Büyü Çeşitleri Nedi, Nasıl Yaparlar?

Büyü Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Yaptırılırlar?

Büyüler, insanların istediklerine daha hızlı bir şekilde kavuşmak için başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir. Medyumlar aracılığı ile yapılan büyülerin etkili olma olasılığı medyumun başarısı ile doğru orantılıdır. İstanbul medyum konusunda gelişmiş olan büyükşehirlerdendir. Buradan seçilecek güvenilir bir medyum, kişinin isteklerinin ve arzularının yerine getirilmesine destek olacaktır. Büyü yaptırmak dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Bir dolandırıcı ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Bu sebeple büyünün yaptırılacağı medyum dikkatle ve iyice araştırılmalıdır. Her medyum istenilen büyü konusunda bilgi sahibi olmayabilmektedir. Bazı medyumlar aşk büyüsü yaparken bazıları yalnızca yıldızname falı bakabilmektedirler. Bu noktada randevu almadan önce hangi büyünün isteneceği belirtilmelidir.

Yıldızname nedir, nasıl bakılır?

Yıldızname, papaz büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi değildir. Astrolojik temellere dayanan bir falcılıktır. Bu sebeple her medyum tarafından yapılması mümkün değildir. Yıldıznamede bazı sayısal verilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayısal veriler falı baktıracak kişi ile ilgili olan kişisel bilgilerdir. Tüm bu verilerin alınması ve incelenmesi sonucu kişiye özel bir yıldızname falı bakılmaktadır. Diğer büyüler ile karıştırılmaması gereken bu falda sonuç biraz daha bilimsel olmaktadır.

Aşk, bağlama ve evlilik için yapılan büyüler nasıl uygulanır?

Bu tarz büyüler karşı cins ile ilgili olan ve birbiri ile benzerlik gösteren büyü çeşitleridir. Fakat her biri için uygulanacak olan yöntemler farklıdır. Etkili aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi büyülerin yaptırılabilmesi için ilk olarak bu alanda uzman birinin yardımının alınması gerekmektedir. İnternetteki büyü yöntemlerinin ne derece işe yarar olduğu bilinmemektedir. Etkili bağlama büyüsü yöntemleri için bir medyumdan yardım alınması sonucun başarılı olması açısından önem taşımaktadır. Aşk büyüsü platonik aşıklar için, evlilik büyüsü ise platonik olarak aşık olduğu kişilerle evlenmek isteyenler için yapılmaktadır. Tüm bu büyülerde izlenecek yöntem sonucun ne kadar hızlı olacağını gösterecektir. Bazı büyülerin yapımı bazı durumlarda 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Büyü yaptırma gibi büyü bozma işlemlerinde de bir medyumun yardımının alınması şarttır. Büyülerin başka türlü bozulması mümkün olmayacaktır.

Geri döndürme büyüsü (papaz büyüsü)

            Geri döndürme büyüsü daha önce ilişkisi olan fakat aralarında sorunların baş göstermiş olduğu çiftler üzerinde yapılmaktadır. Evli çiftler içinde yapılan bu büyü aradaki problemleri ortadan kaldırarak karşı tarafın geri dönmesini sağlayacaktır. Papaz büyüsü de denilen bu büyü ayrılık süreci ilerlemeden hızla bir şekilde yapılmalıdır. Geç kalınması geri döndürme büyüsünün işe yarama olasılığını olumsuz anlamda etkileyecektir.

Havas İlmi

Havas ilmi maneviyatınız için okunan dualar anlamındadır. Havas ilmi Ebced hesabı ile doğru orantılıdır. Dolayısıyla Ebced hesabını bilmek yararınıza olacaktır. Ebced hesabı, eski alfabelerden olan Sami Alfabesinin sayı değerine göre hesaplanır. Bunlar İbrani ve Süryani Alfabelerini de içinde barındırmaktadır. 4 çeşit Ebced vardır. Bunlar Ebced-i Ekber, Ebced-i Kebir, Ebced-i Sağir ve Ebced-i Esğar’dır.

Bahsedilen harflerin verdiği rakamlar çok eski zamanlardan, Kuran-ı Kerimin olmadığı dönemlerden bu yana olmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz manevi bilimler dışında bazı maddi bilimlerin de Havas ilmi ile ilişkisi bulunmaktadır. Örneğin, Matematik bilgisi. Bunun dışında; Havas İlmi  insan ve anatomisi, fizik ve astronomi ayrıca kimya ve doğa bilimleri ile de yakından ilişkilidir. Kur-an’ın sırları ile birleşerek bize çözümler üretir. Havas ilminin tarihi Peygamberimiz Hz. Muhammed’ e (s.a.v) kadar uzanmaktadır. Peygamberimize Allah tarafından öğretilmiştir. Peygamberimiz de Havas İlimi ile ilgili tüm bilgileri Hz. Ali’ye aktarmıştır. Böylece nesilden nesile aktarılarak öğrenilmiştir.

www.medyumkurtarici.com sitesimizde bulunan medyumumuz Havas İlminde en iyi şekilde yerine getiren tek medyumdur. Söylediklerinin harfi harfiye çıktığını zamanla kendiniz göreceksiniz. Derdiniz mi var? Derman bulamıyor musunuz? Kafanızda soru işaretleri mi var? Hangi gün ne yaşayacağınızı merak mı ediyorsunuz? İşle ilgili problemleriniz mi var? Eşinizin sizi aldattığını mı düşünüyorsunuz? Kısmetinizin biri tarafından kapatıldığını mı düşünüyorsunuz? Büyüye inanmıyor ama merak mı ediyorsunuz? Bütün bu soruların kat kat fazla cevaplarını öğrenmek istiyorsunuz Medyumumuza uğrayınız. Memnun kalacağınızı hatta sürekli iletişim halinde olmak isteyeceğinizi garanti ediyoruz. Bugüne kadar inanmayan birçok müşteri medyumumuzun kapısı internet üzerinden çaldı. Hepsi nasıl olur, nereden bilecek, eğlence olsun diye geldim, ona mı inancam gibi klasik cümleler ile gelmişlerdi. Sonuçta hepsi memnuniyetle ayrılıp medyumumuzun devamlı müşterisi oldular. Bir kişi uğradıkları bu siteye artık aileleri ile arkadaşları ile gelmeye başladılar. Siz de bir kere deneyin pişman olmayacaksınız. Motivasyonunuzun yükseleceğine, umutlarınızın artacağına garanti veriyoruz. Medyumumuz tabii ki sadece iyi olan şeyleri söylemiyor. Sizi hayatın gerçekleri ile yüzleştiriyor. ama çözüm yolunu da göstererek…

Büyü bozma yöntemleri

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma farklı uygulamalarla yapılabilir. En etkili büyü bozma yöntemi kişiyi bir odaya alıp dualar okuyarak huzura erdirmek ve büyü etkisini bu dualarla kaybettirmektir. Bu uygulama bizzat bu işin ehli tarafından yapılan bir işlemdir.  Çok kuvvetli ve çok rağbet gören bir uygulama biçimidir. Büyü bozma için yapılan dua ve işlemler çok meşakkat gerektirmektedir.

Büyü bir kere yapıldıktan sonra büyüden kurtulmak etkisini insan üzerinden atmak çok zor bir süreçtir. Ancak bu işte usta ve ehil kişiler tarafından inançlı ve inanarak yapan kişilerce bozulabilir. Büyü bozma hemen gerçekleştirebilen bir durum olmasa da kısa sürede büyünün etkileri büyü yapılan kimsenin üzerinden atılmaktadır.

Büyünün kim tarafından yapıldığı ve büyüye nasıl bulaşıldığı önemlidir. Bunları bilebilmek için bu konuda bilgisi olan kimselerden yardım almak gerekir. Büyünün ne için ve ne kadar süre ile yapıldığını medyum ya da bir hoca vasıtası ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Pek çok hoca ve medyum bunun için uzun zaman çalışmalar yapar çoğunlukla gece yapılan ve uzun süren çalışmalardır. Bir takım dualar yazılı muskalar hazırlanır ve büyülenmiş kişiye büyüyü bozmak üzere verilir.

Büyü belirtileri

Büyü yapılmış kişide genellikle uyuşukluk, hayattan sıkılma, yaşama karşı hevessizlik, tutarsız ve dengesiz hareketler görülür. Bunun yanı sıra halüsinasyon, iç sıkılması, gereksiz telaş, endişe ve kaygı durumları görülür. Kişi insanlardan uzaklaşma çabasına girer, kendini sosyallikten uzaklaştırır. Gece uykuları neredeyse biter büyü yapılmış kişide ve sürekli kabuslar görür. Büyü bozma işlemi sonrasında bütün bu sıkıntılar hızlıca geçmektedir.

Belli Başlı Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Yıkamakla ve içirme ile büyü bozma yöntemi

Taşıyarak büyü bozma yöntemi

Okuyarak büyü bozma yöntemi

Tütsü yakarak büyü bozma yöntemi

Gömerek büyü bozma yöntemi

Asarak büyü bozma yöntemi

Ruhaniler kullanılarak büyü bozma yöntemi

Hacamat kullanılarak büyü bozma yöntemi

Bazen büyü yapılan kişinin suçu günahı olmaz ve büyü en çok temiz kalpli masum kimselere tutar. Büyü yapan kişi genellikle ya kıskançlık ya da bir anlık öfkesine yenilerek yaptırır büyüyü.