Kısmet Açma

Kısmet Açma

Aşağıda gördüğünüz, son derece etkili kısmet açma duaları içinde yer alacak muhteşem formüllerden oluşan tılsımlardır.

İLETİŞİM bölümündeki bilgileri okuyup bana telefon veya mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Baht ile ilgili konuda insanların başlarına gelecek olan şeylerin bir kısmının kendi elinde olduğunu bir kısmının ise kendi elinle olmadığını belirtmiştim. Kader değişir mi değişmez mi, değişirse ne kadar ve hangi kısımları değişir bunlar tartışma konusu olmuştur. Şunu söylemek gerekirse ister değişen ister değişmeyen olsun, Allah c.c. onu ezelden takdir etmiştir. Evinize giderken mutlaka birkaç yoldan gidebilirsiniz yada sokaktan. Burada geçeceğiniz yolları ve sokakları siz seçersiniz, fakat ilmi ile herşeyi kuşatan Allah c.c. bunu önceden takdir etmiştir. Eğer takdir etmese idi bunu yapamazdınız. Bu kısa bilgiler size sanırım bazı ipuçları vermiştir. Kısmetim kapalı ne yapmalıyım diyorsanız güzelce okuyun ve sonra benimle iletişime geçin.

Öncelikler kısmet neden kapanır onu açıklayayım. Özellikle birbirini çekemeyen düşmanlar ve hatta kıskanan en yakınızıda bulunan dost yada en yakın akraba olarak görünen kişiler çok rahat bu yollara başvurabiliyor. Ummadık taş yarar baş misali en yakın akrabalarınız veya ticari bir rakibiniz bile size kısmet kapama büyüsü yaptırabilir.  Veya sizin zarar görmeniz ve kötülük için ölüm büyüsü yaptırsalar bile bu büyük ihtimal yine sizin kısmetinizin kapanmasına neden olacaktır. Çünkü büyüden gelen cinler pek çok başka zararlar da verecektir. Demekki büyü yolu ile kısmet kapanabiliyormuş. Bunda dolayı olmuşsa kapalı kısmeti açma duaları dediğimiz çeşitli yöntemler ile açılabilir. Öncesinde, üsttekilerde saydığımız gibi tehlikeli büyüler var ise onlar ile birlikte kapalı kısmeti açma duası yapılabilir. Diğer etkiler gitmeden yapılacak olan kısmet duası pekte faydalı olmaz. Bunlara oldukça dikkat etmek gerekir. Büyü bozan dualar içinde yer alan büyü bozma tılsımı budur. 

Yukarıdaki büyülerin sebep olduğu kısmet bağlılığı açma konusunda büyülerden gelen cinlerden bahsetmiştim. Bunların dışında çeşitli sebeplerle cin musallatları da kısmetin kapanma sebepleri arasındadır. Yine cinlerden kurtulmak için gittiğiniz veya büyü bozdurmak için gittiğiniz medyumlar hocalar işi bilmeyen birileriyse, durumun daha karıştığını ve sıkıntılarınızın dahada arttığını göreceksiniz. Eğer böyle bir nedenden kaynaklanıyorsa kurtulduktan sonra kesinlikle cinlerden korunma duası yaptırın. O an alınır uzaklaştırılır, fakat sonradan geri gelebilir. Bu konuları cinlerle ilgili başka bir konuda uzun uzadıya açıklarım. Cin musallatı tedavisi için kullanılan bir cin tılsımı.

Nazar kısmet kapanmasına neden olur mu derseniz evet derim. Çünkü özellikle bazı insanların nazarı çok güçlüdür. Bu sizde bırakılan kuvvetli nazarın kötü etkisi ile sıkıntıya düşebilirsiniz. Nazardan kurtulmak ve nazardan korunmak istiyorsanız benimle iletişime geçiniz. Kısmet açan hocalar içinde size yardım edebilecek kişiyim. Nazar duası için taşınacak vefk. 

Beddua yine bu sebepler dairesi içindedir. Kısmetimi açmak istiyorum diye düşünürken kimlerin canını yaktığınızı kimlerin ahını aldığınızı düşünüyormusunuz. Kime sorsak kalbi temizdir, kimseye kötülüğü yoktur. Madem herkesin kalbi temiz kimseye kötülüğü yok bu kadar anarşi, bozgunculuk hırsızlık rüşvetçilik nasıl oluyor. Demekki insanlar samimi değil. Yine kısa keserek bunlardan kurtulmak için beddua ile ilgili kısmet açma yolları denenmelidir. Çünkü yine sadece kısmet açma büyüsü yetmeyecektir. Bu kötü etkinin kaldırılması gerekir. Ancak ondan sonra kısmet açma büyüleri kullanılabilir. Beddua nasıl kalkar derseniz, beddua kaldırma duası budur. 

Birde özellikle yıldız düşüklüğü denilen bir konu vardır. Hocalara gidersiniz yıldızın düşük denir. Ben böyle bir olayı kabul etmiyorum. İnsanlar islamiyet ölçüleri dışında yaşadıkları için manen ve ruhen zayıf kalıyorlar. Bundan dolayı en küçük bir etkiden bile sıkıntı alıyorlar. İslama sıkı sıkı sarılan bir insanı, üstü başı sıkıca giyinmiş birine benzetin. Din ölçüleri dışında yaşayanları ise üstünde sadece gömlek olan biri olarak düşünün. Kışın dışarı çıktığında sıkı giyinen etkilenmeyecek, sadece üstünde gömlek olan üşütüp hastalanacaktır. Kendini soğuktan koruyacak bir giysisi olmadığı için soğuktan etkilenmiştir. Siz hiç duydunuz mu bir alimin yada evliyanın yıldızı düşükmüş bu yüzden çok çabuk etkilenirmiş diye. Duyamazsınız çünkü benim dediğim gibidir. İnsanlar manevi alemdeki güçlerini derecelerini kendileri belirler. Bu nedenle yıldızım düşük diyorsanız suç biraz da sizdedir. Bu tip olaylarda kişiye koruma yapmak gerekir. Koruma yapıldıktan sonra kısmet açma tılsımı yada kısmet açma vefkleri gibi yardımcı unsurlar kullanılır. Koruma yapılmazsa yine en ufak bir etki bile gelse üstüne alıp sıkıntıya girecektir. Bu tip durumlarda, kısmet büyüsü zayıf ve yetersiz kalacaktır. Bu nedenle bir koruma yaptırmanız iyi olacaktır.

Bir başka etken ise bilinçsiz yapılan esma okumalarıdır. Konumuz olduğu için bundan örnek vereyim. Hiç bir problemi yokken daha çok artsın veya çoğalsın diye kısmet açma esması okur. Bu okumalar esnasında yapılan yanlışlıklar eksiklikler size zarar verebilir. Bazıları Allah ın isimleri ne zarar gelir deseler de bazı alimler bu konulara kitaplarında dikkat çekmişlerdir. Size çok cazip gelen kısmet açma ayetleri okuduğunuz zaman yapılan yanlışlıktan dolayı tam tersi kapatabilir. Havas İlmi konusunda bunlara değineceğim inceleyince ne demek istediğimi anlarsınız. Bu tarz yanlışlıklar yapan kişilere öncelikle cin musallatı uzaklaştırma ve büyü bozma yolları yapılması gerekecektir. 

Gelelim en zor olan duruma. Bu durumda olanlar için istediğiniz kadar kısmet açma duası okuyun olmaz. Yada bildiğiniz en derin hocalara gidip kısmet açtırmak için uğraşın yine olmaz. Kısmet duaları bunlara fayda etmez! Neden mi? Çükü hata kendisindedir. Bunlara bağlı yada kapalı demek yanlış olur. Karakter, yapı, kişilik yada yetişme tarzlarından kaynaklanan problemlerdir. Gelen kişileri beğenmezler. Armutun sapı üzümün çöpü diye gelenleri reddederler. Kusursuz dost arayan dostsuz kalır misali bunlar da kendi hatalarından dolayı evde kalırlar. Sonrada  kısmet açma evlenme duası diye ortalıkta dört dönerler. Kendilerindeki hatayı bulup düzeltmedikten sonra bir netice alamazlar. Kaprisleriyle gelen talipleri kaçırır yada kendisi reddeder, sonrada kısmet açma duaları bir işe yaramıyor derler. Kendini düzeltirlerse hiçbirşeye gerek yoktur. Bunlara ancak şirinlik büyüsü dedikleri insanlara güzel şirin hoş tatlı görünmek ve çekici olmak için bir çalışmalar yapılabilir. Yinede kendisi bozacaktır. Şirinlik duası denilen şirinlik tılsımları

Kısmet açan dualar çok çeşitlidir. Onların her birini kendi konularında uzunca açıklayacağım. Kısaca birkaç örnek vermek gerekirse kilitle kısmet açma duaları vardır. Bunlar sık kullanılanlardandır. Kısmet açma tılsımları da yine kullanılabilir ve oldukça etkili kısmet açma duası denilebilir. Bu, özellikle kısmet bağlama da kullanılan yollardan biri olduğu gibi tam tersi olan bu konuda da sıkça kullanılır. 

Aşağıda gördüğünüz buna tılsım buna en güzel bir örnektir. Mükemmel bir kısmet büyüleri içinde vazgeçilmez olması gereken bir yöntemdir.

Kısmet açma muskası taşımak ta oldukça etkili bir yöntemdir.  Kısmet açan medyumlar eğer işi zerre kadar bilirlerse bunu mutlaka yaparlar. Bu ve bunlar gibi nice yöntemler vardır. Sizde Kapalı kısmeti açtırmak için mutlaka benimle iletişime geçiniz. Medyum Kurtarıcı, sizi sıkıntılarınızdan kurtaracak.

Arama kelimeleri:

Nasip duaları

El attığınız herşey kuruyorsa, neye varsanız sizden yüz çevriliyorsa nasibiniz kapalı demektir. Bunun için aşağıda görmüş olduğunuz nasip duaları oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Kendinize bir iyilik yapın ve bundan sizde kendinize yaptırın. Böylece işiniz gücünüz rast gitsin. Olumsuzlukları üstünüzden atın.

Görmüş olduğunuz esmalar nasip açma duaları için kullanılan dairedendir. Bu esmaları kullanmak için mutlaka arayınız. Etken olan bağlılık çözüldükten sonra nasip kısmet duaları ile geleceğe emin adımlarla yürüyün. Çünkü bu yapılan uygulamaların tesirleri neticesinde hayatınız düzene girecek. Hal böyle olunca keyifli günler sizi bekleyecek. Nasip kısmet açma duları için, internetten güvenebileceğiniz birini arayın. Yapıyorum demek ile yapmak arasında çok büyük fark var. Sadece bunlar değil, aşk büyüsü, büyü bozma yolları, başarı şirinlik, şifa ve cin musallatı içinde arayabilirsiniz. Kısmet açan hocalar içinde en güveniliri.  0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz

Arama kelimeleri:

Nasip duası

Nasip duası budur.

Kapanan rızkınız bahtınız talihiniz için hiç düşünmeden ilerişime geçin. En etkili nasip açma duası yapacağım. Telefonum 0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz. Bu görmüş olduğunuz yazılı olan dua, sizlerin için iyi bir yöntemdir. Hayatınızda bir takım olaylar sürekli aleyhinize gelişiyorsa bunun halledilmesi gerekir. Kapalı nasip kısmet açma duası ile nasiplerini kısmetleriniz açılsın. Bu etkili çalışma için hiç durmadan bana ulaşın. Yaşantınız yoluna girsin ve rahat edin. Sadece bu konu değil, her konu için hiç tereddüt etmeden bana ulaşın. Büyü bozan hoca, bağlama büyüsü, rızık açma cin çarpması, rızkın artması şirinlik, şifa başarı ve aklınıza gelebilecek her konu için arayın. Yaptıklarını sergileyen kısmet açan medyum Kurtarıcı her konuda yardımcı olsun. Nasip açma duaları için başvuracağınız tek adres.

Arama kelimeleri: