yüreğe geçmiştir. Kalp, hükmettiği için çoğu zaman mantık ve diğer düşünceler geri planda kalır. Beyinsel ve mantıksal zorlamalar ile bunun önüne geçmek için sarf edilen çabalar boşa gider. Beyni ile yüreği arasında kaldığı halde dış zorlamalar ve diğer etkenler olmazsa kalp üstün gelecektir. Bu yüksek ve yoğun sevgi biçimini sonlandırmak pek elimizde olan bir şey değildir. Eğer karşılığı olamayacak veya çok zorlayıcı, kavuşmaya engel etken çoksa bu sefer unutma yoluna gidilmelidir. Aşığı soğutma büyüsü denilebilecek olan yöntemler ile unutturma soğutma uzaklaştırma mümkün olabilir. Bu yapıldığı halde, sık sık gel gitler yaşayan kişilerde mevcuttur. Bazı vakitler özlediği halde bazı vakitler nefret edilir. Bazen bu nefrete normal zamanda dikkat bile edilmeyecek, hiç önemsenmeyecek sözler, hareket veya tavırlar neden olabilir. Eğer sevdiğiniz kişiyle bunun gibi durumlar yaşıyorsanız size ayırma büyüsü yaptırılmış olabilir. Bu nedenle evli çiftler, sevgilisi olanlar bu hususa dikkat etsinler.

Bu bahsettiğim sevgi ve muhabbet yoğunluğunu yaşayan kişi, karşılık bulamaz veya çeşitli nedenlerle ayrılmışsa, bu kez aşk büyüleri yaptırmak suretiyle, bu sıkıntısından kurtulmak isteyebilir. İstediği bellidir çünkü. Hasta nasıl doktora gittiğinde iyi olup sıhhat bulmak isterse, bu konuda da gönüllerin ilacının bulunması gerekir.

Kalp ve yürek her zaman aynı hislerde ve düşüncelerde olmaz. Bazen kişiler sürekli değişiklik heyecan arar. Bazıları haddinden fazla ilgi ister. Bazı kişilerin ilgiden sıkılıp üstlerine fazla düşüldüğünde, sıkboğaz olup soğuyup gittiklerini anlatmıştım. Bu ise tam tersidir. Sürekli ilgi alaka ve aranıp sormak istenir. Şımartılmak isterler ve iltifatlar almaktan çok hoşlanırlar. Bu istekleri yerine getirilmediği zaman huysuzluklar kaprisler tartışmalar, ‘’sen beni sevmiyorsun artık eskisi gibi ilgilenmiyorsun’’ gibi çeşitli söylemler olur. Bazıları ise sürekli gezmek tozmak, yeni şeyler yapmak heyecan ve değişiklik ister. Monoton olunca ilişki sıkılırlar. Bunlarda aynı şekilde istekleri olmazsa, tartışmalar başlar. Bu tiplerle uğraşacaksanız işiniz var demektir. En etkili aşk büyüleri yaptırmak işe yarar, fakat yinede istekleri devam edecektir.

Yine bir kısmı ise doğal yollardan soğuma ile olur. Bunda hep aynı yüz, aynı şeyler insanı sıkar. Bazen ise olağan bir durum olan, herhangi bir büyüsel ailesel maddi manevi sosyal veya ekonomik etkenler olmadan soğuyabilir. Bu çeşit durumlarda sadece tesirli aşk büyüleri yaptırmak yeterli gelir. Özel olarak herhangi bir başka uğraşıya gerek yoktur.

Büyüler ile ortaya çıkan sorunlar vardır. Bunlar, normal şartlarda birbirlerini sevmektedirler. Fakat, yapılan çeşit büyüler ile etki altına alınıp pürüzler ve sorunlar çıkarılmaktadır. Eğer diğer kişiye yapılan işlem sevgi ve muhabbet tarzı bir çalışma ise aşk büyüsü bozma yapılmalıdır. Çünkü asıl sevdiği kişinin yanında, sevenin aklına ve yüreğine diğer bir veya birden fazla kişi sokulmaya çalışılmaktadır. Böylece kişi bazı zamanlar gerçek sevdiğine yakınlık duyarken, bazı zamanlarda da etki altına alan kişiye yakınlık duyabilir. Bunu kendindeki bir çelişki zannettiği için her hangi bir tedbir alması zordur. Aşk büyüsü nasıl bozulur hakkında ise yine bilgiler verdiğim için okuyabilirsiniz. Durum böyle olunca sizin yaptırmanız gereken yeniden kendinizi sevdirmek için çalışma yaptırmak değildir. Bilakis, büyü bozma yaptırmak gerekir. Bununla birlikte yine çok kullanılanlardan birisi ise bağlama büyüleri dedikleri yöntemlerdir. Bunun farkı ise, kişiyi eve, mekâna, anne babaya veya herhangi bir şeye karşı yapılabilir. Örneğin, dil bağlama büyüsü kişiye annesi tarafından yaptırılabilir.  Veya eve bağlanması için ve benzeri diğer çeşitli istekler ile yapılabilir. Eğer eve bağlama yapılmışsa, bağlanan kişi bağlı olduğu evden dışarı çıkmayı pek istemez. Evine gitmek ister, dışarıda huzursuz olur veya uzak bir yere gidince. Bir an önce evine gitmek ister, çünkü evine girince huzur bulur. Eve bağlama büyüsünün etkisindendir bu. Bu etkiden kurtulması için bağlama büyüsü bozma yapmak gerekir.

Yine bunun gibi özellikle anne baba gibi birinci derecede akrabalar yaptırır. Burada bilinçaltı kıskançlık, başkalarıyla paylaşmak istememek gibi nedenlerin yanında, maddi olarak istediğini almak, belki biraz ağır olacak ama kullanma isteği de yatar. Yaptıran kişi kendi niyetini kötü değil iyi olarak niteleyebilir. Fakat tesire uğrayan kişiler için pek iyi sayılmaz. Bu çeşit durumlar yine olumsuzlarlar meydana getireceğin için bağlama büyüleri bozmak için gerekli çalışmaların yapılması uygundur. Yine bu ve buna benzer çeşitli yollarla yapılan uygulamalar görülebilir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunu okuyarak daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.

Aşk büyüsü yaptırmak konusunda buna benzer bir başka etken de, kısmet kapalılığıdır.   Havas ilmi yaptığını bildiğini düşünen kişilerin bile bu söz konusu etkenler aklına gelmez. Kısmet bağlılığı ile şöyle bir ilgisi vardır. Bu çeşit bir etkinin yaptıracak kişide olduğunu varsayalım. Normal şartlarda, sizin sadece istediğiniz bayan veya erkek değil, başka biriside olsa yine başka engeller çıkıp kavuşmak mümkün olmaz. Kavuşmak kelimesi ile kast ettiğim durum, evlilik ile sonuçlanma durumudur. Üstünde bu çeşit kısmet bağı olan kişilerin, söz nişan veya evliliğe az bir müddet kala bozulur. Özellikle söz nişan yapmadan veya nikâhtan önce son bir ay içinde ayrılık ve sözün nişanın nikâhın bozulması vaki olmuşsa, bu 100/90 büyü bağlılık veya cin musallatı gibi bir bağlayıcı etkenin rol oynamasından kaynaklanıyordur. Eğer bugüne kadar böyle bir durum yaşadıysanız, dikkat etmenizi ve bu konuda bakım yaptırmanızı öneririm. Bu ayrılık sadece birbirinden soğuma anlaşamama veya soğuma olarak gerçekleşmez. Bu çeşit bağlılıklarda sorunun nereden kaynaklanacağı belli olmaz. Sonuç olarak bir şekilde bozulur. Örneğin, aileler arasında saçma sapan diye nitelenebilecek, çok boş ve incir kabuğunu doldurmayacak nedenlerle tartışmalar gerilmeler olur. Birde bakmışsınız ki, sizin haberiniz bile olmada bitme noktasına gelmiş. İşin en kötü tarafı da, her iki tarafında ne suçu vardır, ne de olumsuz bir tavır ve davranışları. Kendi kendinize kapıldığınız aşk büyüsü bazen ekonomik sebepler ile bozulur. Bir türlü borçlar veya ödemeler bitmez. Bilindiği gibi günümüzde maddiyat olmadan hiçbir şey olmuyor. Tabiri caizse, hele ki İstanbul Ankara İzmir Antalya Konya Bursa gibi büyük şehirlerde adım atmak bile parayladır. Maddiyat işi halledilemeyince tarihler değişir. Başlı başına bu bile büyük kırgınlıklar uyuşmazlıklar ve benzeri durumların öncüsüdür. Ekonomik boyut daha uzatılabilir. Kısmet nasıl açılır öğrenmek için yine siteyi inceleyebilirsiniz.

Bunlarla beraber sağlık sorunları da etken olabilir. Evlenecek sözlenecek olan kişilerin kendileri veya anne baba kardeş gibi özellikle bu olayların ertelenmesine sebep olacak kişiler hastalanabilir. Bu, hastalanan kişilerin ömürlerinde hiç yaşamadıkları kadar uzun veya hiç akla bile gelmeyecek zahiri veya batıni bir rahatsızlıklar olabilir. Bu hastalık nedeniyle, tarafların üzgünlüğü ve çevre ne der korkusuyla düğün nişan ertelenir. Bazen bu hastalıkların sebebi tıbben bulunamaz. Hatta şifası için yapılan çalışmalarda hep boşa gider. Çünkü asıl sorun doktorluk değil, medyum hoca gibi birilerin ilgilenmesi gereken bir konudur.

Aşk Büyüleri.

Bu hastalıklar gibi birde ortaya çıkan kazalar belalar olur. Ömründe kaza yapmamış bile olunsa, ilgili taraflardan kendileri veya birinci derece akrabaları gibi olayın bozulmasını sağlayacak çeşitli aksilikler ve olumsuzlar olur. Meydana gelen bu olumsuzluklar nedeniyle yine, tarih erteleme ile meydana gelecek olan diğer sıkıntılar ile bozulabilir. Aileler bu konuyu sorun etmeseler de bu kez evlilik nişan söz olayları geciktirilmiş ve zorluk çıkmış olur. Kazadan kaynaklanan maddi külfetler bu kaza ve belalar neticesinde yine o açıklamalarda bahsettiğim sıkıntılar ve zorluklar ortaya çıkar. Allah c.c. korusun eğer kalıcı sakatlıklar olursa bu en büyük sıkıntılardan biridir. Eğer gelin veya damat adaylarından biriyse, büyük ihtimal karşı taraf bunu tekrar gözden geçirip yeniden değerlendirebilir. Eğer erkek veya bayan birbirini seviyorsa çok değişiklik olmaz. Hatta beslenen şefkat ile birbirlerine olan bağlılıkları daha da artıp, sanki en etkili aşk büyüsü yaptırmak gibi bir durum bile ortaya çıkabilir. Mantık evliliği dediğimiz türden bir evlilik yapılacaksa bu durum tam tersi söz konusu olma ihtimali çok daha yüksektir. Çünkü mantık evliliği günümüzde çıkar ilişkisi gibi düşünülüyor. Oysa kıstaslar namus iffet, yumuşak başlılık gibi unsurlar yerine para maddiyat mevki makam gibi maddi değerler göz önüne alınmaktadır. Hal böyle olunca karşı taraf cazibesini yitirip mantık olarak ta bitmesi gerekir. Aileler için ise kesinlikle dezavantajdır. Kendi kızının ve çocuğunun engelli bir insana yakıştıramazlar. O kişi kendi çocukları da olabilirdi. Bunu pek göz önüne almazlar. Üstünlük takvadadır, kişinin bedeninde parasında pulunda değil. Eğer kendi çocukları sakat kalsaydı ne düşünürlerdi?

Bir kişinin üstündeki kısmet bağı diğer bağlantı olunan kişileri de etkileyebilir. Diyelim ki, bayanda bu çeşit bir durum mevcut. Kısmet açma yaptırmadı ve bu hal onda devam ediyor. Bu sefer nişanladığınız veya evlenmek üzere olduğunuz nişanlınızın işlerinde terslikler başlayabilir. Sizin maruz kaldığını kısmet kapama büyüsü onu da etkiler. Böylece gece gündüz çalışsa da, sürekli uğraşıp didinse de yine aksiliklerin olumsuzlukların üstesinden gelemez. Yine bahsetmiş olduğum ekonomik sebepler dolayısıyla olan problemler tekrar başlar. Eğer sizde varsa aynı bu verdiğim örnekler gibi hatta daha fazlası sizin başınıza gelir. O güne kadar zamanında ücret aldığınız halde, böyle bir evlilik girişiminde bulunulduğunda birden bire maaşlarda gecikme işten çıkarılma, zam alamama mevki olarak yükselememe durumları yaşanabilir. Alınan parada bereketsizlik hâsıl olur. Alınan para ile harcana para bir türlü denk gelmez ve günden güne böyle devam eder. Ve yine tarih erteleme ve ailelerin araya girmesiyle sonuç hüsran olabilir. Dikkat edildiyse, her ne yönden incelersek inceleyelim konuşulanlar etkilerin vermiş olduğu tepkiler yine aynı yerlere dek geliyor. Kısmet açma büyüsü denilen çalışmalar ile bu durumları aşmak mümkün olur. Bundan sonra artık aşk büyüsü yapan medyumlar hocalar ile çalışmak uygundur.

Yine başka bir manevi etken olan cin musallatı nedeniyle olan sorunlar vardır. Cin çarpmış kişiler üstlerinde bulunan varlıklar nedeniyle önleri kapanır. Bunlar üstte büyü ve kısmet kapanması konusunda anlattığımdan çok daha fazla ve aşikâr zararlar verebilir. Çünkü varlıkların güçleri geliş amaçları sayıları ile çok daha ağır sıkıntılar yaşanabilir. Hatta aşık olan cinler özellikle bu konuda çok yüksek oranda karışırlar. Yine misalle anlatayım ki daha iyi anlaşılsın. Bir bayana cinler musallat oldu. Bu tür konularda en çok alınan etkilerin başında işinde gücünde terslikler ve evlilik kısmeti yönünde kapalılıklar yer alır. Kişiye tasallut olan cinler bir erkeğe musallat olduğunu varsayayım. Sevdiği veya nişanlı olduğu veya evleneceği kişiden uzaklaştırmak ve bozmak için çeşitli yollar dener. Burada yanlış olan şey aşk büyüsü yaptırmaktır. Musallat bu tür etkileri görünce daha da sinirlenip daha büyük sorunlara yol açabilir. Kişiler gereksiz kıskançlıklara girer ve çok basit boş sebeplerden dolayı küçük tartışmalara girer. Bu tartışmalar küçük bile olsa zamanla bardak dolduğu için bir noktada taşar. Durum böyle olunca yine ister istemez ayrılıklar vaki olur. Bu esnada cinler karşı tarafında üstüne gidip tesir edip gerer. Gergin olduğu için ani sert ve beklenmedik tepkiler verilir. Sonucun nereye gideceğini sanırım fazla anlatmama gerek yok. Bu şekilde sona erer. Cinlerden kastım sadece onlar değil, peri hadi hüddam gibi diğer varlıklarda dâhildir. Eğer âşıksa cin bu kez çok daha şiddetli etkiler olabilir. Rüyalara girme, açıkça yanına gidildiğinde konuşulduğunda baş ağrıları huzursuzluklar asabilik iç sıkıntısı ve daha nice belirtiler ortaya çıkabilir. Sonuç yine kavga gürültü bir arada duramama ve sonuçta ayrılık yaşanır. Aşk büyüleri yaptırmak istediğiniz zaman en tehlikeli diyebileceğim başka bir durum daha var.   Özellikle cinlerle ilişkiye giren kişiler hakkındadır bu açıklamam. Kişiler gerek rüya, gerek uyanıklık veya uyku ile uyanıklık arasında bu duruma maruz kalabilir. Cinler açıkça sahiplenirler, başka kişiye bırakmamak için çoğu elinden geleni yapar. Bu çeşit ağır durumlarda bayılmalar ve hatta boğulmalar, nefes almakta zorlanmalar, intihar etme düşünceleri gibi çok kötü haller olabilir. Aşk büyüsü yapan hocalar bu konuda aşırı dikkatli olmak zorundadır. Öncelikle bu sıkıntılı ve zor durumun aşılması gerekir. Bu tarz ağır durumlarda her önüne gelen kişiye, her hoca denen kişiye gidilmemeli, gidilen kişiyi seçerken çok dikkat edilmelidir. Bunlar sadece hastanın kendisine değil, evlenilmek sözlenilmek veya nişanlanılmak istenen kişilere de saldırıp tahribatlar ve sıkıntılar oluşturabilir.

Aşkın büyüsüne kapıldıktan sonra insanlar kendilerine verilen değeri görünce şımarabilir, kendilerini vazgeçilmez sanabilir. Kendini beğenmişlik vazgeçilmez olduğunu düşüncesi ile olmadık afra tafralar yapıp karşısındaki sevgilisini canından bezdirebilir. Bazen de kişi sevdiğini sıkarak uzaklaştırır ki; daha çok kendi hatalarından ve davranışlarından olur. Bunu aşmak için kendini, sıktığını kişinin yerine koyup iyice idrak etmek gerekir. Kendinizi onun konumuna koyup ta düşünüce idrak edip, yaptığınız yanlışı bulup düzeltme imkânınız olur. Yok, eğer yapmazsanız cezasını yine siz çekeceksiniz. Çünkü akılsız başın cezasını ayaklar çeker. Son pişmanlık fayda etmeyeceği için, sona gelmeden pişman olup kurtulun. Etkili aşk büyüsü yapıldığı zaman yüreğe edilen büyük etki ile dayanılmaz durumlar olabilir. Bu yinede hafızasının silineceği anlamına gelmez. Eski sevgiliye hakaretler etmişseniz, şiddet uygulamışsanız, sürekli anlamsız ve gereksiz tartışmalar sık çıkıyorsa, özellikle de bunu siz başlatmışsanız bu kendinize hâkim olmanız gerektiğini gösterir. Aşk büyüsü yapmakla bu konuda ilerleme kaydedilip, eskisi gibi sevmesi mümkündür. Yine de, insanların özellikle bilinçaltına yerleşen etkiler zaman zaman tekrar ortaya çıkabilir. Bu nedenle bir şeyi yaparken iyi düşünüp yapmak, ani tepkiler vermemek gerekir. Bir insanın ölmüş veya yaşayan annesine babasına kardeşlerine veya diğer akrabalarına ağır hakaretler, ağza alınmayacak küfürler etmek, onarılması oldukça zor etkiler bırakabilir. Aşk büyüsü yapan medyum hocalar, bu tarz kişileri tespit ettiklerinde uyarmaları gerekir. Yapılan hatalar yine eski duruma dönülmesine neden olabilir.

İşin bir başka boyutu ise istek olduktan sonra başlıyor. Etkili aşk büyüleri yapıldı ve istenen oldu. Geri geldi aranız düzeldi, en başlarda gayet güzel gidiyor. Bir mühlet sonra siz aynı eskisi gibi davranmaya devam ederseniz, şuna emin olun ki, tekrar gidecektir. Aşk büyüsü yaptırmak ile kazandığınızı tekrar kaybedebilirsiniz. İnsan bir robot veya makine değildir. Eğer bir makineyi veya eşyayı zorlarsanız, onlarda bozulacaktır. Yeri geldiğinde çok hassas olan bir insanın kalbinin kırılmayacağını, duygu ve düşüncelerinin değişmeyeceğini düşünmek ahmaklıktır. Yapılacak olan hakaretler, bazen ilgisizlik bazen de aşırı ilgi kıskançlık ve sıkboğaz etme durumları yapılan çalışmaların etkilerinin devam etmesine rağmen yine de gidebilir. Aşk büyüleri yapıldığı zaman gelen olumlu etkiler, yaptığınız hatalar ve şımarıklıklar ile sevgiliye veya karı kocaya verilen bu olumsuz tesirlerle karışacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız oldukça dikkatli olmanız gerekir. Şunu da belirtmek isterim ki; bazı edilen küfürler nikâhın düşmesine sebep olur. Bazı hal hareket ve sözler ise ebediyen eşin haram olmasına sebep olabilir. Size göre çok basit normal gibi gelen bir hal ve hareket dinen sizi çok zor durumda bırakabilir. Buna çok dikkat etmek gerekir.

Âşık etme büyüsü yaptırdıktan sonraki çevresel faktörleri de unutmamak lazım. Özellikle doğu yörelerindeki gerek ailesel gerekse çeşitli töre adı verilen insanlık dışı dayatmalar ile ortaya çıkan acıklı ve kötü sorunlar. Bu çeşit kişilere tesir edildiği halde içinde bulundukları durumlardan dolay hareket edemezler. Dayak şiddet aşağılama ve hatta sonucu ölüme ve kan davalarına kadar gidebilecek kadar kötü olaylara sebebiyet vermemek için kişi susar. Sonuçta seven kişi çeşitli baskılar ve korkular sonucu siner. Kendini ve sevgisini zorbalığa feda etmek zorunda kalır. Beşik kertmesi denilen adette daha dişi bile çıkmamış anne demesini bile bilmeyen çocukların sözlenmesi hiç ahlaki değildir. Zoraki evlilik dinen geçersizdir. Hz. Muhammed S.A.S. bu çeşit zorla olan nikâhların geçersiz olduğunu belirtmiştir. Zorla evlilik adı altında kendi öz çocuklarına İslam’a göre meşru olmayan bir evlilik yaptırıyorlar. Nikâh batıl olduğu için, birlikte kalmaları zina durumuna sebebiyet verecektir. Bununla birlikte olan çocuklarda gayri meşru olacaktır!

En güçlü aşk büyüsü hangisidir diye merak ederler. Tam bir cevap verilemez. Bu yaptırılan kişiye veya yapan medyum hocaya saate güne burçlara unsurlara ve diğer etkenlere göre değişebilir. Bir kişide mükemmel olan etki bir başkasında az olabilir. Bunun için her kişiye aynı formül aynı tesiri vermeyebilir. O yüzden en kuvvetli aşk büyüsü budur gibi bir şey söylenemez. Söyleyende cahilliğinden söyler. Yapılan aynı çalışma sırf farklı günlerde saatlerde yapıldığı için aynı tesiri göstermeyebilir. Veya aynı vakitte yapılan çalışma farklı kişilerde farklı etkilere neden olabilir. Aynı saat ve aynı kişiye yapıldığı halde yapan kişi farklı olduğu için de, etki farklı olabilir. Birde bunun yanında o kadar çok aşk büyüsü çeşitleri var ki, hangi birini deneyip de en etkili olanı bulacaksınız. Saymaya kalksak belki yüzlerce çeşidi ortaya çıkar. Hangi biri denenecek kaç kişide denenecek. Bu demektir ki binlerce kişi üstünde yüzlerce yöntemler denenecek ve bunların hepsi kayıt altına alınıp karar verilecek. Bu yüzden en tesirli aşk büyüsü hangisi sorusuna net bir cevap verilemez. 

Açıklamalar sıralı olsun ki, bilgi dağınıklığı yaşanmadan sırayla öğrenilsin. Aşk büyüleri çeşitleri nelerdir belli başlıklar altında anlatayım. İlk olarak bugüne kadar belki de en sık duyulan yöntemden başlayayım.

Yedirerek yapılan aşk büyüleri hakkında bilgiler. Bunların oldukça yaygın olmasının sebebi, eski dönemlerde okuma yazma oranının az olması ve çeşitli kitap ve kaynaklara ulaşmanın vermiş olduğu zorluklardır. Kulaktan kulağa söylenerek bile birçok değişik uygulama dilden dile yayılarak devam edebilir. Örneğin biraz şekere 7 yasin suresi okuyup yedir. Böyle bir yöntemi çocuk bile aklında tutabilir. Veya bir elmaya 70 kere Kevser suresini oku ve yedir. Ne kadar basit ve akılda kalıcı değil mi? Hal böyle olunca bu ve bunun gibi basit olan aşk büyüsü çeşitleri dilden dile, kulaktan kulağa asırlarca ulaşabilir. Herhangi bir yere yazmaya kaydetmeye gerek yoktur. Hatta akılda tutamamak çok düşük bir ihtimaldir. Yapması kolay, birde okunan duayı ezbere biliyorsanız çok basit gelir. İşte bu nedenle aşk büyüsü yedirmek bu kadar yaygındır. Bazılarının çok etkili olduğuna dair söylemleri ise az yukarıda anlattığım gibi ispatsız iddialardır. En çok kullanılanları günümüzde şeker çikolata baklava gidi tatlı ürünlerdir. Eski dönemde ise elma ve üzüm incir en çok kullanılan yöntemlerdendi. Acı ekşi tuzlu nesnelere okumak etkiyi düşür veya engel olur. Bunlar içinde elma veya benzeri çeşitli yiyeceklere safran mürekkebi veya başka çeşitli dualar ayetler esmalar tılsımlar yazılıp kullanılan çeşitleri de vardır. Bunlar yiyeceğe okunan aşk büyüsü yöntemleri kadar yaygın değildir. Dediğim gibi kaynak olmayınca yazılı olan tılsımlar vefkler ve bazı esmalar aktarılamaz. Aktarılamadığı içinde kullanan medyum veya hocaların sayısı azalmaktadır.

Aşk büyüsü içirmek yine sık kullanılan yöntemlerdendir. Yedirme yolunda olduğu gibi bunda ise yapılacak olan içirmedir. İstenen kişiye okunan şeker suya karıştırılıp içirilebilir. Sadece suya veya tatlı bir şerbete okunarak ta içirilebilir. Veya bir parça kâğıda deriye veya herhangi başka nesneye yazılıp sonra uygulanabilir. Bu yine diğer yedirme yöntemleri gibi eskilerden beri sık kullanılan uygulamalardandır. Yine bunda da formüllerin bir kısmı akılda kalıcıdır. Örneğin bir bardak suya 21 kere oku üfle ve içir. Bu kadar basit formüller akılda kalıcı olduğu için dilden dile, kulaktan kulağa çok çeşitli kitlelere ve uzun süre devam edebilir. Bu tarz okumalı formüllerin yaygınlığı bundan kaynaklanır. İçirilen aşk büyüsü sadece okuyarak olmaz. Yazılıp kullanılan pek çok uygulama bulunur. Bunlar çeşitli ayetler esmalar dualar ile bunlar gibi vefkler tılsımlar hatemler ile yapılır. Yine bunlarda akılda kalıcı basit uygulamalar olabilir. Bir kağıda 20 kere Ya Vedud esmasını yazıp içir demek gibi. Bunlar yine yangınlaşabilir. Birde özel aşk vefkleri tılsımları esmaları ayetleri vardır ki, bunları ancak yazılı kaynaktan bakarak yapabiliriz. Öyle çeşitli aşk vefkleri tılsımlar vardır ki, bunlara aylarca baksanız aklınızda tutamayabilirsiniz. Bakılacak kitap yâda notlar olmazsa yapılamaz. Ancak eğer yardımcı olan ruhaniyet varsa onların verdiği veya gösterdikleri yapılabilir. Bu ilme ve ruhaniyete sahip olacak medyum-hoca sayısı çok fazla değildir. Ruhaniyetten özel aşk büyüleri formülleri nasıl alınır onu da yazacağım.

Kişiye özel aşk büyüleri yapmak mümkündür. Bunun için kişinin dini bile önemli rol oynayabilir. O kişinin bulduğu uzaklık yakınlık konumu arada geçen eski veya yeni olaylar, kişilerin burçları unsurları ve yıldızları göz önüne alınarak yapılabilir. Kişinin madeni, yıldızına veya burcuna denk gelen özel gün ve saatler ile tabiatın birleşimi ile özel uygulamalar yapılabilir. Bunlar aşk büyüleri çeşitleri ile çok ilgili detaylar vermeyeceğim. Aşağıdaki satırları okurken bahsetmiş olduğum hemen hemen hepsi uygulama alanı olarak kullanılabilir.

Öncelikle vefkler ile yapılan aşk büyüsü çeşitlerini anlatayım. Uyum ve uygunluk kelime manası olur. Havas ilminde ise, çeşitli kareler içine etrafına altına üstüne veya yanlarına Arapça Süryanice İbranice veya diğer lisanlarda bulunan çeşitli rakam harflerin belli bir uyum çerçevesinde kullanılması ile oluşan etkili bir çalışma sistemidir. Bu kareler genel olarak bir birleri ile uyum gösterirler. İsim, bu uyumdan gelir. Rakamlarla yapılan aşk büyüsü vefkleri ruha tesir eder. Bu havas ilminde genel bir bilgidir. Harflerin ve rakamların etkileri farklıdır. Kişiyi aşık etmek için yapılacak aşk vefkinin rakamsal olması önemlidir. Ruh olmadan beden bir işe yaramaz. Bu nedenle bedenin canlı kalmasını sağlayan ruha tesir oldukça önemlidir. Kaç tane kareler var ise (sağdan sola veya yukarıdan aşağı olan sayısı) ile isimlendirilir. Sayılar belirli şablonlar içinde belirli sıraya göre artırılarak veya eksiltilerek yazılır. Aşk büyüsü vefki içinde bazen ise harflerin rakamları yazılır. Bunda özel bir sıralamaya ihtiyaç duyulmaz. Örnek ya vedud esması vefki yapılacak. Harfler bellidir. Vav dal vav dal harflerinden oluşur. Bunlar 4lü vefke yazılırken sağdan sola yazılır. Bu vefkin harflerinden kaynaklanan rakamsal karşılıkları da aynı şekilde yazılır. Bunların karşılığı olan 6 4 6 4 şeklinde aynı sıralama ile yazılır.  2li 3lü 4lü 5li 6lı 7li 8li 9lu 10lu ve daha fazla karelerden oluşabilir. Rakamlı vefk ile aşk büyüleri yapmak için uygulanan bu yöntemlerde, ebced değerleri çok önemlidir. Bu çeşit kurulan sistemde sayısal hatalar kabul etmez. En basit açıklamayla hava isminin ebcedi hesaplanırken bile hatalar yapılıyor. Anne ismi bilinmeyen kişilere de Havva ismi kullanılır. Bunun sebebi de, bu ismin doğru yazılışını bilmemelerinden kaynaklanır. Hesapta hata olacağı için yapılan bütün çalışmalar boşa gidecektir. Hiçbir netice elde edilemeyecektir. Bu nedenle ebced konusuna çok iyi vakıf olmaları gerekir. En güçlü aşk büyüsü yaptıracağım derken sonuç hüsran olur.

Harfler veya kelimeler ile yapılan vefklerin çoğunluğu sağdan sola doğru sıralama ile yapılır. Bazıları ise bunun dışında rakamlı olanların sıralamasını belli olduğu vefk yazım sırası şablonlarına göre yazılmalıdır. Sadece harfler değil aynı zamanda kelimeler de yazılabilir. Harfler belli olsa da kelime dediklerim sadece kelimeler esmalar değil, çok sayıda kelimeden oluşan esmalar ayetler de olabilir.

Aşk vefkinde kullanılan ayetler esmalar dualar rakamlar çoğunlukla Arapça harf rakamlar ve kelime ve esmalardan oluşur. Tek dil Arapça değildir. Bunlarla birlikte bilinen veya bilinmeyen pek çok İbranice Süryanice gibi çeşitli rakamlar harfler esmalar kelimeler kullanılabilir. Hatta cinlerin kendi aralarında kullandığı bazı simgeler veya harflerde olabilir. Bunlara genelde tılsım adı verilir. Yapılan vefkler taşınarak asılarak yakılarak serpilerek gömülerek yedirilerek içirilerek gösterilerek ve benzeri şekillerde kullanılabilir. Yaparken yaptıktan sonra veya yaptıktan sonra çeşitli tütsüler yakılabilir. Aynı şekilde okumalar da yapılabilir. Ağaç demir bakır kâğıt ceylan derisi ve benzeri pek çok madde ve maden aşk büyüsü yapımında kullanılabilir. Vefk haneleri içine, üstüne altına, sağına soluna veya çevresine isimler ayrık veya birleşik olarak yazılabilirler.

Diğer bazı yollar vardır ki, bunlara tılsım adı verilir. Aşk büyüsü tılsımları gerçekten kuvvetli vasıtalardan biridir. Vefklerdeki gibi, Arapça İbranice Süryanice gibi çeşitli alfabeler kullanılabilir. Çizgi ile çizilen veya vefklerin içlerine çevrelerine altların üstlerine veya yanlarına yazılabilir. Beraber kullanımı daha iyidir. Taşınarak yakılarak asılarak gömülerek serpilerek sürülerek ve diğer pek çok şekilde kullanılabilir. Aşk büyüsü tılsımı, çeşitli yiyecekler veya baklagiller, bakır gümüş altın kurşun gibi çeşitli metaller, kâğıt ahu derisi sığır derisi mermer, taş ve benzeri nesnelere yapılarak kullanılabilir. Yapılan tılsımların altı üstü birleşik veya ayrık olarak çizgiyle yapılabilir. Tek veya birden fazla harfin birleşmesiyle de yapılabilir. Örneğin, tı harfi ile başlar, hiç çizgi bitmeden uzayıp en sonda he harfi ile biter. Tı ve he harfi, birbirlerine bir çizgi ile bağlanır. Buna taha tılsımı denir. Bu ikisinin arasında ise çeşitli harfler rakamlar veya hatemler olabilir. Tılsımlar da çizgiler ve boşluklar dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Okumaları ise tılsıma özel bazı aşk büyüsü duaları olabilir. Bunlar ayetler esmalar veya çeşitli melek müvekkil hadim hüddam gibi çeşitli isimlerde olabilir. Bazen de bu tılsımı hüddamı şunun kalbini bunun aşkıyla yak tutuştur getir diye isimlerinde olduğu bir tarzda olabilir. Sadece bu değil tabiî ki isimlerin kullanılmadığı çeşitli şekillerde de yapılması mümkündür. Genel olarak isimler okumalarla ilgili yazdığım gibi tılsımın kendisine eklenerek yapılabilir. Bazı tılsım çeşitlerinde bu çeşit isimler ve niyet eklemeye gerek yoktur. Yapılan uygulamalar kişiye gösterme dokunma koklatma içirme ve benzeri şekillerde olabilir.

En tesirli aşk büyüleri arasında kullanılan yöntemlerden diğer bir tanesi de dairlerdir. Bazen cinnetül esmalardan oluşur. Çevrelerinde ayetler esmalar harfler rakamlar dualar veya çeşitli tılsımlardan oluşur. Bunların içinde ortalarında çevrelerinde yine çeşitli tılsımlar vefkler esmalar dualar ayetler olabilir. Bir biri içine geçmiş, bölünmüş veya bölünmemiş tek veya çok sayıda dairenin bir arada kullanılması ile yapılabilir. Yine bu daireler de, ceylan derisi kağıt veya herhangi bir nesneye yazılabilir. Bu aşk büyüsü dairesi yapmak için içinde kullanılan vefk tılsım gibi unsurları kullanmasını iyi bilmek lazım. Bunların yanında daire içine yerleştirilirken, yine o yapımın sırası olur. O yazım sırası yine önemlidir, nereden başlanıp nerede bitirileceği iyi bilinmelidir. Bir veya birden fazla daire kesik, yani bölünmüş ise hangi haneden yazılmaya devam edileceği bilinmelidir. Rast gele yapılan vefkler tılsımlar nasıl pek faydalı olmayacaksa, rast gele aşk büyüsü daireleri yapmak ta çok faydalı olmaz.

Aşk büyüsü yapan hocalar ile bağlantıya geçtiğiniz zaman size bazı sorular sorup bazı bilgiler isteyeceklerdir. Her insanın nasıl günlük hayatta ona işaret eden onu bildiren kimlik bilgileri varsa, manevi âlemde de bu, isim ve anne ismi üzerinedir. Filan kızı filan veya filandan doğma filan gibi çeşitli Türkçe anlamlara gelir. Verilen bu bilgi ile varılmak istenen hedefe ulaşılmış olur. En kuvvetli aşk büyüsü yaptırmak istiyorsunuz. Ve size adınız anne adınız ve istenen kişilerin bilgileri istense yeterli olabilir. Doğum tarihi veya yaşının genelde pek bir hükmü olmaz.

Yazdığım yazının uzun olduğunu bilmekle beraber anlatmak açısından aslında kısa bile yazdım. Yazımın devamını aşk büyüleri başlıklı yazıda devam ettireceğim. Bu kadar çok bilgi içinde okuyucularımı sıkboğaz etmek istemiyorum. Bu kadar ayrıntılı bilgiyi başka yerde bulamazsınız. Bilen söyler bilmeyen susar. Eğer devam etmek istiyorsanız diğer sayfayı okuyunuz.

Sevgiliyi âşık etme büyüleri için iletişime geçin. En değerli etkili çalışmalar sizler için yapılsın. Alanında gerçekten uzman olan bir medyum hoca olduğumu ispat ediyorum. Kendine aşık etme büyüsü için en doğru adrestesiniz.

Arama kelimeleri:

Aşk Büyüsü Nedir

Sevgiliyi aşık etme büyüleri için iletişime geçin. Aşk büyüsü yapan hocalar içinde size en etkili çalışmaları yapacağım. Telefon 0538 092 38 77 Mail, medyumkurtarici@hotmail.com

Havas ilmi uygulamaları arasında olan sevgi muhabbet ve aşık etme ile ilgili konulara genelde aşk büyüsü denir. Büyü olmayan en masum bir aşk duası bile bu isimle adlandırılır. Bu amaçla yapılan işlemlere doğal olarak aşk büyüleri denir. Yazılan veya okunan bazı ayetler tılsımlar muskalar dualar vefkler tılsımlar ile yapılır. Hedef istenen kişiyi kendisine derin bir sevgi ile bağlamaktır. Özellikle evlenmek isteyen kişiler âşık etme büyüsü yaptırmayı isterler. Sevdiklerini kaybetme korkusu ile ya da kaybetmiş ise tekrar kazanmak için uğraşırlar. Bu işlemler yapılırken pek çok dikkat edilecek noktalar vardır. İsim üzerinden yapıldığı gibi resim üzerinden de yapılabilir. Bazı işlemlerde ise ne isme ne de resime gerek vardır. Bazen konuşmak bazen elinizi sürmek bile yeterli gelebilir. Aşık etme büyüleri çok çeşitli şekillerde yapılabilir. Bunları biraz açarak aşk büyüsü çeşitleri hakkında çok kısa bilgiler vereyim. Yedirerek yada içirerek yapılanlar vardır. Bunlar eski sevgili için yada hiç sevgili olmadığınız yada dargın olduğunuz birisi için yaptırılabilir.

Yakarak yapılan aşk büyüleri vardır ki, bunlar oldukça etkili aşk büyüsü sınıfındandır. Aşk, kalbin beynin ruhun aklın fikrin yanması ile oluşur. Bu yanma için yakılarak yapılanlar diğer yapılanlara nispeten daha etkili olur. Taşınarak yapılanlar da özel bir tarif verilmemişse boğazda taşınır. Hava ve su almayacak şekilde taşınır. İstek olduktan sonra da çıkarmamak gerekir. Çünkü çıkardığında etki bitecektir. Suya atılan çeşitler, belirtilen yerlere bırakılarak, ilgili formülün çalışması sağlanır. Taş, mezarlık yada toprağa veya eşiğe gömülen aşık etme büyüleri ise yine belirtilen yerlere gömülünce yada konunca çalışamaya başlar. Ağaca veya herhangi bir yere asılan aşk büyüsü çeşitleri vardır ki, bunlar yel, yani rüzgârda sallandıkça veya rüzgâr ilgili hazırlanmış çalışmaya çarpınca işlem gerçekleşmiş olur. Serperek, koklatılarak, gösterilerek yapılan çeşitleri de vardır. Muskalar vefkler tılsımlar esmalar da bu konularda kullanılır. Şeytani yollarla yapılan, özellikle şirklik unsuru taşıyan işlemlerden kesinlikle sakınmak gerek. Gerçek aşk büyüsü odur. Gerçek demekten kastım, benim yaptığım dualardan etkili demek değil. Vurgulamak istediğim nokta, dinden çıkıp şirke girme tehlikesinden kurtulmanız içindir. Uyarmak görevimdir. Her konu için, sevgiliyi aşık etme büyüsü hakkında ayrı ayrı konular açıp bilgi vereceğim. Aşk büyüsü yapan medyumlar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen iletişime geçin.

Arama kelimeleri:

MEDYUM KURTARICI İLETİŞİM

MEDYUM KURTARICI İLETİŞİM.

Medyum Kurtarıcı Hoca (Havas Hoca) ile iletişim. Öğleden sonra gece  23.00 e kadar, 0541 683 38 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Mail twitter facebook gibi ortamlardan kesinlikle iletişim kurulmaz. Sadece verdiğim numaradan belirtilen saatler arasındadır. Karı koca arası ayırma soğutma, eşcinsel ilişki, evli barklı kadın veya erkeklerin başkalarına aşık olması bağlanması gibi konularda kesinlikle aramayın.

Arama kelimeleri: