Kısmet Açan Medyumlar

Kısmet açma

Kısmet Açmak İçin Yapılması Gerekenler

Kısmet açmak için pek çok dua mevcuttur. Bu dualar sayesinde kısmet açılmakta ve kişi feraha ermektedir. Kısmet açma dua ile mümkündür. Kısmet açma duaları çok çeşitlidir.

Kapalı Kısmet İçin

Bir tutam iri taneli tuz üzerine Fatiha sureti okunur ve 3‘er kere İhlas ve Felak duaları okunur. Daha sonra Nas suresi, son olarak da Salavat-ı Şerife duaları okunarak ve tuz kişiye yedirilir. Böylece kısmet açma olayı gerçekleşir.

Kısmet Açma Etkili Dua

Her gün mutlu ve huzurlu hissetmek için Yunus süresi okunmalıdır. Her sabah kalkar kalkmaz Yunus suresinin 26. ayeti 3 defa okunmalıdır.

Diğer Kısmet Açma Duaları

Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen, evlenmek isteyip evlenemeyen ve iyi bir izdivaç bulma konusunda talihsiz hisseden kişiler her gün 7 defa Ya Vedud duasını okumalıdır. Bunun yanısıra Allâhümme innî esbahtü minke fî ni’metin ve âfiyetin ve setrin, fe etimme ni’meteke aleyye ve âfiyeteke ve setreke okumalıdır.

Genç kızlar için kısmet açmak için 21 gün süre ile taha suresi okumalıdır. Bu duayı okuduktan çok kısa süre sonra kısmet açıldığı bilinmektedir. Bu dua çok kuvvetlidir. Kısmet açmak için sürekli okumakta fayda vardır.

Kısmetinin kapalı olduğundan yakınan bekar ya da dul kadınlar kısmet açma için şu duayı okumalıdır; Bismillahirrahmanirrahim Lekel hamdu ve bike amentü ve aleyk tevekeltü ve ala rızkike fe aktaret ya vedud ya aziz elhamdülillahillezi ala nasirün ver zukni eftaret ya

Kısmet ve bereket içinse her Cuma günü ihlas sureti okumalı bu duayı miskanber mürekkebi ile yazıp üzerinde taşımalıdır. Kısmet ve bereket için çok faydalı duadır İhlas duası.

. Kısmet açmak için her ayın ilk perşembesi yatsı namazı sonrasında Allah Rızası için iki rekat namaz kılmak gerekir. Namazda yüz defa tövbe ve istiğfar etmeniz gerekir. Namaz bittikten sonra kısmet ve bereket için dua etmelisiniz. Namaza başlarken niyet çok önemlidir. Namaz sonrasında tesbih duası yapmanın da faydası büyüktür. Niyetinizi çok içten ve çok isteyerek belirtmelisiniz. Kısmet açmak için bilinen en iyi ve kuvvetli dualardan biri Taha duasıdır.

 

Çalışmalarım

MEDYUM VE MEDYUMLAR

Medyum,  denince akla fal bakan ve yahut büyü yapan kişi gelir. Ama medyum ve medyumlar aslında ruhani güçleri olan, ruhlar alemi ile iletişime geçebilen ve ölülerle canlılar arasında iletişim kuran kişidir. Medyumluk aslında her insan da bulunan sezgi ve 6.his gibi özelliklerin ne kadar geliştirilebildiği ve kullanılabildiği ile alakalı bir durumdur.

Medyumluk herkesin yapabileceği bir şey değildir. Medyum ve medyumlar sezgisel yetenekleri ile gelecekteki olayları hesaplayabilir ve olası tahminler verebilir. Bu belki bir hastalık, belki de bir kaza ile ilgili olabilir. Bu sayede önlem alabilmemiz mümkün hale gelebilir. Kararsız kaldığınız, umutsuz olduğunuz veya size yön verecek birine ihtiyacınız olduğunda insanların başvurduğu kişi ve kişiler medyumlar olmakta. Sadece bunlarla sınırlı değil tabi ki de. Kişisel değil de kişilere yönelik de sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir. Bu sevgilimiz, bazen en yakın arkadaşımız, kayınvalidemiz, patronumuz vs. olabilir. Çözüm arıyorsunuz ve bulmadınız ve en sonunda soluğu medyuma gitmekte buldunuz. Tabi her medyuma da inanmamamız sizin için en doğrusudur. Bu yüzden bu işi düzgün ve kaliteli yapan insanlarla görüşmemizde yarar vardır. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, birleştirme büyüsü; büyü bozma, kısmet açma, rızık açma, şans açma, tılsımlar, nazar duası, Yıldızname, gideni geri getirme, evlenme, cinler alemi, dualar istediğiniz ne varsa yapılabiliyor. Medyumlar gerek detaylı açıklamaları ve insani rahatlatan yorumlarıyla doğal yeteneklerini çok iyi kullanmaktadır. Kullandığı yöntemlerle ziyaretçilerine en etkili şekilde yardımcı olmaya çalışırlar. Muska olsun, dua olsun, detaylı açıklama ve yorumları olsun ziyaretçilerine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Ve bunun sonucunda da cüzzi paralar alırlar. Yapacağı yardımlardan dolayı hayatınızın yönü değişecek ve her şey eskiden daha farklı ve güzel olacaktır. Çünkü bilinçli olacaksınız. Bu yüzden işin ehli bir medyuma gitmek, ona danışmak, ondan bilgi almak bizim yararımıza olacaktır.

Medyum ve medyumlar genellikle anlattıklarına ve hislerine güvenilir kişilerdir. Kararsız kaldığınız bir durum ya da iyi şeyler söyleyecek olumlu bir enerji verecek kişiye ihtiyacınız varsa bu alanda en iyisi olan medyumlara başvurmanızı ve yorumlarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Aşağıda yazdığım sorunlarınıza çalışmalarım vardır. Telefon, 0541 683 38 10. Havas Hoca’yı  Saat 12:00  gece 23:00 e arasınd arayabilirsiniz.