Büyü bozma yöntemleri

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma farklı uygulamalarla yapılabilir. En etkili büyü bozma yöntemi kişiyi bir odaya alıp dualar okuyarak huzura erdirmek ve büyü etkisini bu dualarla kaybettirmektir. Bu uygulama bizzat bu işin ehli tarafından yapılan bir işlemdir.  Çok kuvvetli ve çok rağbet gören bir uygulama biçimidir. Büyü bozma için yapılan dua ve işlemler çok meşakkat gerektirmektedir.

Büyü bir kere yapıldıktan sonra büyüden kurtulmak etkisini insan üzerinden atmak çok zor bir süreçtir. Ancak bu işte usta ve ehil kişiler tarafından inançlı ve inanarak yapan kişilerce bozulabilir. Büyü bozma hemen gerçekleştirebilen bir durum olmasa da kısa sürede büyünün etkileri büyü yapılan kimsenin üzerinden atılmaktadır.

Büyünün kim tarafından yapıldığı ve büyüye nasıl bulaşıldığı önemlidir. Bunları bilebilmek için bu konuda bilgisi olan kimselerden yardım almak gerekir. Büyünün ne için ve ne kadar süre ile yapıldığını medyum ya da bir hoca vasıtası ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Pek çok hoca ve medyum bunun için uzun zaman çalışmalar yapar çoğunlukla gece yapılan ve uzun süren çalışmalardır. Bir takım dualar yazılı muskalar hazırlanır ve büyülenmiş kişiye büyüyü bozmak üzere verilir.

Büyü belirtileri

Büyü yapılmış kişide genellikle uyuşukluk, hayattan sıkılma, yaşama karşı hevessizlik, tutarsız ve dengesiz hareketler görülür. Bunun yanı sıra halüsinasyon, iç sıkılması, gereksiz telaş, endişe ve kaygı durumları görülür. Kişi insanlardan uzaklaşma çabasına girer, kendini sosyallikten uzaklaştırır. Gece uykuları neredeyse biter büyü yapılmış kişide ve sürekli kabuslar görür. Büyü bozma işlemi sonrasında bütün bu sıkıntılar hızlıca geçmektedir.

Belli Başlı Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Yıkamakla ve içirme ile büyü bozma yöntemi

Taşıyarak büyü bozma yöntemi

Okuyarak büyü bozma yöntemi

Tütsü yakarak büyü bozma yöntemi

Gömerek büyü bozma yöntemi

Asarak büyü bozma yöntemi

Ruhaniler kullanılarak büyü bozma yöntemi

Hacamat kullanılarak büyü bozma yöntemi

Bazen büyü yapılan kişinin suçu günahı olmaz ve büyü en çok temiz kalpli masum kimselere tutar. Büyü yapan kişi genellikle ya kıskançlık ya da bir anlık öfkesine yenilerek yaptırır büyüyü.

 

Çalışmalarım

MEDYUM VE MEDYUMLAR

Medyum,  denince akla fal bakan ve yahut büyü yapan kişi gelir. Ama medyum ve medyumlar aslında ruhani güçleri olan, ruhlar alemi ile iletişime geçebilen ve ölülerle canlılar arasında iletişim kuran kişidir. Medyumluk aslında her insan da bulunan sezgi ve 6.his gibi özelliklerin ne kadar geliştirilebildiği ve kullanılabildiği ile alakalı bir durumdur.

Medyumluk herkesin yapabileceği bir şey değildir. Medyum ve medyumlar sezgisel yetenekleri ile gelecekteki olayları hesaplayabilir ve olası tahminler verebilir. Bu belki bir hastalık, belki de bir kaza ile ilgili olabilir. Bu sayede önlem alabilmemiz mümkün hale gelebilir. Kararsız kaldığınız, umutsuz olduğunuz veya size yön verecek birine ihtiyacınız olduğunda insanların başvurduğu kişi ve kişiler medyumlar olmakta. Sadece bunlarla sınırlı değil tabi ki de. Kişisel değil de kişilere yönelik de sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir. Bu sevgilimiz, bazen en yakın arkadaşımız, kayınvalidemiz, patronumuz vs. olabilir. Çözüm arıyorsunuz ve bulmadınız ve en sonunda soluğu medyuma gitmekte buldunuz. Tabi her medyuma da inanmamamız sizin için en doğrusudur. Bu yüzden bu işi düzgün ve kaliteli yapan insanlarla görüşmemizde yarar vardır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, birleştirme büyüsü; büyü bozma, kısmet açma, rızık açma, şans açma, tılsımlar, nazar duası, Yıldızname, gideni geri getirme, evlenme, cinler alemi, dualar istediğiniz ne varsa yapılabiliyor. Medyumlar gerek detaylı açıklamaları ve insani rahatlatan yorumlarıyla doğal yeteneklerini çok iyi kullanmaktadır. Kullandığı yöntemlerle ziyaretçilerine en etkili şekilde yardımcı olmaya çalışırlar. Muska olsun, dua olsun, detaylı açıklama ve yorumları olsun ziyaretçilerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Ve bunun sonucunda da cüzzi paralar alırlar. Yapacağı yardımlardan dolayı hayatınızın yönü değişecek ve her şey eskiden daha farklı ve güzel olacaktır. Çünkü bilinçli olacaksınız. Bu yüzden işin ehli bir medyuma gitmek, ona danışmak, ondan bilgi almak bizim yararımıza olacaktır.

Medyum ve medyumlar genellikle anlattıklarına ve hislerine güvenilir kişilerdir. Kararsız kaldığınız bir durum ya da iyi şeyler söyleyecek olumlu bir enerji verecek kişiye ihtiyacınız varsa bu alanda en iyisi olan medyumlara başvurmanızı ve yorumlarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Aşağıda yazdığım sorunlarınıza çalışmalarım vardır. Telefon, 0541 683 38 10. Havas Hoca’yı  Saat 12:00  gece 23:00 e arasınd arayabilirsiniz.