Büyü Çeşitleri Nedi, Nasıl Yaparlar?

Büyü Çeşitleri Nelerdir, Nasıl Yaptırılırlar?

Büyüler, insanların istediklerine daha hızlı bir şekilde kavuşmak için başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir. Medyumlar aracılığı ile yapılan büyülerin etkili olma olasılığı medyumun başarısı ile doğru orantılıdır. İstanbul medyum konusunda gelişmiş olan büyükşehirlerdendir. Buradan seçilecek güvenilir bir medyum, kişinin isteklerinin ve arzularının yerine getirilmesine destek olacaktır. Büyü yaptırmak dikkatli olunması gereken bir işlemdir. Bir dolandırıcı ile karşılaşma ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Bu sebeple büyünün yaptırılacağı medyum dikkatle ve iyice araştırılmalıdır. Her medyum istenilen büyü konusunda bilgi sahibi olmayabilmektedir. Bazı medyumlar aşk büyüsü yaparken bazıları yalnızca yıldızname falı bakabilmektedirler. Bu noktada randevu almadan önce hangi büyünün isteneceği belirtilmelidir.

Yıldızname nedir, nasıl bakılır?

Yıldızname, papaz büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi değildir. Astrolojik temellere dayanan bir falcılıktır. Bu sebeple her medyum tarafından yapılması mümkün değildir. Yıldıznamede bazı sayısal verilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sayısal veriler falı baktıracak kişi ile ilgili olan kişisel bilgilerdir. Tüm bu verilerin alınması ve incelenmesi sonucu kişiye özel bir yıldızname falı bakılmaktadır. Diğer büyüler ile karıştırılmaması gereken bu falda sonuç biraz daha bilimsel olmaktadır.

Aşk, bağlama ve evlilik için yapılan büyüler nasıl uygulanır?

Bu tarz büyüler karşı cins ile ilgili olan ve birbiri ile benzerlik gösteren büyü çeşitleridir. Fakat her biri için uygulanacak olan yöntemler farklıdır. Etkili aşk büyüsü ya da evlilik büyüsü gibi büyülerin yaptırılabilmesi için ilk olarak bu alanda uzman birinin yardımının alınması gerekmektedir. İnternetteki büyü yöntemlerinin ne derece işe yarar olduğu bilinmemektedir. Etkili bağlama büyüsü yöntemleri için bir medyumdan yardım alınması sonucun başarılı olması açısından önem taşımaktadır. Aşk büyüsü platonik aşıklar için, evlilik büyüsü ise platonik olarak aşık olduğu kişilerle evlenmek isteyenler için yapılmaktadır. Tüm bu büyülerde izlenecek yöntem sonucun ne kadar hızlı olacağını gösterecektir. Bazı büyülerin yapımı bazı durumlarda 3 haftaya kadar sürebilmektedir. Büyü yaptırma gibi büyü bozma işlemlerinde de bir medyumun yardımının alınması şarttır. Büyülerin başka türlü bozulması mümkün olmayacaktır.

Geri döndürme büyüsü (papaz büyüsü)

            Geri döndürme büyüsü daha önce ilişkisi olan fakat aralarında sorunların baş göstermiş olduğu çiftler üzerinde yapılmaktadır. Evli çiftler içinde yapılan bu büyü aradaki problemleri ortadan kaldırarak karşı tarafın geri dönmesini sağlayacaktır. Papaz büyüsü de denilen bu büyü ayrılık süreci ilerlemeden hızla bir şekilde yapılmalıdır. Geç kalınması geri döndürme büyüsünün işe yarama olasılığını olumsuz anlamda etkileyecektir.

Bağlama büyüsü

Kapsamlı ve Güvenilir Medyum Hizmeti

İnsanlar gözle göremediğimiz varlıklara karşı her zaman meraklı olmuşlardır. Medyum Kurtarıcı ile hem Türkiye hem de yurt dışından telefonla ulaşarak gözle görülmeyen varlıklar ve maddi olaylarla ilgili öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz. Medyumluk alanında tecrübeli isim yıllardır kapsamlı hizmetleriyle kendinden sıkça bahsettirmektedir.  Medyum Kurtarıcı ile bağlama duası duaları ve büyü gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Dualar Hakkında

Dualar inancın getirilerindendir. Bir şey için dua etmek ve manevi dünyalarımızda ciddi etkiler yaratır. Ayrıca kalp gözüyle bakabilmenin bir getirisidir. Bir kişi dualara ne kadar yakınsa aslında Allaha da o kadar yakındır. Dua eden ve bunu gerçekten inanarak yapan kişi birçok kötü niyetli varlıkların etkisinden korunur.

Medyum Kurtarıcı bağlama duası duaları işi yaparak insanların sevdiklerine kavuşması adına bağlayıcı etki yaratmayı amaçlar. Duaların ve büyü gibi uygulamaların kötü amaçlar için yapılmaması gereklidir. Nazar duası muhabbet duası kocayı kendine sevdirme duası gibi konularda yardımcı olmak amaçlanır. Medyum Kurtarıcı dualarla ilgili gerekli literatüre sahiptir.

 

Medyum Kurtarıcı Çalışmaları

 

Medyum Kurtarıcı çalışmalarında kötü niyetle yapılan hizmetler kesinlikle verilmez: Bir yuva dağıtma, eşcinsel ilişkiler vs. konularında başvurulara işlem yapılmaz. Bunların dışında Medyum Kurtarıcı şu çalışmaları yapar:

 • Aile içi huzuru sağlamak
 • Yuva bozan kişileri evden uzaklaştırmak
 • Farklı insanların gözüne iyi görünmek
 • Cin, peri gibi gözle görünmeyen varlıklara karşı korunma, rehabilitasyon
 • Her çeşit büyü -sihir bozma uygulaması
 • İş, güç, kısmet açılabilmesi için dua
 • Nazar olan kişiler için etkisini azaltma
 • Hafızayı daha da güçlendirme
 • Muska gibi dua istekleri için kişiye özel koruyucu
 • Sınav gibi önemli durumlarda başarı sağlamak için etkili çalışmalar
 • Ruhsal rahatsızlığı olanlara dualar, uyku sorunları için huzur veren, rahatlatan olaylar
 • Tıbbın aciz kaldığı bazı durumlar için şifa
 • Her kişiye özel yıldız name, detaylı şekilde ve uzman kişi tarafından bakılan
 • Bağlama duası duaları bazı hizmetlerdendir.

 

Güvenilir Medyumluk

Alanında profesyonel isimlerden Medyum Kurtarıcı kendisine başvuran kişiler için olabilecek en etkili sonuçları vermektedir. Bağlama duası duaları hizmeti için durum, koşul zaman etkisi göz önünde bulundurularak uygulama yapılır.