Büyü Çeşitleri Nedi, Nasıl Yaparlar?

Büyü Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Yaptırılırlar?

Büyüler, insanların istediklerine daha hızlı bir şekilde kavuşmak için başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir. Medyumlar aracılığı ile yapılan büyülerin etkili olma olasılığı medyumun başarısı ile doğru orantılıdır. İstanbul medyum konusunda gelişmiş olan büyükşehirlerdendir. Buradan seçilecek güvenilir bir medyum, kişinin isteklerinin ve arzularının yerine getirilmesine destek olacaktır. Büyü yaptırmak dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Bir dolandırıcı ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Bu sebeple büyünün yaptırılacağı medyum dikkatle ve iyice araştırılmalıdır. Her medyum istenilen büyü konusunda bilgi sahibi olmayabilmektedir. Bazı medyumlar aşk büyüsü yaparken bazıları yalnızca yıldızname falı bakabilmektedirler. Bu noktada randevu almadan önce hangi büyünün isteneceği belirtilmelidir.

Yıldızname nedir, nasıl bakılır?

Yıldızname, papaz büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi değildir. Astrolojik temellere dayanan bir falcılıktır. Bu sebeple her medyum tarafından yapılması mümkün değildir. Yıldıznamede bazı sayısal verilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayısal veriler falı baktıracak kişi ile ilgili olan kişisel bilgilerdir. Tüm bu verilerin alınması ve incelenmesi sonucu kişiye özel bir yıldızname falı bakılmaktadır. Diğer büyüler ile karıştırılmaması gereken bu falda sonuç biraz daha bilimsel olmaktadır.

Aşk, bağlama ve evlilik için yapılan büyüler nasıl uygulanır?

Bu tarz büyüler karşı cins ile ilgili olan ve birbiri ile benzerlik gösteren büyü çeşitleridir. Fakat her biri için uygulanacak olan yöntemler farklıdır. Etkili aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi büyülerin yaptırılabilmesi için ilk olarak bu alanda uzman birinin yardımının alınması gerekmektedir. İnternetteki büyü yöntemlerinin ne derece işe yarar olduğu bilinmemektedir. Etkili bağlama büyüsü yöntemleri için bir medyumdan yardım alınması sonucun başarılı olması açısından önem taşımaktadır. Aşk büyüsü platonik aşıklar için, evlilik büyüsü ise platonik olarak aşık olduğu kişilerle evlenmek isteyenler için yapılmaktadır. Tüm bu büyülerde izlenecek yöntem sonucun ne kadar hızlı olacağını gösterecektir. Bazı büyülerin yapımı bazı durumlarda 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Büyü yaptırma gibi büyü bozma işlemlerinde de bir medyumun yardımının alınması şarttır. Büyülerin başka türlü bozulması mümkün olmayacaktır.

Geri döndürme büyüsü (papaz büyüsü)

            Geri döndürme büyüsü daha önce ilişkisi olan fakat aralarında sorunların baş göstermiş olduğu çiftler üzerinde yapılmaktadır. Evli çiftler içinde yapılan bu büyü aradaki problemleri ortadan kaldırarak karşı tarafın geri dönmesini sağlayacaktır. Papaz büyüsü de denilen bu büyü ayrılık süreci ilerlemeden hızla bir şekilde yapılmalıdır. Geç kalınması geri döndürme büyüsünün işe yarama olasılığını olumsuz anlamda etkileyecektir.

Aşk Vefkleri

Kusursuz bir aşk hayatının kapısını aralamanıza imkan tanıyan aşk vefkleri, eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızdaki bağı ve sevgiyi güçlendirmek için Medyum Kurtarıcı Hoca tarafından özenle hazırlanıyor. Birbirinden etkili duaların kullanıldığı aşk vefkleri, sevdiğiniz kişinin dualar ile size bağlanmasına yardımcı oluyor. Sevgiliniz ya da eşiniz ile aranızda soğukluk estiği zamanlarda aşk vefklerinden yararlanabilir ve bozulmakta olan ilişkinizi yoluna koyabilirsiniz. Allah’ın 99 ismi kullanılarak yapılan dualar sayesinde sevdiğiniz kişinin ömür boyu size sadık olmasını sağlayabilir ve yuvanızı kurtarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin enerjisi ile bütünleşen ve size olan sevgisini pekiştiren aşk vefki için yüzlerce çiftin mutlu bir beraberlik yaşamalarına vesile olan Medyum Kurtarıcı Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşk vefki hazırlama aşamasında öncelikle sizin ya da sevdiğiniz kişinin yıldızına en uygun olan aşk vefki çeşidi tercih ediliyor. Onlarca farklı duaların eşlik ettiği aşk vefkleri arasından vefkin istenilen sonucu göstermesi için en doğru vefk belirleniyor. İslami alandaki engin bilgisi ve deneyimi ile Medyum Kurtarıcı Hoca, sadece size ve sevdiğiniz kişiye özel aşk vefki hazırlayarak, hayırlı bir işe imza atıyor. İslam alimlerinin eserleri de dikkate alınarak, aşk duası ile muska şeklinde hazırlanan aşk vefki, kısa süre içerisinde tesir etmeye başlıyor. İslami bir uygulama olan aşk vefkinden beklediğiniz sonucu almak için öncelikle pozitif düşünmeli ve vefklerin gücüne inanmalısınız. Düzenli olarak tekrarlanan aşk vefkleri ile sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini ve sevgisini daima canlı tutabilirsiniz.

Medyum Kurtarıcı Hoca tarafından hazırlanan aşk vefkini, daima yanınızda bulundurmalı ve vefklerin etkisini kaybetmemesi için ıslanmamasına özen göstermelisiniz. Ayrıca aşk vefkleri, İslami usüllere göre hazırlandığı için alkol vb. kötü alışkanlıklarınızdan da uzak durmalısınız. Ayrıldığınız eşiniz ya da sevgilinizle tekrar birleşmek için de Hoca’nın ilminden yardım alabilir ve sevdiğiniz kişinin tekrar size dönmesini sağlayabilirsiniz. Aşk vefkleri hakkında detaylı bilgi almak için yurtiçi ve yurtdışında binlerce kişiye bu konuda rehberlik eden Medyum Kurtarıcı Hoca ile telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile mükemmel bir birliktelik için aşk vefklerinin ruhani gücüne güvenebilirsiniz.

Aşık Etme Duası

Aşık etme duasının inanılmaz etkilerini görünce siz de çok şaşıracaksınız. Platonik olarak yaşadığım duygularıma nasıl karşılık bulurum diyenler için müthiş etkili bir dua!

Aşk dünyadaki en eşsiz duygulardan biridir ve öyle herkese nasip olmayacak bir duygudur. İnsan ömrü hayatı boyunca sadece bir defa aşık olabilir. Bazıları ise hiç bu duyguyu yaşayamadan dünyadan göçüp gidecek kadar şansız insanlardır. Eğer aşık olmuşsanız, bu eşsiz duyguyu yaşama fırsatı bulmuşsanız sakın ola elinizden kaçırmayın. Aşkınıza karşılık bulamadığınız gerekçesiyle bu yoldan, pes ederek geri dönecek olursanız nasibinize sırt çevirmiş olursunuz ve önünüze gelen şansınızı kaçırmış olursunuz. Pes etmek yerine çarelerini arayın. Medyumlar bunun için varlar!  Aşık etme duası derdinizin devası olacak. Medyum Kurtarıcıya öğleden sonra gece 23.00’e kadar ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarına web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Hayattınız aşkı ile bir ömür boyu  mutluluk için denemekte fayda var. Zor olan hiçbir şey yok yapman  gereken sadece iletişime geçmek. ‘Keşke’  dememek için ara ve Medyum Kurtarıcı derdine deva ol gönlüne merhem olsun, sevdiğin senin olsun!

Manisa Medyum

Medyum Kurtaran Kapsamlı Hizmet

Gözle görülmeyen varlıklara karşı korunmak, geleceğe dair yorum yaptırmak için hisleri açık birilerine ihtiyaç duyulabilir. Manisa medyum işi yapan ve bu alanda en iyilerden olan Medyum Kurtarıcı ile çok farklı dua- büyü alanlarında yardım alabilirsiniz. Manisa ve diğer şehirlere telefon, internet aracılığıyla ulaşılabilen Medyum Kurtarıcıya öğleden sonradan geceye kadar telefonla ulaşabilirsiniz. Medyumlukta tecrübeli isim uzun yıllardır kapsamlı hizmetleriyle kendinden sıkça bahsettirmektedir.

 

Medyum Kurtarıcı Çalışma Alanı

 

Medyum Kurtarıcının çalışmalarında bazı hizmetler kesinlikle verilmez: Yuva dağıtma, eşcinsel ilişkiler vs. bunların dışında Medyum kurtarıcı şu çalışmalara sahiptir:

 • Âşık etme, barıştırma, muhabbet ve sevgi sağlama
 • Aile içi huzurun yine sağlanması için çalışmalar
 • Nikâhsız bireylerin yuva bozan kişileri uzaklaştırmak
 • Diğer insanların gözüne daha iyi görünmek
 • Cin, peri veya diğer gözle görünmeyen varlıklara karşı korunma ve rehabilitasyon
 • Genel olarak her çeşit büyü ve sihir bozma
 • İş- güç- şans açılması için dualar
 • Nazar olan kişilerde etkisinin azaltılması
 • Hafıza güçlendirme çalışması
 • Muska ve benzeri dua istekleri için kişiye özel koruyucu muska
 • Sınav ve benzeri durumlarda başarı sağlamak için etkili olacak çalışmalar
 • Ruhsal rahatsızlığı olanlar için dualar, uyku sorunları olanlar için Huzur veren ve rahatlatan olaylar
 • Tıbbın aciz kaldığı bazı durumlarda şifa sağlama
 • Baş ağrısı, göz, kulak, migren, romatizma gibi ağrıların dualarla giderilmesi
 • Ayrılan eşi, sevgiliyi geri döndürmek için büyü
 • Kısmet açma büyüsü
 • Kişiye özel detaylı yıldız name

 

Yıldız Name Çalışması

Yıldız name hizmetinde kişilerin bazı sayısal özellikleri göz önünde bulundurulmakta ve buna göre yorumlama yapılmaktadır. Doğum tarihi saati gibi bir veriyi kullanarak hisleri konusunda gerçekten yeteneği olan ve bu konuda üzerine çalışmış kişiler bu yorumlamayı yapmaktadır.

Manisa medyum hizmeti ile bu konuda da destek alabilirsiniz.

 

Güvenilir Medyumluk Hizmeti

Medyum Kurtarıcı kendisini arayan kişiler için olabilecek en etkili sonuçları veren medyumdur. Manisa medyum hizmeti uygulamalarında durum, koşul zaman etkisi göz önünde bulundurulur.

 

 

Bağlama Büyüleri

Manevi Alanın Uzman İsmi

Manevi alana ait olarak gözle görülmeyen varlıklara ait çalışmalar yapan Medyum Kurtarıcı ile hem Türkiye hem de yurt dışından telefonla medyumluk hizmeti alabilirsiniz.  Bu alanda tecrübeli isim kapsamlı hizmetleriyle kendinden sıkça bahsettirmektedir.  Birçok büyü ile bağlama duası duaları gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bağlama Büyüsü kuvvetli ve güçlüdür.

 

Duaların Önemi

Dualar inanç gereği insanın maneviyatını etkileyen ve çevreyi de etkisi altına alan bir uygulamadır. Sanıldığının aksine dualar çok daha fazla güçlü etki yaratırlar. İyi niyetle ve doğru bir şey için dua etmek manevi dünyalarımızda ciddi etkiler oluşturur. Diğer yandan kalp gözüyle de bakabilmenin getirisidir.  Dua eden ve bunu inanarak yapan kişi birçok kötü niyetli ve gözle görülmeyen varlıkların etkisinden korunur.

 

Medyum Kurtarıcı Dua ve Büyü Çalışmaları

Medyum Kurtarıcı kendisine danışmaya ve yardım isteğinde bulunmaya gelen kişileri örneğin, sevdiği birinin kendisine geri dönmesi veya bağlanması için bağlama duası duaları yaparak etki yaratmayı amaçlar. Medyum Kurtarıcı her türlü dua ve büyü konusunda kapsamlı ve donanımlı bilgilere sahiptir. Diğer taraftan Medyum Kurtarıcı çalışmalarında kötü niyetle yapılan hizmetlere yer vermez. Örneğin bir yuva dağıtma, kişinin kendine zarar veren istekler vs. konularında başvurulara işlem yapılmaz. Medyum Kurtarıcının diğer çalışmaları şunlardır:

 • Kişinin hem kendisinde hem de aile içi huzuru yeniden sağlamak
 • Bir hanede veya dışarıda yuva bozan kişileri evden uzaklaştırmak
 • Gözle görülemeyen varlıklara karşı korunma ya da bunların etkisi için iyileştirme tedavisi,
 • Kötü niyetli büyü -sihir bozma,
 • Kısmet açılması için dua
 • Nazar etkisini yok etme, nazardan korunma
 • Hafızayı kuvvetlendirme
 • Muska gibi kişiye özel koruyucu
 • Sınav ve benzeri önemli durumlarda başarı sağlamak için çalışmalar
 • Uyku sorunları için huzur veren dualar
 • Tıbbın çözüm olamadığı durumlar için dua
 • Kişilere özel yıldız name( uzman kişi tarafından bakılmakta)
 • İsteyenler için bağlama duası duaları bazı hizmetlerdendir.

Medyum Kurtarıcı kendisine başvuran kişiler için en etkili sonuçları vermektedir. Hizmetlerde bağlama duası duaları hizmeti ve tüm diğer alanlar için durum, koşul zaman etkisi göz önünde bulundurulur.

 

01

Bağlama büyüsü

Kapsamlı ve Güvenilir Medyum Hizmeti

İnsanlar gözle göremediğimiz varlıklara karşı her zaman meraklı olmuşlardır. Medyum Kurtarıcı ile hem Türkiye hem de yurt dışından telefonla ulaşarak gözle görülmeyen varlıklar ve maddi olaylarla ilgili öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Medyumluk alanında tecrübeli isim yıllardır kapsamlı hizmetleriyle kendinden sıkça bahsettirmektedir.  Medyum Kurtarıcı ile bağlama duası duaları ve büyü gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Dualar Hakkında

Dualar inancın getirilerindendir. Bir şey için dua etmek ve manevi dünyalarımızda ciddi etkiler yaratır. Ayrıca kalp gözüyle bakabilmenin bir getirisidir. Bir kişi dualara ne kadar yakınsa aslında Allaha da o kadar yakındır. Dua eden ve bunu gerçekten inanarak yapan kişi birçok kötü niyetli varlıkların etkisinden korunur.

Medyum Kurtarıcı bağlama duası duaları işi yaparak insanların sevdiklerine kavuşması adına bağlayıcı etki yaratmayı amaçlar. Duaların ve büyü gibi uygulamaların kötü amaçlar için yapılmaması gereklidir. Nazar duası muhabbet duası kocayı kendine sevdirme duası gibi konularda yardımcı olmak amaçlanır. Medyum Kurtarıcı dualarla ilgili gerekli literatüre sahiptir.

 

Medyum Kurtarıcı Çalışmaları

 

Medyum Kurtarıcı çalışmalarında kötü niyetle yapılan hizmetler kesinlikle verilmez: Bir yuva dağıtma, eşcinsel ilişkiler vs. konularında başvurulara işlem yapılmaz. Bunların dışında Medyum Kurtarıcı şu çalışmaları yapar:

 • Aile içi huzuru sağlamak
 • Yuva bozan kişileri evden uzaklaştırmak
 • Farklı insanların gözüne iyi görünmek
 • Cin, peri gibi gözle görünmeyen varlıklara karşı korunma, rehabilitasyon
 • Her çeşit büyü -sihir bozma uygulaması
 • İş, güç, kısmet açılabilmesi için dua
 • Nazar olan kişiler için etkisini azaltma
 • Hafızayı daha da güçlendirme
 • Muska gibi dua istekleri için kişiye özel koruyucu
 • Sınav gibi önemli durumlarda başarı sağlamak için etkili çalışmalar
 • Ruhsal rahatsızlığı olanlara dualar, uyku sorunları için huzur veren, rahatlatan olaylar
 • Tıbbın aciz kaldığı bazı durumlar için şifa
 • Her kişiye özel yıldız name, detaylı şekilde ve uzman kişi tarafından bakılan
 • Bağlama duası duaları bazı hizmetlerdendir.

 

Güvenilir Medyumluk

Alanında profesyonel isimlerden Medyum Kurtarıcı kendisine başvuran kişiler için olabilecek en etkili sonuçları vermektedir. Bağlama duası duaları hizmeti için durum, koşul zaman etkisi göz önünde bulundurularak uygulama yapılır.