En etkili uyku bağlama büyüsü

En etkili uyku bağlama büyüsü.

en etkili uyku bağlama büyüsü çeşitleri

Bağlama büyüsü çeşitleri içinde sevgiliyi getirmek için kullanılan yollardan birisi akdi nevm işlemleridir. Anlam olarak konumuzda uyku bağlama büyüleri olur. En etkili uyku bağlama büyüsü sevdiğiniz kimsenin uykularını düğümleyip kapınıza kadar getirebilirsiniz. Sevgiliniz yada istediğiniz kişi sizi görmeden size kavuşmadan felah bulamaz. Birçok çeşitli yollarla ve yöntemlerle yapılabilir. Çeşitleri çok fazladır. Burada gördüğünüz sadece bir tanesidir. Medyumlar hocalar arıyorsanız bu konuda iletişime geçiniz.

Arama kelimeleri:

Etkili uyku bağlama büyüsü

Etkili uyku bağlama büyüsü.

etkili uyku bağlama büyüsü

Özellikle bağlama konularında sık kullanılan yöntemlerden biridir. Aşk bağlama büyüsü çeşitleri içinde uyku bağlamak için kullanılan yöntemlerden biridir. Bu yöntem etkili uyku bağlama büyüleri yollarıdır. Böylece istediğiniz kişi sizin aşkınızdan uyuyamaz. Sevginiz o derece artar ki gözüne uyku girmez olur. Bu nedenle bu şekilde sevdiğinize kavuşursunuz. Etkili uyku bağlama büyüsü yapan medyumlar hocalar arıyorsanız iletişime geçiniz. Böylece sevdiğiniz sizsiz yapmasın ve gelmeye mecbur kalsın.

Arama kelimeleri:

Uyku bağlama büyüsü

Uyku bağlama büyüsü.

etkili uyku bağlama büyüsü çeşitleri

Taliplerin matlupları kendine aşık etmek ve bağlamak için kullanılan yöntemlerden birisidir. Aşk bağlama büyüleri içinde oldukça etkili olan bu yol tercih edilirse sevindirici neticeler alınabilir. Uyku bağlama büyüleri yapıldığı zaman, istenen kişi, isteyen kişinin aşkından uyuyamaz. Geceleri döner durur, ve o kişiyi düşünür. En etkili bağlama büyüleri içinde bu gerçekten tesirlidir. Bu nedenle tercih edilir. Bu gördüğünüz tılsım uyku bağlama büyüsü için güzel bir numune teşkil eder. Ukde çözülmeden bir çare bulunmaz.

Arama kelimeleri:

Büyü çeşitleri

Büyü çeşitleri.

bağlama büyüsü çeşitleri

Özellikle, medyum ve dua sitelerinde oldukça sık karşılaştığımı kelimelerin başında gelen terim budur. Çok değişik ve aynı zamanda çeşitli büyü yapma yolları ve yöntemleri mevcuttur. Bunlar, her hangi bir nesne kullanılarak veya kullanılmayarak yapılabilen çeşitli yollar ve yöntemlerdir. Hayalinize gelebilecek olan veya gelemeyecek olan her hangi bir şekilde olabilir. Asla akla hayale bile gelmeyecek yollar ve yöntemler dahi vardır. Kısacası kırk yıl düşünseniz aklınıza bile gelmez. Büyü çeşitleri denince çok değişik sınıflara ayırmak mümkündür. Bunu çok daha iyi anlamanız için bir örnek vereyim. Örnek olarak inek hayvanını sınıflandırmalar içinde değerlendirelim. Bu ayakları bakımından yapılan bir değerlendirme olsa, 4 ayaklı hayvanlar sınıfında yer alır. Aynı zamanda geviş getiren hayvanlar sınıfında da yer alır. Buna mukabil eti yenen hayvanlar sınıfındadır.  Diğer bir sınıf ise omurgalı canlılar sınıfındadır. Süt veren havyalar sınıfındadır. Dini olarak, eti yenebilen havyalar sınıfındadır, kurban olarak kesilebilecek hayvanlar sınıfındadır. Bunun gibi büyü çeşitleri sınıflamaya kalkarsak, sadece bir tanesi birçok fazla ayrı kategoriye girebilir.
Sempatik Büyüler, Ak Büyü, Kara Büyü, Aktif Büyü, Pasif Büyü, Kırmızı Büyü gibi sınıflara ayırıyorlar. Sadece bunlar ile sınırlandırmak yetersizdir. Kendi içlerinde tanım yapılabilir. Bu tanımlar kesinlikle yetersiz kalır. Yapılış amaçları sadece belirleyici kriter olamaz. Büyü yapma yolları içinde hangi malzemeler kullanılmış, hangi dinin veya şeytani uygulamalar kullanılmış, amaç nedir gibi çoğaltılabilir. Hıristiyanlık ritüellerin kullanıldığı çeşitlere genel olarak papaz büyüsü derler. Bir kişinin uykusunu bağlamak için yapılan çeşitleri ise bağlama büyüsü kategorisine girer. Bu ve bunun gibi çoğaltılabilir.

Şimdi sizlere büyü yapma çeşitleri hakkında biraz bilgilendireyim.

Büyü günah mı diye soruyorlar. Siz hiç ömrünüzde dinen büyü günah olarak en büyük günahlardandır olarak hiç duymadın mı veya okumadın mı?

Etki etmek için yapılan büyüler.

Aşk büyüsü sevgi muhabbet ve barıştırmak için kullanılanları vardır. İnsanları, yani karı koca kardeş anne baba veya diğer kişiler ile barıştırmak için aralarına muhabbet peyda etmek veya âşık etmek için yapılabilir. Yada bir kişinin diğerine karşı çıkamaması ve  isteklere boyun eğmesi için yapılan yapılabilir..

Isındırma olduğu gibi birbirlerinden nefret etmesi için soğuması uzaklaşması ayrılması için soğutma büyüsü de yapılabilir.

İnsanların ruh sağlığı ve akli dengeleri bozulabilir. Çeşitli hayaller görmeleri, sürekli korku bunalım vesvese hallerinde olması sağlanabilir. Veya insanlar, aklının zail olması için uğraşılıp delirtilebilirler de.

Helak etmek, kahır etmek, hastalandırmak öldürmek amaçlı olarak ta yapılabilir. Bir kişinin ölmesi için sabun büyüsü yapılabilir. Helak olması ve hiçbir şey yapamaması için mezar büyüsü de yapılabilir. Bu ve bunun gibi çoğaltılabilir.

Büyü çeşitleri sadece insan değil hayvan kuş ve benzeri diğer canlılara da yapılabilir. Yapılan bu uygulamalar yüzünden bunlar olumsuz etkilenebilir. Büyük baş hayvanlar sırayla yada çoklu şekilde sebepsiz hastalanır yada ölebilir. Doğum yapmayabilir. Süt üretimi verimsiz olabilir. Bu ve daha akla gelebilecek pek çok şey olabilir.

Bu büyü çeşitleri sadece canlılar ile de sınırlandırılamaz. Canlı olmayan çeşitli yer veya nesnelere de etki etmek mümkündür. Arsa bahçe tarla gibi ürün alınan arazilere yapılması mümkündür. Yapılan bağ bahçe bostan tarla verimsiz olur, ürün az olur veya bir şekilde yok olur. Satmak istersiniz satamazsınız, bu ve bunun gibidir. Bunlarla birlikte araba bilgisayar veya daha başka eşya araç gereç cihaz gibi elektronik veya mekanik pek çok nesneye kötü etkileri olur. Eşyalarınız sürekli arıza çıkarıp, durmak bilmeyen bir masrafa yol açabilir. Sürekli ardı arkası kesilmeyen kazalar arızalar ile zarar edilir.

Kısmet bağlama büyüsü yine yapılabilen işlerdendir. Nasip kısmet rızık bağlanabilir. Büyü çeşitleri içinde bu şekilde olanlar, kişilerin işlerinin ters gitmesi için kısmetlerinin nasiplerinin kapanması mümkündür. Uyku erkeklik idrar gibi değişik olan ve insanların çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olan zararlar mümkündür.

Kalbin sıkışması, zayıflatmak ve felç dahi büyü çeşitleri ile yapılabilecek olan işlerdendir. Bunlardan çok fazla türde işler yapılabilir.

Büyü yapma çeşitleri içinde bu kadar açıklama bilenler için çok az, bilmeyenler için ise doyurucu bir bilgidir. Çünkü her konu kendi içinde açıldıkça açılabilir, uzattıkça uzatılabilir. Kısa bilgiler ile bunlar hakkında bahsetmiş oldum. Sadece isimler verip, hiçbir açıklama yapmadan diğer bazılarını sayayım. Yakılan, asılan, gömülen, taşınan, serpilen büyü çeşitleri. Bunlara ek olarak, ağaç, taş, deniz, akarsu, kuyu, mezar, kabir, pamuk, zeytin, bakla, nohut, arpa, buğday, elma, armut, incir, üzüm, mıknatıs, bakır, demir, gümüş, kurşun, kalay, altın, iplik, çiriş ipi, düğüm, sabun, adet kanı, kaşık, resim, domuz bağı, ceylan derisi büyüsü gibi. Cinlerle yapılan büyü çeşitleri yine özellikle cinci hocalar tarafından yapılır.

Arama kelimeleri:

Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri. Evliliğinizde veya ilişkilerinizde olumsuzluklar sadakatsizlikler, uyumsuzluklar yaşıyorsanız benimle iletişime geçiniz. Ya da birileri sürekli aleyhinize dedikodu yapıyorsa onların konuşmalarını engellemek için arayınız. Sevgiliyi kendine bağlama büyüleri veya karı koca arası bağlama büyüleri için arayınız. İLETİŞİM sayfasını okuyup, oradaki bilgilerle mail atabilir yada arayabilirsiniz. 

Sevdiğinizin size aşık olması, karı koca arasındaki sevgi ısındırması ve aleyhinize konuşanların konuşmaması, aldatan eşiniz yada sevgiliniz için çok gezenin veya gidenin geri gelmesi için bağlama büyüleri yapan hocalar arıyorsanız iletişime geçin. Sürekli aleyhinize konuşan, dedikodu yapanların dillerinin bağlanması için de iletişime geçiniz.

Bağlama büyüsü nedir? Gerek aşk sevgi muhabbet, gerek kahır etmek zarar vermek, uykusuz bırakmak gibi hem iyi yönde hemde kötü yönde kullanılan bir takım yöntemlerdir.

Evliliklerde yada yaşanan gönül ilişkilerinde bir takım sadakatsizlikler aldatmalar olabilir. Veya sizden daha annesine babasına, eşine, diğer akraba veya arkadaşlarına bağlı olan kişiler her zaman problem teşkil eder. Gözü dışarıda ve sadık olmayan kişiler için bağlama büyüsü denilen bağlama duaları yapılabilir. En çok ihtiyaç duyulanları, karı koca arası bağlama büyüleri gibi sevgi ve muhabbet konularındadır. Sonraki süreçte ise en çok dil bağlama büyüleridir. Bunlar ile aleyhinize konuşan dedikodu yapan sizi çekemeyen gammazların düşmanların veya diğer kişilerin engellenmesidir. Böylece aleyhinize konuşmaları engellenmiş olur. Diğer bağlama büyüsü çeşitleri arasında zinadan men etme veya erkeklik bağlama duaları kullanılır. Bunlar genelde hayırlı işler için kullanılmaya uygun türlerdir. Bunlardan farklı olarak görünüşte şer yani zarar vermeye yönelik yöntemlerde vardır. Genellikle bu zarar vermeye yönelik olan bağlama büyüleri çeşitleri düşmanlara karşı kullanılması gerekse bile asla haksız yere kullanılmamalıdır. Zulüm yapan bir kişiye karşı yapılacak olan müdafaa ile bir masuma yapılacak olan zarar verme arasında elbette hem dini hem ahlaki hem de vicdani olarak elbette fark olur. Rızık bağlama büyüleri de yaptıranlar vardır. Bunlar da genelde ticari rakipler veya iş rakiplerini veya düşmanlarına zarar vermek veya onlardan kurtulmak için yapılır. Kısmet bağlama büyüleri de yaptırırlar. Hedef alınan bayan veya erkeğin kısmeti kapatılarak evlenmesinin önüne geçilmeye çalışılır. Bu ahlaki olarak kabul edilebilir bir durum değildir. Gördüğünüz gibi sadece sevgiliyi bağlama büyüleri yoktur. Pek çok bağlama büyüleri çeşitleri vardır. Bu bahsettiklerim en belli başlı olanlardır. Hiç aklınıza gelmeyecek türleri de vardır. Cinlerin dilini bağlama büyüleri ömrünüzde hiç duymadığınız, ilk benden duyduğunuz bir terimdir. Ve büyük bir ihtimalle de başka hiçbir yerde duyamayacaksınız. İdrar bağlama sıkça duyduğumuz bir işlemdir. Genelde hırsızları bağlamak için kullanılır. Bağlama büyüleri yapmak için her meslekte olduğu gibi bunda da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Yapılan yanlışlar, dönülmez sıkıntılara sebep olabilir. Bu nedenle uzman birinden yardım almanız şarttır. Bağlama büyüleri bozmak yine aynı şekildedir. Eğer bilen birinden yardım alamazsanız daha zor durumlara düşeceğiniz muhtemeldir.

Bağlama büyüleri yapan medyumlar hocalar içinde arayabileceğiniz güvenilir hoca benim. Mutlaka iletişime geçin.

Arama kelimeleri:

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü

İnsanlar, karakter davranış biçimleri, konuşmaları düşünceleri hareketleri örfleri adetleri inanışları çok çeşitlidir.  Tabiiki bu çeşitlilik sadakat ve sevgi yönünden de farklılıklar göstermektedir. Kimi insanlar sevdiğinden ayrı kaldığı bir nefesin bile hesabını yaparken, bir kısmı için hiç te önemli değildir. Sevdiği kişi tarafından aldatılmak, sözünün dinlenilmemesi, hatta sanki düşmanmışçasına istenilenin tersinin yapılması. Bunlar derinden etkileyebilecek hatta yaralayabilecek davranışlardır. Bunların önüne geçmek ve engel olabilmek için bağlama büyüsü yaptırmak bir çözüm olabilir. Bu işlemler neticesinde istediğiniz kişi size bağlanır. Yapılan işlemlerin hadimleri istenen kişiyi sizin isteklerinizi dediklerinizi yapması ve size boyun eğmesi yönünde zorlar. Bağlama büyüsü yapmak için kullanılan işlemlerde kişiye ait eşyalarda kullanılabilir. Bazı yanlış düşünceler vardır. Tesir, aşk bağlama ve getirme konularında istenilen kişiye mutlaka birşeyler yedirmek gerektiği yada ona ait gerek elbise gerek saç yada tırnak gibi bir parçanın kullanılması gerektiği zannedilir. Saç tırnak yedirerek içirerek gömülerek veya benzeri bağlama büyüsü çeşitleri kendi konularında bilgiler verilecektir. Bilmeniz gereken bu konuda bu iddialar dayanaktan yoksun ve asılsız iddialardır. Belkide binlerce çeşit bağlama büyüsü yapma yolları vardır. Bunları saymakla bitiremezsiniz. Kilitle çirişle iplikle bıçakla toprakla yapraklarla tohumlarla ve akılnıza gelebilecek her şekillerde yapılabildiği gibi emin olunki ömrünüz boyunca düşünseniz aklınıza gelemeyecek şekillerde bile bağlama büyüleri yapılabilir. Ne şekil yapıldığından ziyade, bağlama büyüsü tarifleri olarak alıp uygulanılan türün kendi etkisi önemlidir. Sanılanın aksine yapılan bu çalışmlar bir noktandan sonra bağlama büyüsü yapan hocaların kontrolü dışındadır. Çünkü görev verilen hüddamlar, medyumun kontrolünde olmadan bağımsız çalışmaktadır. Etkili bağlama büyüsü yapmak için öncelikle, tesiri daha kanıtlanmış olan formüller kullanılmalıdır. Kullanılmaya çalışan bağlama büyüsü formülleri yanlış yada eksik olabilir. Bu nedenle mutlaka uygulanılan yollar daha önce denenmiş ve faydası görülmüş olan uygulamalar olmalıdır.

En çok tercih edilenler ise özellikle sevgiliyi bağlama büyüsü yada karı koca arası bağlama büyüsü dür. Bunlarda en çok sevgi konuları işlenir. Çünkü istenen kişi genelde sevilen ve daha çok değer görülmek saygı duyulmak, ilgi görmek istenilen kişilerdir. Sevgi temalı aşk bağlama büyüsü bu konuda oldukça yaygın kullanılır. En çok şikayet konusu olan ve çoğu zaman zor durumda kalınan bir konuda dedikodulardır. Bu konuda en etkili olacak yok dil bağlama büyüsüdür. Böylece kaynana gelin veya çevrenizde sizi çekemeyenlerin dilleri bağlanıp aleyhinize konuşması engellenmiş olur. Evine pek uğramayan veya eve geç gelen eşler için eve bağlama büyüsü yine sıkça tercih edilen yollar arasındadır. Uzak yerlere giden sık sık ve gereksiz yere seyahat edenler içinde bu kez yol bağlama büyüsü denilen formüller uygulanabilir.  Bahsettiklerim genel olarak iyilik için kullanılan daha doğrusu yapıldığında yararlı olabilecek uygulamalardır. Hem iyi işlerde hemde kötü işlerde kullanılabilecek olan uygulamalarda mevcuttur. Uyku bağlama büyüsü buna bir örnektir. Evinden kaçan eşi geri getirmek için kullanılabildiği gibi, zarar vermek maksatlı da kullanılabilir. Yani hem iyilik hem kötülük aynı işin içinde olur ve ne niyet isteniyorsa o netice elde edilebilir. Tamamen şerre yönelik uygulamalar da var. Bu uygulamalar sınıflandırma olarak şer sınıfında yer alır. Reel olarak düşünecek olursak, islamiyete karşı faaliyetleri olan, insanlara zulüm eden, masum kişilere büyük zararlar veren kişilere karşı kullanılabilir. Rızık bağlama büyüsü görünüşte hiç bir yararı olmayacağı düşünülür. Yaptığım izahlar neticesinde anlayacağınız iyi bir işe yaramış olur. Bu bağlama büyüsü yöntemleri ile, zalimlerin güçlenerek daha fazla kişilere zarar vermesi engellenmiş olabilir. Yine kısmet bağlama büyüsü çeşitleri bu kapsamda düşünülebilir. Bu tür durumlarda ölçüyü iyi belirlemek gerekir. Haklı olduğunuzu zannettiğiniz durumlarda haksız olan siz olabilirsiniz. Herşey göründüğü gibi de olmayabilir. Bu sebeple çok dikkatli olmak gerekir. Bağlama büyüleri çok daha fazla çeşitlilik arzeder. En etkili bağlama büyüsü, medyum kurtarıcı tarafından yapılır. Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde size en güvenilir ve en tesirli çalışmalar yapılacaktır.   Bağlama büyüsü örnekleri sitemde bol bol sergilenmiştir. Sergileyemeyenlere itibar etmeyin.

 Telefonum 0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz.

Arama kelimeleri:

Bağlama büyüsü nedir

Bağlama büyüsü nedir, uyku bağlama büyüsü.

Bağlama büyüsü nedir, uyku bağlama büyüsü.

Bağlama büyüsü nedir? Sevdiğini kendine bağlama büyüsü ve eve bağlama büyüsü yaptırmak için. Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde en etkili çalışmalar yapılmaktadır.

Halk arasında, bir kişinin diğer bir insana, yada karı kocanın birbilerine sevgi yoluyla bağlanması, yada düşman dilinin bağlanması, veya kısmetlerin bağlanması için yapılan işlemlere kısaca bağlama büyüsü denir. Bağlama büyüsü denilen işlemler nelerdir kısaca sıralayalım.

Aşk bağlama büyüsü nedir? Aşık ederek yani sevgi yönünden insanları birbirlerine bağlamalara denir. Böylece size yeterince bağlı olmayan gözü dışarıda olan eşleri bağlama büyüsü yapılmış olur. Bu aynı zamanda gözü dışarıda olan
sevgiliyi kendine bağlama büyüsü
olarak ta kullanılabilir. Tabiki bunlarla sınırlı değildir. İlk bakışta akla gelen ve en sık kullanılan bunlardır.

Eve bağlama büyüsü nedir? Çok gezen bir bayan veya erkek için kullanılır. Bekar olan kişilerin bu bağlama büyüsü çeşitleri ile pek ilgisi olmaz. Aynı ortamda kalmadıkları için böyle bir sıkıntı olmaz. Evli olanların veya anne babanın özellikle çocukları için bazen de gelin veya damat için yaptırılan eve bağlama büyüsü yöntemleridir. Çok gezen evde durmayan ya da eve geç gelip evine pek uğramayan kişiler için yaptırılır. Böylece çok gezen eşleri eve bağlama büyüsü yaptırmış olunur. Kaynanalar eğer gelinlerinden veya damatlarından çok gezmeleri konusunda şikayetçi ise yine bu yollara başvururlar.

Getirmek için bağlama büyüsü olan bağlamalarda ise istenen kişi, dışarı çıktığında rahat edemez. Sıkıntılara girer. Böylece uzak yerlerde pek kalamaz. Yakın olsa bile evine gelmek ister. Dışarıda rahat ve huzur bulamaz.

Kendine bağlama büyüsü nedir? Burada amaç istenen kişinin sizin dediklerinizi yapması, bazılarının tabiri ile bir dediğini iki etmemesi için yapılan işlemlerdir. Bunlar genellikle sevgi muhabbet ve aşk konularında kullanılır. Sonra eşlerin kendine bağlanmasını isteyen karı kocalar gelir. Bunlarla birlikte özellikle evlatlarının kendisine bağlı olmasını isteyen anne babalar gelir. Daha sonra ise genellikle patronunun yada diğer çıkar ilişkisi olan kişiler için olan düşünceler gelir. Bunları abartıp, herkesin kendisine itaat etmesi için gibi düşünceye giren insanlar da vardır. Bu boş ve nefsani düşüncelere düşecek hale gelmişse, onu huzurlu kılacak fani dünyada bir şey kalmamış demektir. Bir insanın her dediğinin olması, her dediğinin yapılmasının pek olanağı yoktur. İtaat ettirme büyüsü dediklerinin bu kısmı anlattığım gibi pek mümkün değildir.

Dil büyüsü nedir? İlk önce bu neyi ifade eder açıklamam lazım. Pek çok yerde duymuşsunuzdur. Medyum yada hoca şu bu var derken birde üstüne şunu ilave eder. Ona dil büyüsü yapıyorlar gibi. Dil büyüsü yapmak nedir diye merak etmişsinizdir. Bu gerçektir. Burada çok farklı birkaç etken vardır. Bu konuyu başka bir konuda açıklayacağım. Söylenen sözün karşı taraf üzerindeki tesiridir. Bu etki birkaç ayrı yoldandır. Söylenen söz çok fazla olursa, yani sık sık ve süreklilik halinde ise kişiye yılgınlık ve bıkkınlık verecektir. Eğer bu dil büyüleri dediğimiz baskıya maruz kalan kişi zayıf karakterli ise buna karşı çıkamayıp pes edebilir. Muhtaçlık durumunda da pes edebilir. Bu konuşma esnasında söyleyen kişi küçükte olsa bu işler ile ilgili bazı bilgilere sahipse çok rahat, etki etmek istediğinin kişinin beynine yada bilinç altına tesir bırakabilir. Bu kadar bilgi ile şimdilik yetinin başka bir konuda açıklarım. Böylece sık duyduğunuz dil bağlama büyüsü nedir kısaca fikir sahibi oldunuz. Bu bazen normal büyüden daha etkili yöntemlerdir.

Dil bağlama büyüsü nedir? Gammaz eden, aleyhinizde konuşan yada dedikodu yapan yakın veya uzak dost görünen yada açıkça düşmanların aleyhte konuşmamaları için yapılır.  Gelin kaynana arasında da sıkça olan sorunlardan bir tanesi de budur. Aslında biri annesi diğeri kızı oğlu gibi görse sorun olmayacak. Nerde o insanlık? Sürekli sizi çekiştiren aleyhinizde konuşan arkanızdan iftiralar atabilecek kadar olan kişileri susturmak gerekir. Çene bağlama büyüsü de denilen bu işlem ile aleyhinizde konuşmaları engellenir. Düşmanlarınızın yapmasını anlayabilirsiniz. En azından beklersiniz. Fakat aslında sizinle pek alakası, alıp veremediği olan, hatta çok yakın veya sevdiğiniz biri yaptımı işte o zaman insana ağır gelir. Bütün bunların önüne geçmek için dil bağlama büyüsü en iyi çözüm yollarından biridir.

Hırsızı bağlama büyüsü nedir? Bir mal, değerli eşya veya para gibi belirli nesnelerin çalınması neticesinde, çalınmış olanları hırsızın çaldığını geri getirmesi için yapılan çalışmalardır. Böylece hırsız çaldıklarını iade etmek zorunda kalır. Burada dikkat edilecek nokta ise çabuk hareket etmektir. Çünkü hırsız çaldığını satabilir. Ne kadar kısa zamanda işlem yapılırsa o kadar etkili olur. Hırsızı bağlama büyüleri çalınan malları getirmek için yıllardır uygulanan bir yöntemdir. Bazen uykusu bazen idrarı bağlanır bazen hastalandırma veya çeşitli farklı yollar ile iade etmeye mecbur bırakılır.

Kısmet bağlama büyüsü nedir?  Tahmin edeceğiniz gibi, istenilen kişilerin ömür boyu evlenememesi için yaptırılır. Kısmet bağlama büyüsü bozma işlemleri ile bunlar giderilebilir. Kısmet kapama büyüsü sadece düşmanlık ve zarar vermek için yapılabilir. Çok ince bazı hesaplar ile belki hayra yönelik çalışmalar belki yapılabilse de, istisnalar kaideyi bozmaz demek gerekir. Şunu da ilave etmek gerekir ki, sevgiliyi bağlama büyüsü gibi bazı yollar denenmeden önce, taraflar araştırılıp üstünde bu çeşit bir bağlılık varsa kaldırılması şarttır. Evlilik için bağlama büyüsü yaptırsınız, etki eder gelişmeler başlar fakat bir de bakmışsınız ki, tam olacağı sırada nişan yada düğün bozulmuştur.

Aynı şekilde rızık bağlama büyüsü ile de istenen kişinin rızık yolları ve iş güç konumu engellenmeye çalışılır. Bu yapılmış olan rızık kapama büyüleride yine, rızık açma büyüsü ile açılabilir.

İdrar bağlama büyüsü nedir. Bu çeşit yöntemlerde yine istenilen kişiyi zor durumda bırakmak için yapılır. Malı çalınmış, hırsızlıkla başı derde giren kişilerin ilk aklına gelen yöntemlerdendir. Size büyük zararları dokunmuş, çok kötülük yapmış olan birileri için de kullanılabilir. Bu çeşit yolları asla haksız yere kullanmamalıdır. El- Adl esmasının anlamı olan adalet er veya geç tecelli edecektir. Herkes ettiğinin karşılığını bulacaktır. Bu nedenle bu çeşit yollara başvurmadan önce 10 kere düşünüp bir kere karar vermek gerekir.

Kilitle bağlama büyüsü nedir? Bu çeşit işlemler, uyku rızık kısmet gibi kapatma büyüsü işlemlerinde kullanılır. Bunun çarelerinden bir tanesi de, kilit açma büyüsü dür. Böyle tersi bir işlem ile daha önce yapılanlar bozulmuş olur. Muhabbet ve aşık ettirme konularında da kullanılır. Çünkü, karşı tarafa olan aşkından uykusu düğümlenir ve uyuyamaz. Kilit büyüsü etkili yöntemlerden biridir.

Uyku bağlama büyüsü nedir? Uyku bağlama büyüsü, genel olarak düğümle iplikle kilitle yapılır. Amaç istenen kişinin uykusunu bağlamak düğümlemek tir. Bunlar en çok kullanılanlar olmakla birlikte, kara saplı bıçak ve toprak ve sadece okuma yolları ile de yapılabilir. Konu açıklanacaktır.

İplik bağlama büyüsü nedir? Genel olarak sicim denilen ipek iplik, bazen keten ipliğin çeşitli sayılarda genel olarak okunarak düğümlenmesi ile olur. Okumalar esnasında düğümlenirken düğümlere üfürülür. Tek ipliğe okunduğu gibi, 3 tane 7 tane iplik yada daha değik sayılarda okunabilir. Çeşitli renklerde olabilir. Aşk büyüsü gibi işlemler yanında, kısmet rızık gibi zarar vermek amaçlıda yapılabilir.

Düğüm bağlama büyüsü nedir? Yine bağlantılı bir konu. Bunda değişik olarak, düğüm atılan nesneler değişebilir. Sadece iplik değil, aynı zamanda çiriş ipi yada mendile düğüm atarak büyü yapma da olabilir. Aynı şekilde bunda da iyi ve kötü amaçlı olarak kullanılabilir. Çiriş ipine düğüm atılacaksa daha önceden sirkede bekletilip yumuşatılması gerekir. Bazı kitaplarda yay kirişi olarak yer alır.

Bağ bahçe tarla gibi yerler için yapılan bağlamalar. Çeşitli dükkan ev ticarethane gibi yerlere yapılan bağlamalar, Araç eşya, makine tüfek veya çeşitli nesneler için yapılan bağlamalar. At inek, koyun veya davar gibi sürü ile yada çeşitli binek olan yarış olan veya verimli olan hayvanların bağlanması, Kurt çakal gibi zararlı hayvanların, sürülere yada insanlara zarar vermelerini engellemek için yapılan ağız bağlamalar vede akla hayale gelebilecek çok daha fazla çeşidi vardır.

Görüldüğü gibi bağlama büyüsü denilen işlemler çok fazla çeşitlilik arzediyor. Bağlama büyüleri denilen işlemlerin bir kısmı hayra yönelik bir kısmı ise şerre yöneliktir. Özellikle azap yönünden yapılacak bağlamalarda karşı kişinin hakkedip hakketmediğini iyi tesbit etmek gerekir. Zalim bir insana yapılacak olan bağlamalarla hakketmeyen ve yapılacak işlemlerle mazlum durumuna düşecek kişi arasındaki ayrımı iyi belirlemek gerekir. Allah c.c. insanlara zahiri yani bilinen, veya batıni, yani görülmeyen gizli bir silah vermişse bunu kullanırken çok dikkatli olmak gerekir.

Yapılan bağlama işlemlerinde, gerçek büyüye giren uygulamalardan kaçınmak gerekir. Çünkü büyü yapımında imanı kaybetme tehlikesi vardır. Yapılan birçok dil bağlama olsun muhabbet bağlaması olsun, gerek kitaplarımızdan okuduklarımız, gerekse hocalarımızdan öğrendiklerimiz büyü sınıfına girmez. Bu bağlama işlemleri, çeşitli ayetler esmalar vefkler tılsımlar, yada muskalar yoluyla yapılabilir. Ruhani alemden çeşitli varlıklar kullanılarakta bağlamalar yapılabilir. Bağlama yapacak olan kişiler, cin peri ifrit hadim hüddam ve benzeri çeşitli ruhani varlıkları görevlendirerek bağlama işlemleri yapabilir.

Yapılan bağlama büyüsü çeşitleri dediğimiz işlemler sonucunda, o yapılan işin şer ise şer, hayır ise hayır yönde kişinin üzerinde çeşitli ruhani yada ruhaniler gider. Bu ruhani varlıklar, hedefe giderek isteği yerine getirir. Hedef uyku bağlamaksa uykusu düğümlenirse uyuyamaz, idrar bağlamaksa, idrarı bağlanır ve bevl edemez, koyun bağlanmışsa yavrulamaz süt vermez ve bunun gibi isteğe göre çeşitli bağlama yöntemleri mevcuttur.

Bağlama büyüsü denilen işlemi bir örnekle açıklayalım. Köylük yerlerde bilinen fakat şehirlerde yetişmiş kişilerin pek bilmediği bir bağlama çeşidi vardır. Bu bağlama çeşidinin adı kurt ağzı bağlamadır. Bu bağlama çeşidinde, belirli bir yöredeki kurtların ağzı bazı çeşitli formüllerle, o yöredeki hayvanlara veya insanlara karşı bağlanır. Böyle yapılan işlem başarılı olmuşsa eğer. Kurt veya kurtlar, koyunların ineklerin veya insanların yanına yaklaştığı zaman onları yiyemez.  Yanına kadar gelse bile yiyemez. Bu yöntemle sürülerin veya insanların yırtıcı hayvanlardan zarar görmesi engellenmiş olur.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar hocalar adana adıyaman ardahan Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ardahan Artvin Aydın, Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Çankırı Çorum.

Arama kelimeleri:

Vefk ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri

Vefk ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri.

 

Bağlama büyüsü yapan hocalar bu vefkleri de kullanırlar. Etkili aşk büyüsü yöntemlerinden birisi de bunlardır. Vefkler, havas ilminin bir koludur. Bu yüzden bağlama büyüsü denilen vefklerden yapmak isteyen kişi öncelikle havas ilminin genel kaidelerini öğrenmeli. Onların yanında vefk yapım kaidelerinide bilmeliki herhangi bir yanlışlık yapmasın. Eğer sadece vefk kaidelerini öğrenip havas ilmi ile ilgili kaideleri yeterli miktarda öğrenmezseniz başarılı olma ihtimaliniz çok düşüktür. Vefk kelimesi uyma, uygunluk, tesirli dua manalarına gelmektedir. Uyumdan kasıt genel olarak kareler içindeki sayı kelime yada harflerin veya tılsımların, sağdan sola, yukarından aşağı yada çapraz olarak olarak bakıldığında genel olarak aynı sayı yada yada yakın sayı ve kelimelere dek gelmesindendir. Çeşitli isteklere ulaşmak için kullanılabilecek vesilelerden biriside vefklerdir. Vefkler,doğru bir şekilde yapılırlarsa, hacetlere ulaşmak için kuvvetli bir vasıta olabilir. Vefkler için çok şeyler söylenir yazılır. Bunların bir kısmında doğruluk payı olsada bir kısmı tamamen uydurma, bir kısmı ise abartmalardır. Vefklerin vesile olabileceğini söylemiştik. Olamayabilirde. Dünya veya kainat yada ervah alemi vefklerin emrinde yada kalemin ucundan çıkacak yazılarında emrinde değillerdir. Bu sebeplerdir ki en fazla vesile olabilirler. Alemlerin Rabbi olan Allah c.c. dilemedikten sonra yapılcak olan vefkler hiçbir işe yaramazlar. Ancak ve ancak O’ nun dileklerinden fayda hasıl olabilir. Daha ötesi değil. Bağlama büyüleri denilen işlemlerden vefk yapılırken olma ihtimali yine Allah c.c. ın iznine bağlıdır. Vefk ilminden kastedilen,  2 li 3 lü 4 lü 5 li, vb. ve daha çok kareler olan, içinde harf, sembol rakam kelime ayet esma  tılsım vb. bulunan şekillere denir. Genel olarak satırlarına göre isimlendirilirler. Örneğin 3*3 olan bir vefk 3 lü, 4*4 olan vefk 4 lü vs.. her vefk sahip olduğu kareleri oluşturan satır sayılarına göre adlandırılırlar. Tabii bunlar çok genel kaidelerdir. Bunların dışında yukarından aşağı 4 yada daha fazla soldan sağa doğru ise 3 veya 5 veya daha fazla yahud, tam tersi olarak ta olan türleri mevcuttur. 3 lü vefk dediğimiz 3*3 olan bir vefkte 9 hane mevcuttur. 4 lü dediğimiz bir vefkte ise 4*4= 16 hane mecuttur.

Etkili bağlama büyüleri vefkleri usulüne uygun çizilirse belirtilen amaca uygun ruhaniler görevlendirilir. Bu görevliler vasıtası ile istekler gerçekleşmiş olur. Vefklerin yapım aşamasında dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar vardır. Bu kurallara uyularak yapılan vefkler genel olarak çalışır.

Sayılı vefklerin kontolü yapıldığı zaman üstten alta, sağdan sola, yada çaprazlama olarak toplandığı zaman eşit çıkması lazım. Eğer değişik çıkıyorsa vefkte hata vardır. Bir ayrıntı: Bazı 3 lü vefk lerde artan sayılardan dolayı tek hanede sayı değişikliği çıkabilir. Bazı kaynaklara göre artan sayı kaldığı zaman o vefk olmaz densede. Bazı kaynaklarda artan sayı 7. haneye eklenir deyip bu tür bir vefke olur demektedir. Harfli vefklerle yapılan eşleri kendine bağlama büyüsü denilen vefkler vardırki Bu vefklerin kareleri içinde harf yada kelime yada ayetler bulunabilir. Bunlar genel olarak sağdan sola yazılır vede özel bir sıra takibine gerek yoktur. Bazı harfli vefklerdede sayılarda oluğu gibi sıra takibi gerekebilir. İşin ustası olan kişiler rahatlıkla çözebilirler.. Tılsımla yapılanları vardırki, Bu vefklerin içinde hatem yada tılsım dediğimiz şekiller yer alır. Bunlar bazen rakamlı vefkler gibi sıra takibi gerekir. Bazen harfli vefkler gibi sağdan sola olmak kaydıyla sırayla yazılabilir. Bazı vefklerin yapım aşamasında gerekli olan günün yada vefkin görevlileri bulunup gerekli okunması gereken dua yada esması vs.. gerekirken Bazı vefklerde böyle bir durum söz konusu değildir. Her kişiye aynı şekilde tatbik edilebilir. Bunlara herhangi bir özel olarak müvekkil adı yazma yada okuma yapmaya gerek yoktur.  Her kişiye ayrı ayrı hesaplanıp ebcedi bulunup, bu ebcede göre hadim isimleri çıkartılan vefkler yapılırken hata ihtimali yüksek olacağı için, o tip bağlama büyüsü çeşitlerine yönelmemek tercih olmalıdır.

Halk arasında bağlama büyüleri olarak isim verilmiş olan bu çeşit vefkler ile hedef alınan tarafın bağlama işleminin gerçekleştirilmesidir. Vefk yapmak için vefk ilmi ve havas ilmi ile ilgili iyi bir bilgi ve tecrübe gerektirir. Vefk tılsım muska gibi çeşitli bağlama vefki yapan kişilerde sadece bilgi birikimi yetmez aynı zamanda da belirli bir manevi güce sahip olması gerekir. Eğer kişilerde bu güç sözkonusu değilse üç yada yedi gün içinde yaptıklarının etkileri sona erecektir. Zahmetsiz rahmet olmaz sözünden anlaşılacağı gibi, bu işinde zahmet kısmı atlatılmadan rahatlık kısmına ermek kolay değildir.

Bu çeşit etkili bağlama büyüleri adı verilen bağlama işlemleri yapılacak olan belirli bir şahıs ise genelde içinde isimlerin geçtiği bir azimet kullanılır. Genel dil bağlama gibi gelen bir kitleye hitap eden bazı uygulamalarda ise çoğu zaman herhangi bir isim yada azimet eklemeye gerek duyulmayabilir.  Bazı yol bağlama büyüsü adı verilmiş olan vefk yada tılsımın içinde isim yerleri içinde olsada bazılarınınki alta eklenir. Bağlama işlemi kişilerin üzerinde özellikle aşk muhabbet sevgi barıştırma gibi konularda eğer büyü cin musallatı gibi etkiler varsa onların öncelikle temizlenmesi gerekir. Eğer kişilerin üzeri temizlenmezse iki ayrı ve zıt etki olacağından kişiler gel gitler yaşayabilir. Bağlamak büyüsü adı verilmiş olan bu tür işlemlerde karşı tarafın kalbi aklı ruhu gözü ayakları dili bedeni vede her bir azası ayrı ayrı yada bir bütün olarak hedef alınabilir. Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş bıçak cam ayna tırnak taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Uyku yol göz dil, idrar, kısmet rızık baht şans talih, aşk sevgi muhabbet ve daha nice bağlama işlemlerinde kullanılabilir. Bağlama büyüsü yapan medyum hocalar arasında en etkili işlemler için arayınız.

Arama kelimeleri:

Muska ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri

Muska ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri

Dil bağlama büyüsü ile aleyhinize konuşanları susturun. Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde en etkili bağlama büyüsü ile sizlere yardımcı olacağım.

Muska herhangi bir amaç yada daha fazla amaç için kullanılan ayet dua tılsım  esma vefk hatem ve benzeri amaç doğrultusunda yazıların beraber yazılması ile ortaya çıkar. Yani kısaca ayet dua tılsım esma vefk hatem vb… yardımcı unsurların birkaçının yada hepsinin birden yazılaması ile muska ortaya çıkmış olur. Sadece bir vefk yada tılsım veya hatem veya esmalar çoğu zaman yapılmaya çalışılan iş için yetersiz kalır. Bunun içindir ki bağlama muskası, sadece ayet, vefk veya tılsım veya dualardan oluşan ve bağlama büyüsü adı verilen çeşitli bağlamalardan daha tesirlidir. İçinde çoklu işlemler olduğu için neler yazılmışsa hepsinin gücü kullanılmış olur. Örneğin bir kişinin aşkla size bağlanmasını istiyorsunuz. Sadece bir vefkle bağlama yapılsa o vefkin yapabileceği tesir ile sınırlı kalır. Oysa içine aşkla bağlanması ile ilgili tılsımlar eklense o formüllerinde tesiri işleme katılmış olur. Ayetler ekleseniz o ayet yada ayetlerinde tesiride eklenelerek çok daha iyi olmuş olur.  Her ilimde olduğu gibi muska yazarkende dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Sevgiliyi bağlama büyüsü yapmak, vefk yapmaktan yada tılsım yapmaktan daha zordur. Çünkü yazarken hem vefk kaidelerinin bilinmesi hemde tılsım yazımındaki kaidelerin bilinmesi yine yanı şekil hatemler de de dikkatli olunması gerekir. Formüllerin sıralanmasının da doğru olması gerekir. Her kişi sahip olduğu ilme göre muska üzerinde bazı çeşitli düzenlemeler yapabilir.

Yapılacak olan  bağlama büyüleri içindeki tılsımlar vefkler ayetler daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.  önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz. Yapılacak işin vaktini saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız tılsıma  en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerin de işlem yapılırsa tesiri artar. Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar. Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır. Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır. Eski sevgiliyi bağlama büyüsü denilen bağlama muskası Tılsım  yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır. Tılsımdaki  yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir. Vefklerde ise yazım sırası çok önemlidir. Ayrıca muska içinde bunların dizilim sıralamalarıda çok iyi olmalıdır. Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.

Sevgiliyi bağlamak için büyüler dediğimiz işlemi yazmak bittiğinde, isterseniz güzel kokulu bir buhurla tütsüleyip sonra güzel bir şekilde katlayınız.  Şart olmamakla birlikte tesiri arttırma açısından iyidir. Özel olarak bir buhur verilmişse ona riayet etmek gerekir. Balmumu ile yada naylon ile hava ve su almayacak bir şekilde sarılır. Balmumu ile muhafaza altına almak her zaman daha iyidir. Çünkü naylon gibi yapay değil doğal bir maddedir. Özel olarak belirtilmemişse boyunda yada sağ pazuda taşınır. Yapıldıktan  sonradan iğne veya başka bir cisimle delinmemelidir. Yere düşürülmemeye özen göstermelidir. Ağaca asılacak yada şu yere gömülecek gibi özel bir şey belirtilmişse mutlaka dikkat etmek gerekir. Karı koca arası bağlama büyüsü yaptırın yuvanıza huzur ve mutluluk gelsin. Etkili bağlama büyüsü yapan hocalar arasında en iyi işlemler ile sonuç almak için arayınız.

Arama kelimeleri:

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde en güvenilir ve etkili bağlama büyüsü medyum kurtarıcı yapmaktadır.

Bağlama büyüsü dediğimiz bağlama duaları hazırlanma, uygulanma ve yapılma öncesinde, sırasında veya sonrasında olan farklılıklarına göre çeşitlendirilebilir. Bağlama büyüsü çeşitleri belli başlı gruplara ayırarak anlatalım. Öncelikle türüne gruplandıralım. İster kendine sevgiliyi bağlama büyüsü olsun ister karı koca arası bağlama büyüsü olsun, ya da kısmet rızık yol ve dil bağlama büyüsü olsun bunlar yapılış ve uygulanış çeşitlerine göre ayrılabilir.

Aşağıdaki bağlama büyüsü çeşitleri, yapılan yöntemlerin türleri ile ilgilidir.

Vefkler kullanılarak yapılanlar

Tılsımlar kullanılarak yapılanlar.

Ayetler kullanılarak yapılan çeşitler

Esmalar kullanılarak yapılanlar.

Dualar kullanılarak yapılanlar

Bunların her birinin toplu veya birkaçının bir arada kullanılmasıyla yapılan bağlama büyüleri.

Okunarak yapılanlar, yazılarak yapılanlar, tütsü kullanılarak yapılanlar. Bunların bir kısmının bir arada olması ile ya da hepsinin bir arada olarak yapılanları.

Düğümlenerek yapılanlar.

Kilitlenerek yapılanlar.

Bakır demir altın gibi metaller ile yapılanlar.

Mıknatıs, nal gibi çeşitli nesneler kullanılanlar.

Ayak altından alınan toprak, elbise parçası gibi bağlama büyüsü yaptırmak istenen kişi ile çok kısa bir sürede olsa değmiş olan nesneler.

Buğday darı arpa nohut bakla gibi çeşitli tohumlar veya bitkilerle yapılanlar.

 

Bağlama büyülerinin çalışması için gerekli bazı yollar.

Taşınarak çalışanlar.

Rüzgarda sallanarak çalışanlar.

Taş altı toprak yada mezarlık gibi bir yere gömülerek çalışanlar.

Yakılarak yada ısıtılarak çalışan bağlama büyüsü.

Serpilerek yapılanlar.

Yedirerek veya içirerek yapılanlar.

Koklatılarak yapılanlar.

Gösterilerek yapılanlar

El tırnak gibi organlara yapılarak veya tırnak yaparak yapılanlar

Bağlama büyüsü yapan hocalar arıyorsanız, medyum kurtarıcıyı mutlaka arayın. Karı koca bağlama büyüsü ile evinize mutluluk ve huzur gelsin.

Arama kelimeleri: