Papaz büyüsü

Papaz büyüsü.

Medyum hoca cinci siteleri okurken abartısız hepsinde papaz büyüsü terimini duyarsınız. Sorsanız kendileri de bilmez, bir örnek ver deseniz papaz büyüsü yapan medyumlar hocalar saçma sapan şeyler söylerler. Neden bilmemelerinden ileri gelir. Bu sözde Müslüman ve medyum hoca olan ve Müslüman kardeşlerine 20 yıldır 40 yıldır yardım ettiğini söyleyenlerin bazıları şu cümleyi kurar. ‘’Papaz büyüsü çok etkilidir ve ancak papazlar bozabilir. Bozulması da çok zordur.’’ İnanılmaz bir şey. Bir Müslüman olduğunu hatta medyum hoca olduğunu iddia ediyor ve batıl olan Hıristiyanlık dinindeki din adamından medet umuyor. Kuran-ı Kerim bizlere şifa ve rahmet olarak yollanmıştı. Ne oldu, şifa ve rahmet mi kesildi de, papazlardan rahiplerden şifa umacaksınız. Bu satırları yazarken bile hem üzülüyorum hem gülümsüyorum. Varsa bozamadığınız papaz büyülü insan, yönlendirin bana bakın nasıl bozuluyormuş görün. Bir bölüm kimselere göre papaz büyüsü, kara büyü adı verilen gruptaki büyünün günümüzde isim değişikliğine uğrayarak bu isimle anılmasıdır.

Tekrar yazıyorum, Hıristiyanlık ile ilgili ayetlerin duaların tılsımların kullanıldığı büyü çalışmalarına papaz büyüsü denir. Bunu yapan bir rahip papaz olduğu gibi herhangi bir Hıristiyan da olabilir. Şunu unutmayalım ki, havas ilmi ile büyü bozmak için nasıl bir takım şartların yerine gelmesi gerekiyordu. Aynı bu konu içinde yine buna benzer şartların yerine gelmesi dâhilinde ancak bir takım etkiler sağlanabilir. Gelişi güzel yapılacak işlerle sonuca ulaşılmaz.

Gizli ilimler içinde yer alan havas ilmi konuları içindeki büyü bozma yöntemleri verilirken bu konuya da değinilmiştir. Büyü bozma yolları arasında papaz büyüsü bozmak için çeşitli vefkler tılsımlar ayetler dualar esmalar ve dairelerle yapılan çeşitli formüller verilir. Normalde papazlar büyü yapmazlar. Çünkü onlar, Hıristiyanlık dediğimiz dinin, din görevlileridir. Nasıl ki bizim imamlarımızın görevi büyü yapmak değil de, İslamiyet’in emir ve yasaklarını yaymak öğretmek ise, papazların görevi de kendi dinlerini yaymak ve öğretmektir. Bu sebeple birebir papazlarla büyüyü ilişkilendirmeyiniz. Bu konuda papazların veya kilise çalışanlarının birçoğu bu görüşü çeşitli platformlarda belirtirler. Şeytana ve nefsine yenik düşen bazı kişilerin yaptıkları yanlışları hepsine mal etmek yanlıştır. Yapan kişiler nedeni ile onların makamıyla mevkisiyle anmak hoş değildir. Örneğin imamlardan bazıları nefsine şeytana yenik düşüp büyü yapmış olabilir. Bunu imam büyüsü yâda hoca büyüsü olarak anmak gibi bir durum ortaya çıkar ki, bu çok büyük hatadır. Demek ki, bazı rahipler rahibeler ve papazlar şeytana yada nefsine uyuyorsa, bunu da papaz büyüsü olarak adlandırmak yanlış olur. Bende papaz büyüsü yapılmış ne yapmalıyım, papaz büyüsü bozdurmak istiyorum diyorsanız mutlaka benimle iletişime geçiniz. Papaz büyüsü bozan medyumlar hocalar içinde en iyi kalıcı çözümü arıyorsanız en doğru adrestesiniz.

Özellikle kişilerin arasının açılması, hayatının alt üst olması karı kocanın boşanması kısmetin kapanması helak olması için olan büyü çeşitlerine bu isimle adlandırmışlardır. Oysa büyüler her konu için kullanılabilir. Evden kaçan bir kocanın eve dönmesi için Hıristiyanlık ayinleri çerçevesinde büyü yapılsa ve geri dönse buna papaz büyüsü demezler. Çünkü baştan her yönü ile sadece kötülük yani şer işler için yapılabileceği bilgi ve fikir olarak dayatılmıştır. Karı koca arası düzelen birine size papaz büyüsü yapmışlar deseniz inanmazlar. Eğer arası bozulan kişilere söyleseniz hemen inanırlar. Çünkü baştan sona bilgisizce yorumlar her platformda verilmiştir. Bu gibi sebeplerden dolayı papaz büyüsü nasıl bozulur gibi konularda yine bunlar gibi cahilce, anlamsız söylemler ile doludur. Papaz büyüsü nedir böylece bunu bu sayfamızda tekrar anlatmış oldum.

Arama kelimeleri:

Papaz büyüsü nedir

Papaz büyüsü nedir?

Daha önceki yazılarımda pek çok büyü çeşitleri ile ilgili bilgiler vermiştim. Büyü çeşitleri konusunda vermiş olduğum bilgileri incelerseniz, ne kadar çok çeşitlerinin olduğunu görürsünüz. Büyü yapma konusunda kullanılan malzemeler, yapılış aşamasından önceki veya sonraki aşamalar ile çeşitlendirilebilirler. Yapılış esnasında kullanılan malzemeler ile olanları ayrı sınıflarda değerlendirmiştim. Yapılış şekillerine göre ve uygulamada gösterilen farklılıklara göre de ayrı gruplandırma yapmıştım. Bununla birlikte yapılış amaç ve gayesine göre değerlendirme ve sınıflandırmalar konusunda da bilgiler vermiştim.

Bu kez size çok sık konuşulan ve sık olarak adını duyduğumuz papaz büyüsü nedir bu konuya değineceğim. Umarım bu kadar çok bilgi kirliliği olan internette en doğru bilgileri edinirsiniz. Papaz büyüsü konusunda en yaygın olan ifade papazlar yapar. İsmi üstünde zaten. Gerisini söylemeye gerek yok. Şimdi yine değişik bir gruplandırma olabilecek olan kullanılan dini işaret isimler veya tanımlar ve dualar yönünden bir tanesini işleyeceğiz. Nedir papaz büyüsü? Basit, Hıristiyanlık sembollerinin ayetleri duaları esmaları gibi çeşitli vasıtaların kullanılması ile oluşur. Daha basit bir ifade yolu ile açıklayacak olursak, Hıristiyanlık ritüelleri ile yapılan büyülerdir. Burada yapılan eylemler ile netice alınmaya çalışılır. Bir kısım kişiler bu nedenle papaz büyüsü adını vermişlerdir. Herhangi bir insan bile bu çalışmaları yapabilir. Özellikle Hıristiyan olanlar yapabilir. Diğer konularda sık olarak belirttiğim bazı yetenek ve güçlere sahip olmaları gerekir. Yoksa üç dört tane dua isim veya tılsım bulup yapıp sonuç beklemek yanlıştır. Bizim havas ilmi yapmak için belirttiğimiz unsurlar var ise, bu konuda da yine onlara benzer şartlar olur. Papazlar zaten normal şartlarda büyü yapmaz. Rahip rahibe haham imam gibi onlar da kendi dinlerini öğretmekle görevli din adamlarıdır. Bir imamın büyü yapması ne ise, rahibin papazın büyü yapması da odur. Her dinden olabileceği gibi mutlaka papazların içinde de bu konuya bulaşabilecek kişiler vardır ve gelecekte de olacaktır. Bir imamın veya müftünün büyü yaptığını düşünün. İslam da büyü haramdır ve en büyük günahlardandır. Yapabilir mi dersek, evet yapabilir. Bu büyünün adı imam büyüsü olmaz. Bu sebepten dolayı papaz büyüsü terim olarak yanlıştır. Farklı bir ifade ile belirtilmelidir. Misal İslami büyüler diye terim çıkarmışlar. 7 Fatiha suresi okuyup, ‘’Allahım, sevdiğime kavuşmak istiyorum’’ dese adı büyü oluyor. En basit ve masum dualar dahi bu çirkin isimle anılıyor. Dua ile sihir arasındaki farkı dahi bilmiyoruz. Hıristiyan unsurlu büyü yapılmış dense çok daha uygun olur.

Papaz büyüsü nedir konusunda sonuç olarak anlaşılması gereken şudur. Rahipler papazlar rahibeler büyü yapmaz. Bunun dışında yapan az bir kısım olabilir ki, bu her din mezhep içinde olabilir. Papaz büyüsü adı altında bahsedilenler, Hıristiyanlık ile ilgili çeşitli öğelerin kullanılması ile olur. Hıristiyan tılsımları kullanılabilir. Vefk sadece Müslümanlara özgü değildir. Hıristiyan vefkleri kullanılabilir. Bununla birlikte Hıristiyanlıktaki ayetler dualar esmalar kullanılması ile çeşitli etkiler yapılabilir. Bunlara günümüzde kısaca papaz büyüsü denmektedir. Papaz büyüsü hakkında bilgiler verdim. Bu bilgilerin sizleri iyice aydınlattığını umut ediyorum. Papaz büyüsü bozma hakkında bilgileri diğer sayfada veriyorum, okuyunuz. Eğer bu tarz bir kötü etkiye maruz kalmışsanız, papaz büyüsü nasıl bozulur öğrenmek istiyorsanız sizlere tavsiyem bu işler uzun ve zorlu bir yol gerektirir. Yemek tarifi değildir bu. Şunu da belirtmek istiyorum ki, bu büyüleri sadece papazların bozacağı da yanlıştır. Benimle iletişime geçerek papaz büyüsü bozmak ile ilgili yardım isteyebilirsiniz. Papaz büyüsü bozan medyumlar hocalar cinciler ile ilgili sitelere girdiğinizde yalan yanlış uydurma pek çok yazılar görürsünüz. Israrla bilgi demiyorum çünkü bilgi değil uydurmadır. Medyum hoca cinci siteleri açanlar, kendilerine büyü yapılsa inanın bizim kapımızı çalarlar kurtulmak için.