Büyüler ve Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri

Büyü nedir ve büyü çeşitleri

Büyü kötü amaçla yapılan, kötü yöntemlerle insan iradesini ele geçirmektir büyü. Farklı yollarla insanı etki altına almaya yönelik davranışlara denir. Büyü çeşitleri yapılan amaca göre farklılık göstermektedir.

Büyü çeşitleri ve amaçları

Biber Büyüsü

Kırmızı acı biberin çekirdekleri çıkarılır ve kırk bir tanesi bir kenara ayrılır. Her çekirdek için bir Yasin suresi okunur. Çıkartılan çekirdekler tekrar içine koyulur. Biber ateşe atılır ve her biberi ateşe atışta  bir takım sözler söylenir ve bu iş 7 gün tekrar edilir.

Bakla Büyüsü

Kırk bir tane baklaya esma çekilir, her gece bir tanesi ateşe atılarak örneğin ”şu kişi benim aşkımdan yanıp tutuşup bana geri gelsin“ gibi sözler söylenir.  41 gün içinde kişinin amacına ulaştığı söylenir.

Saç Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin yedi tel saçı alınır. Her saç teline Ya Vedut duası okunur ve saçlar yakılır . Saçlarını yaktığınız kişi aşkından divane olup gelir.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü
Üç adet pamuk çekirdeğine Tuncina duası okunur, evlendirilmek istenen kişilerin ismi söylenir. Ve bu kişilerin kapılarının eşiklerine gömülür. Kısa sürede evlenmenin gerçekleştiği söylenir.

Kurşun Büyüsü
Bir levha kurşunun üzerine istenen kimsenin ve annesinin isimleri yazılır. Sonra Tuncina duasının baş kısmı yazılıp ateşe atılır. Kurşunu atarken de “Bu kurşun nasıl erirse o da benim için öyle erisin bana gelsin!” denir. Kurşun eridiğinde o kişinin dayanamayarak geldiği söylenir.

Şeker Büyüsü

Şeker ya da tatlı üzerine kırk defa Bismillahirrahmanirrahim okunup sevilen kişiye yedirilir. Kişi okunmuş şeker yada tatlıyı yedikten sonra neşe ve huzur duyar. Bu iyi niyetle yapılan büyü çeşitleri arasındadır. Etkisi çok kısa süreli değildir.

İncir Büyüsü

Taze incir alıp Ya Bedduh, Ya Kısmet ve Ya Muhabbet 1000’er adet okunur. Okunmuş incir sevilen kişiye yedirilir. Böylece size aşık olur ve bağlanır.

Mum Büyüsü

Mumun üzerine sevdiğiniz kişinin annesinin ve sevdiğiniz kişinin ismini yazıp muma 1000 kere Esma okunur . Gece yarısından sonra mum yakılır. Mumu 7gece yakılır. Her gece eşit olarak yakmanız gerekir. En son erimiş mum harlı ateşte yakılır. Böylece 7 gün içinde sevdiğiniz sizin olur.

Büyü çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşın.

 

Büyü Bozma

Büyü Bozma İçin Medyum Kurtarıcı Hizmetinizde

Hayatınızın çeşitli dönemlerinde birçok farklı durumla karşılaştığınız gibi, olumsuz durumlar ile de karşılaşabilir, günlük yaşantınızda rahatsız ve tedirgin hissedebilirsiniz. Gerek iş hayatınızda, gerekse de özel hayatınız ve sosyal yaşamınızda karşınıza çıkabilecek bu olumsuzluklar sizleri oldukça karamsar bir havaya sokabilir ve her gün yapmakta olduğunuz rutin işlerinize karşı bile isteksizlik ve odaklanamama yaşayabilirsiniz. Bu durumlar belirli bir süre sizler ile beraber olabileceği gibi, tahmininizden daha uzun sürelerde de sizleri etkileyebilmektedir. Olumsuz bir dönem yaşamanız açısından başkaları tarafından da sizlere yönlendirilebilen bu durumlar, profesyonel yardım almazsanız daha fazla negatiflik yaşamanıza sebep olabilir. Bu durumlardan kurtulmanız amacıyla sizlere profesyonel olarak hizmet veren Medyum Kurtarıcı sayesinde dertlerinizden kolayca kurtulabilir ve sizlere karşı yapılmış olan büyü ve diğer negatif durumları büyü bozma hizmeti sayesinde hızlı biçimde bertaraf edebilirsiniz.

Medyum Kurtarıcı olarak bilinen Havas Hoca sayesinde dertlerinizden kurtulmanız artık çok kolay bir hal alıyor. Aşk, iş, sosyal yaşam ve aklınıza gelebilecek diğer her konuda tarafınıza yapılmış olan olumsuz durumlar ve negatiflikler, Medyum Kurtarıcı sayesinde yapılan büyü bozma ve dualar ile kolayca ve hızlı bir biçimde hanenizden ve sizden uzaklaşacaktır. Papaz büyüsü, domuz büyüsü, kilit büyüsü, düğüm büyüsü, sabun büyüsü, kaşık büyüsü, ayırma ve soğutma büyüleri gibi sizleri her anlamda olumsuzluğa sürükleyebilecek olan durumlarda hızlı bir biçimde Havas Hoca’ya başvurmanız durumunda talebiniz hemen değerlendirilecek ve sizler için özel olarak hazırlanan büyü bozma seçenekleri ile bu durumlardan kolayca kurtulacaksınız. Güvenilir biçimde hazırlanan tılsım, muska ve vefkler ile sizlerde üzerinizdeki olumsuzlardan kurtulabileceğiniz gibi, istek ve emellerinize de daha hızlı kavuşabilirsiniz.

Kendi sınıfı içerisindeki diğer kişilerden farklı olarak Medyum Kurtarıcı, hazırladığı özel reçeteleri her zaman en ulaşılabilir biçimde sizlere sunmaktadır. Dürüstlük ve adaleti kendine kural olarak ilke edinmiş olan Medyum Kurtarıcı, sizlere sorunlarınızdan kurtulmayı ve amaçlarınıza ulaşmayı garanti ediyor. Kısmet açma, nasip açma, sevdiklerinizi bağlama ve büyü bozma gibi birçok konuda sizlere hizmet veren Medyum Kurtarıcı’ya, haftanın her günü öğleden hemen sonradan itibaren gece 23:00’e kadar çağrı numarası olan 0541 683 38 10 hattından ulaşabilir ve en kısa sürede dertlerinizden kurtularak, hedeflerinize ve sevdiklerinize hızlı bir biçimde ualabilirsiniz.