Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü

İnsanlar, karakter davranış biçimleri, konuşmaları düşünceleri hareketleri örfleri adetleri inanışları çok çeşitlidir.  Tabiiki bu çeşitlilik sadakat ve sevgi yönünden de farklılıklar göstermektedir. Kimi insanlar sevdiğinden ayrı kaldığı bir nefesin bile hesabını yaparken, bir kısmı için hiç te önemli değildir. Sevdiği kişi tarafından aldatılmak, sözünün dinlenilmemesi, hatta sanki düşmanmışçasına istenilenin tersinin yapılması. Bunlar derinden etkileyebilecek hatta yaralayabilecek davranışlardır. Bunların önüne geçmek ve engel olabilmek için bağlama büyüsü yaptırmak bir çözüm olabilir. Bu işlemler neticesinde istediğiniz kişi size bağlanır. Yapılan işlemlerin hadimleri istenen kişiyi sizin isteklerinizi dediklerinizi yapması ve size boyun eğmesi yönünde zorlar. Bağlama büyüsü yapmak için kullanılan işlemlerde kişiye ait eşyalarda kullanılabilir. Bazı yanlış düşünceler vardır. Tesir, aşk bağlama ve getirme konularında istenilen kişiye mutlaka birşeyler yedirmek gerektiği yada ona ait gerek elbise gerek saç yada tırnak gibi bir parçanın kullanılması gerektiği zannedilir. Saç tırnak yedirerek içirerek gömülerek veya benzeri bağlama büyüsü çeşitleri kendi konularında bilgiler verilecektir. Bilmeniz gereken bu konuda bu iddialar dayanaktan yoksun ve asılsız iddialardır. Belkide binlerce çeşit bağlama büyüsü yapma yolları vardır. Bunları saymakla bitiremezsiniz. Kilitle çirişle iplikle bıçakla toprakla yapraklarla tohumlarla ve akılnıza gelebilecek her şekillerde yapılabildiği gibi emin olunki ömrünüz boyunca düşünseniz aklınıza gelemeyecek şekillerde bile bağlama büyüleri yapılabilir. Ne şekil yapıldığından ziyade, bağlama büyüsü tarifleri olarak alıp uygulanılan türün kendi etkisi önemlidir. Sanılanın aksine yapılan bu çalışmlar bir noktandan sonra bağlama büyüsü yapan hocaların kontrolü dışındadır. Çünkü görev verilen hüddamlar, medyumun kontrolünde olmadan bağımsız çalışmaktadır. Etkili bağlama büyüsü yapmak için öncelikle, tesiri daha kanıtlanmış olan formüller kullanılmalıdır. Kullanılmaya çalışan bağlama büyüsü formülleri yanlış yada eksik olabilir. Bu nedenle mutlaka uygulanılan yollar daha önce denenmiş ve faydası görülmüş olan uygulamalar olmalıdır.

En çok tercih edilenler ise özellikle sevgiliyi bağlama büyüsü yada karı koca arası bağlama büyüsü dür. Bunlarda en çok sevgi konuları işlenir. Çünkü istenen kişi genelde sevilen ve daha çok değer görülmek saygı duyulmak, ilgi görmek istenilen kişilerdir. Sevgi temalı aşk bağlama büyüsü bu konuda oldukça yaygın kullanılır. En çok şikayet konusu olan ve çoğu zaman zor durumda kalınan bir konuda dedikodulardır. Bu konuda en etkili olacak yok dil bağlama büyüsüdür. Böylece kaynana gelin veya çevrenizde sizi çekemeyenlerin dilleri bağlanıp aleyhinize konuşması engellenmiş olur. Evine pek uğramayan veya eve geç gelen eşler için eve bağlama büyüsü yine sıkça tercih edilen yollar arasındadır. Uzak yerlere giden sık sık ve gereksiz yere seyahat edenler içinde bu kez yol bağlama büyüsü denilen formüller uygulanabilir.  Bahsettiklerim genel olarak iyilik için kullanılan daha doğrusu yapıldığında yararlı olabilecek uygulamalardır. Hem iyi işlerde hemde kötü işlerde kullanılabilecek olan uygulamalarda mevcuttur. Uyku bağlama büyüsü buna bir örnektir. Evinden kaçan eşi geri getirmek için kullanılabildiği gibi, zarar vermek maksatlı da kullanılabilir. Yani hem iyilik hem kötülük aynı işin içinde olur ve ne niyet isteniyorsa o netice elde edilebilir. Tamamen şerre yönelik uygulamalar da var. Bu uygulamalar sınıflandırma olarak şer sınıfında yer alır. Reel olarak düşünecek olursak, islamiyete karşı faaliyetleri olan, insanlara zulüm eden, masum kişilere büyük zararlar veren kişilere karşı kullanılabilir. Rızık bağlama büyüsü görünüşte hiç bir yararı olmayacağı düşünülür. Yaptığım izahlar neticesinde anlayacağınız iyi bir işe yaramış olur. Bu bağlama büyüsü yöntemleri ile, zalimlerin güçlenerek daha fazla kişilere zarar vermesi engellenmiş olabilir. Yine kısmet bağlama büyüsü çeşitleri bu kapsamda düşünülebilir. Bu tür durumlarda ölçüyü iyi belirlemek gerekir. Haklı olduğunuzu zannettiğiniz durumlarda haksız olan siz olabilirsiniz. Herşey göründüğü gibi de olmayabilir. Bu sebeple çok dikkatli olmak gerekir. Bağlama büyüleri çok daha fazla çeşitlilik arzeder. En etkili bağlama büyüsü, medyum kurtarıcı tarafından yapılır. Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde size en güvenilir ve en tesirli çalışmalar yapılacaktır.   Bağlama büyüsü örnekleri sitemde bol bol sergilenmiştir. Sergileyemeyenlere itibar etmeyin.

 Telefonum 0538 092 38 77 Mail adresim ise medyumkurtarici@hotmail.com dur. Buraya tıklayarak okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz.

Arama kelimeleri:

Bağlama büyüsü nedir

Bağlama büyüsü nedir, uyku bağlama büyüsü.

Bağlama büyüsü nedir, uyku bağlama büyüsü.

Bağlama büyüsü nedir? Sevdiğini kendine bağlama büyüsü ve eve bağlama büyüsü yaptırmak için. Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde en etkili çalışmalar yapılmaktadır.

Halk arasında, bir kişinin diğer bir insana, yada karı kocanın birbilerine sevgi yoluyla bağlanması, yada düşman dilinin bağlanması, veya kısmetlerin bağlanması için yapılan işlemlere kısaca bağlama büyüsü denir. Bağlama büyüsü denilen işlemler nelerdir kısaca sıralayalım.

Aşk bağlama büyüsü nedir? Aşık ederek yani sevgi yönünden insanları birbirlerine bağlamalara denir. Böylece size yeterince bağlı olmayan gözü dışarıda olan eşleri bağlama büyüsü yapılmış olur. Bu aynı zamanda gözü dışarıda olan
sevgiliyi kendine bağlama büyüsü
olarak ta kullanılabilir. Tabiki bunlarla sınırlı değildir. İlk bakışta akla gelen ve en sık kullanılan bunlardır.

Eve bağlama büyüsü nedir? Çok gezen bir bayan veya erkek için kullanılır. Bekar olan kişilerin bu bağlama büyüsü çeşitleri ile pek ilgisi olmaz. Aynı ortamda kalmadıkları için böyle bir sıkıntı olmaz. Evli olanların veya anne babanın özellikle çocukları için bazen de gelin veya damat için yaptırılan eve bağlama büyüsü yöntemleridir. Çok gezen evde durmayan ya da eve geç gelip evine pek uğramayan kişiler için yaptırılır. Böylece çok gezen eşleri eve bağlama büyüsü yaptırmış olunur. Kaynanalar eğer gelinlerinden veya damatlarından çok gezmeleri konusunda şikayetçi ise yine bu yollara başvururlar.

Getirmek için bağlama büyüsü olan bağlamalarda ise istenen kişi, dışarı çıktığında rahat edemez. Sıkıntılara girer. Böylece uzak yerlerde pek kalamaz. Yakın olsa bile evine gelmek ister. Dışarıda rahat ve huzur bulamaz.

Kendine bağlama büyüsü nedir? Burada amaç istenen kişinin sizin dediklerinizi yapması, bazılarının tabiri ile bir dediğini iki etmemesi için yapılan işlemlerdir. Bunlar genellikle sevgi muhabbet ve aşk konularında kullanılır. Sonra eşlerin kendine bağlanmasını isteyen karı kocalar gelir. Bunlarla birlikte özellikle evlatlarının kendisine bağlı olmasını isteyen anne babalar gelir. Daha sonra ise genellikle patronunun yada diğer çıkar ilişkisi olan kişiler için olan düşünceler gelir. Bunları abartıp, herkesin kendisine itaat etmesi için gibi düşünceye giren insanlar da vardır. Bu boş ve nefsani düşüncelere düşecek hale gelmişse, onu huzurlu kılacak fani dünyada bir şey kalmamış demektir. Bir insanın her dediğinin olması, her dediğinin yapılmasının pek olanağı yoktur. İtaat ettirme büyüsü dediklerinin bu kısmı anlattığım gibi pek mümkün değildir.

Dil büyüsü nedir? İlk önce bu neyi ifade eder açıklamam lazım. Pek çok yerde duymuşsunuzdur. Medyum yada hoca şu bu var derken birde üstüne şunu ilave eder. Ona dil büyüsü yapıyorlar gibi. Dil büyüsü yapmak nedir diye merak etmişsinizdir. Bu gerçektir. Burada çok farklı birkaç etken vardır. Bu konuyu başka bir konuda açıklayacağım. Söylenen sözün karşı taraf üzerindeki tesiridir. Bu etki birkaç ayrı yoldandır. Söylenen söz çok fazla olursa, yani sık sık ve süreklilik halinde ise kişiye yılgınlık ve bıkkınlık verecektir. Eğer bu dil büyüleri dediğimiz baskıya maruz kalan kişi zayıf karakterli ise buna karşı çıkamayıp pes edebilir. Muhtaçlık durumunda da pes edebilir. Bu konuşma esnasında söyleyen kişi küçükte olsa bu işler ile ilgili bazı bilgilere sahipse çok rahat, etki etmek istediğinin kişinin beynine yada bilinç altına tesir bırakabilir. Bu kadar bilgi ile şimdilik yetinin başka bir konuda açıklarım. Böylece sık duyduğunuz dil bağlama büyüsü nedir kısaca fikir sahibi oldunuz. Bu bazen normal büyüden daha etkili yöntemlerdir.

Dil bağlama büyüsü nedir? Gammaz eden, aleyhinizde konuşan yada dedikodu yapan yakın veya uzak dost görünen yada açıkça düşmanların aleyhte konuşmamaları için yapılır.  Gelin kaynana arasında da sıkça olan sorunlardan bir tanesi de budur. Aslında biri annesi diğeri kızı oğlu gibi görse sorun olmayacak. Nerde o insanlık? Sürekli sizi çekiştiren aleyhinizde konuşan arkanızdan iftiralar atabilecek kadar olan kişileri susturmak gerekir. Çene bağlama büyüsü de denilen bu işlem ile aleyhinizde konuşmaları engellenir. Düşmanlarınızın yapmasını anlayabilirsiniz. En azından beklersiniz. Fakat aslında sizinle pek alakası, alıp veremediği olan, hatta çok yakın veya sevdiğiniz biri yaptımı işte o zaman insana ağır gelir. Bütün bunların önüne geçmek için dil bağlama büyüsü en iyi çözüm yollarından biridir.

Hırsızı bağlama büyüsü nedir? Bir mal, değerli eşya veya para gibi belirli nesnelerin çalınması neticesinde, çalınmış olanları hırsızın çaldığını geri getirmesi için yapılan çalışmalardır. Böylece hırsız çaldıklarını iade etmek zorunda kalır. Burada dikkat edilecek nokta ise çabuk hareket etmektir. Çünkü hırsız çaldığını satabilir. Ne kadar kısa zamanda işlem yapılırsa o kadar etkili olur. Hırsızı bağlama büyüleri çalınan malları getirmek için yıllardır uygulanan bir yöntemdir. Bazen uykusu bazen idrarı bağlanır bazen hastalandırma veya çeşitli farklı yollar ile iade etmeye mecbur bırakılır.

Kısmet bağlama büyüsü nedir?  Tahmin edeceğiniz gibi, istenilen kişilerin ömür boyu evlenememesi için yaptırılır. Kısmet bağlama büyüsü bozma işlemleri ile bunlar giderilebilir. Kısmet kapama büyüsü sadece düşmanlık ve zarar vermek için yapılabilir. Çok ince bazı hesaplar ile belki hayra yönelik çalışmalar belki yapılabilse de, istisnalar kaideyi bozmaz demek gerekir. Şunu da ilave etmek gerekir ki, sevgiliyi bağlama büyüsü gibi bazı yollar denenmeden önce, taraflar araştırılıp üstünde bu çeşit bir bağlılık varsa kaldırılması şarttır. Evlilik için bağlama büyüsü yaptırsınız, etki eder gelişmeler başlar fakat bir de bakmışsınız ki, tam olacağı sırada nişan yada düğün bozulmuştur.

Aynı şekilde rızık bağlama büyüsü ile de istenen kişinin rızık yolları ve iş güç konumu engellenmeye çalışılır. Bu yapılmış olan rızık kapama büyüleride yine, rızık açma büyüsü ile açılabilir.

İdrar bağlama büyüsü nedir. Bu çeşit yöntemlerde yine istenilen kişiyi zor durumda bırakmak için yapılır. Malı çalınmış, hırsızlıkla başı derde giren kişilerin ilk aklına gelen yöntemlerdendir. Size büyük zararları dokunmuş, çok kötülük yapmış olan birileri için de kullanılabilir. Bu çeşit yolları asla haksız yere kullanmamalıdır. El- Adl esmasının anlamı olan adalet er veya geç tecelli edecektir. Herkes ettiğinin karşılığını bulacaktır. Bu nedenle bu çeşit yollara başvurmadan önce 10 kere düşünüp bir kere karar vermek gerekir.

Kilitle bağlama büyüsü nedir? Bu çeşit işlemler, uyku rızık kısmet gibi kapatma büyüsü işlemlerinde kullanılır. Bunun çarelerinden bir tanesi de, kilit açma büyüsü dür. Böyle tersi bir işlem ile daha önce yapılanlar bozulmuş olur. Muhabbet ve aşık ettirme konularında da kullanılır. Çünkü, karşı tarafa olan aşkından uykusu düğümlenir ve uyuyamaz. Kilit büyüsü etkili yöntemlerden biridir.

Uyku bağlama büyüsü nedir? Uyku bağlama büyüsü, genel olarak düğümle iplikle kilitle yapılır. Amaç istenen kişinin uykusunu bağlamak düğümlemek tir. Bunlar en çok kullanılanlar olmakla birlikte, kara saplı bıçak ve toprak ve sadece okuma yolları ile de yapılabilir. Konu açıklanacaktır.

İplik bağlama büyüsü nedir? Genel olarak sicim denilen ipek iplik, bazen keten ipliğin çeşitli sayılarda genel olarak okunarak düğümlenmesi ile olur. Okumalar esnasında düğümlenirken düğümlere üfürülür. Tek ipliğe okunduğu gibi, 3 tane 7 tane iplik yada daha değik sayılarda okunabilir. Çeşitli renklerde olabilir. Aşk büyüsü gibi işlemler yanında, kısmet rızık gibi zarar vermek amaçlıda yapılabilir.

Düğüm bağlama büyüsü nedir? Yine bağlantılı bir konu. Bunda değişik olarak, düğüm atılan nesneler değişebilir. Sadece iplik değil, aynı zamanda çiriş ipi yada mendile düğüm atarak büyü yapma da olabilir. Aynı şekilde bunda da iyi ve kötü amaçlı olarak kullanılabilir. Çiriş ipine düğüm atılacaksa daha önceden sirkede bekletilip yumuşatılması gerekir. Bazı kitaplarda yay kirişi olarak yer alır.

Bağ bahçe tarla gibi yerler için yapılan bağlamalar. Çeşitli dükkan ev ticarethane gibi yerlere yapılan bağlamalar, Araç eşya, makine tüfek veya çeşitli nesneler için yapılan bağlamalar. At inek, koyun veya davar gibi sürü ile yada çeşitli binek olan yarış olan veya verimli olan hayvanların bağlanması, Kurt çakal gibi zararlı hayvanların, sürülere yada insanlara zarar vermelerini engellemek için yapılan ağız bağlamalar vede akla hayale gelebilecek çok daha fazla çeşidi vardır.

Görüldüğü gibi bağlama büyüsü denilen işlemler çok fazla çeşitlilik arzediyor. Bağlama büyüleri denilen işlemlerin bir kısmı hayra yönelik bir kısmı ise şerre yöneliktir. Özellikle azap yönünden yapılacak bağlamalarda karşı kişinin hakkedip hakketmediğini iyi tesbit etmek gerekir. Zalim bir insana yapılacak olan bağlamalarla hakketmeyen ve yapılacak işlemlerle mazlum durumuna düşecek kişi arasındaki ayrımı iyi belirlemek gerekir. Allah c.c. insanlara zahiri yani bilinen, veya batıni, yani görülmeyen gizli bir silah vermişse bunu kullanırken çok dikkatli olmak gerekir.

Yapılan bağlama işlemlerinde, gerçek büyüye giren uygulamalardan kaçınmak gerekir. Çünkü büyü yapımında imanı kaybetme tehlikesi vardır. Yapılan birçok dil bağlama olsun muhabbet bağlaması olsun, gerek kitaplarımızdan okuduklarımız, gerekse hocalarımızdan öğrendiklerimiz büyü sınıfına girmez. Bu bağlama işlemleri, çeşitli ayetler esmalar vefkler tılsımlar, yada muskalar yoluyla yapılabilir. Ruhani alemden çeşitli varlıklar kullanılarakta bağlamalar yapılabilir. Bağlama yapacak olan kişiler, cin peri ifrit hadim hüddam ve benzeri çeşitli ruhani varlıkları görevlendirerek bağlama işlemleri yapabilir.

Yapılan bağlama büyüsü çeşitleri dediğimiz işlemler sonucunda, o yapılan işin şer ise şer, hayır ise hayır yönde kişinin üzerinde çeşitli ruhani yada ruhaniler gider. Bu ruhani varlıklar, hedefe giderek isteği yerine getirir. Hedef uyku bağlamaksa uykusu düğümlenirse uyuyamaz, idrar bağlamaksa, idrarı bağlanır ve bevl edemez, koyun bağlanmışsa yavrulamaz süt vermez ve bunun gibi isteğe göre çeşitli bağlama yöntemleri mevcuttur.

Bağlama büyüsü denilen işlemi bir örnekle açıklayalım. Köylük yerlerde bilinen fakat şehirlerde yetişmiş kişilerin pek bilmediği bir bağlama çeşidi vardır. Bu bağlama çeşidinin adı kurt ağzı bağlamadır. Bu bağlama çeşidinde, belirli bir yöredeki kurtların ağzı bazı çeşitli formüllerle, o yöredeki hayvanlara veya insanlara karşı bağlanır. Böyle yapılan işlem başarılı olmuşsa eğer. Kurt veya kurtlar, koyunların ineklerin veya insanların yanına yaklaştığı zaman onları yiyemez.  Yanına kadar gelse bile yiyemez. Bu yöntemle sürülerin veya insanların yırtıcı hayvanlardan zarar görmesi engellenmiş olur.

Bağlama büyüsü yapan medyumlar hocalar adana adıyaman ardahan Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ardahan Artvin Aydın, Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Çankırı Çorum.

Arama kelimeleri:

Bağlama büyüsü nasıl yapılır

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Karı koca arası bağlama büyüsü, sevgiliyi bağlama büyüsü ve dil bağlama büyüsü için mutlaka iletişime geçiniz.

Gerek muhabbet olsun gerek azap cezalandırma olsun bağlama büyüleri adı verilen işlemleri yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar ve incelikler vardır. Bu işlemleri yaparken yapılacak yanlışlar gerek yapana veya yaptırana gerekse uygulama esnasında görev alan kişilere yada bağlanması isteyen kişiye zarar verebilir. Bu yüzden bağlama büyüsü duası vefki tılsımı muskası yapmadan önce çok iyi düşünün ve bilen uzman birinden yardım isteyin. Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır? Öncelikle şunu belirtmek isterimki genel olarak muskalar sadece tılsım veya vefklerden çok daha tesirlidir. Bunun sebebi ise vefkin yada tılsımın sadece bir formül olarak kalmasından ibarettir. Örnek olarak, sevdiğiniz birisi var ve de bu kişinin sizeaşık olması için işlem yaptıracaksınız. Bunun için vefk yaptırdınız, size okumada verdiler, geceden sabaha kadar okuyun vs…  sizde okuyorsunuz. Kişilere özel yapılan vefkler yapmak için ayrı hesaplamalar gerekecektir. Ayrı esmalarının bulunması azimetinin oluşturulması vs.  hata yapma ihtimali çok yüksek olacaktır. Hepsi tam doğru yapılsa bile çalışma ihtimali çok yüksek değildir. Doğru yapıldığını varsaysak bile okuyan kişi vefkin ait olduğu burcun gününde ve saatinde okuması gerekir. Bunları hesaplamak için de belli bir bilgi birikimi lazım. Her gün ve gece bu saatler değişmektedir. Bu yüzden başarı oranı çok düşüktür. Düşünün ki, vefk yazılmış bunun yanında ayetlerde var, bunun yanında niyetiniz doğrultusunda tılsımlarda eklenir. Başka esmalarda eklenebilir. Muskalar sadece ayetle de yapılabilir. Fakat ihtiyaca göre gerekli olan vefk tılsım muskalarda eklenebilir.
Bağlama büyüsü adı verilen bağlama işlemleri yaparken şunlara dikkat edilmelidir. nasıl yapımında takip edilmesi gereken sıralama şunlardır.
Bağlama büyüsü malzemeleri. Yol bağlama büyüsü yada dil bağlama büyüsü gibi işlemleri yaparken öncelikle malzemeler yeni olmalıdır. Özelliklede yazılacak olan cisim. Eğer özel olarak kullanılmış bir nesne verilmişse formülde, ona riayet etmeli. Misal atın sağ ayağından düşmüş nala yazılacak diyorsa mutlaka o olmalıdır. Yeni nal olsa yada sol ayağından çıkmış olsa diye düşünmeyin.
Bakıra yazılacak diyorsa altına yada gümüşe yazsam olur mu gibi bir düşünceye girmeyin. Malzeme özel olarak verilmişse mutlaka o olmalıdır. Fakat genel olarak kağıda yazıldığı için temiz ve kullanılmamış bir kağıt işimizi görür. Bağlama işlemlerinde kullanılan malzemeler arasında iplik kilit kaşık yay kirişi gibi malzemeler sık kullanılır.
Temizlik
Bağlama büyüleri yaparken mutlaka bulunduğunuz mekan ve üstünüz temiz olmalıdır. Eğer ara sıra tılsım vefk yada bağlama gibi işlem yapan biriyseniz mutlaka evvelinde gusül abdesti alın. Çamaşırlarınız yıkandıktan sonra hiç giyilmemiş olsun. Mekanda kirlilik teşkil edebilecek nesne veya hayvan heykelleri canlı resimlerini çıkarın. Teharet üzere olunki cinler amellerinizi bozmasın. Temizliğin önemi böylece anlaşılmıştır.
Bağlama büyüsü yapan hocalar, yapılacak olan bağlama işlemi daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz.

İplik bağlama büyüsü nasıl yapılır? Eğer iplik kaşık gibi kilit gibi malzemeler kullanılıyorsa bunlar içinde ön hazırlıklar tam olmalıdır. Örneğin kaşıklara okudunuz veya yazdınız. Yüz yüze bağlayacaksınız. O sırada bulunduğunuz mekanda ip aramayınız. Bu misal üzerine önceden tüm yapılacaklar gözden geçirilmiş ve tam olmalıdır. İşlem esnasındaki eksikler, gerek dikkat açısından gerekse zamanlamada vakit kaybı olup ta o işe uygun zamanı kaçırma şansınızı ve hata yapma oranınızı azaltır.
Vakit:
Bağlama büyüsü yapan medyumlar adlı işin vaktini saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız tılsıma  en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerinde işlem yapılırsa başarılı olma ihtimali daha yüksektir.

Düğüm bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama yapılacak olan iş eğer hayırlı yönde dediğimiz bir iş ise, hayırlı bir saati gözetmek gerekir. Bu hayırlı işlerden kastedilen ise karı koca arasını düzeltmek için yapılan bağlama işlemleridir. Eğer düşmanı helak etmek gibi bir azap için bağlama yapılacaksa o zaman şer işlere uygun havas saatleri gözetilmelidir.

Dil bağlama büyüsü nasıl yapılır? Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar.
Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır. Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır.
Yol bağlama büyüsü nasıl yapılır tılsımlar ile yapılırsa.
Tılsım  yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır.
Tılsımdaki  yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir.
Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.

Muska vefk tılsım gibi bir bağlama işlemi yapılmışsa, yazımı bitince katlanıp, naylon yada balmumu gibi bir maddeyle hava ve su almayacak bir şekilde sarılır vede uygun yerde taşınır. Bu sağ pazu, boyun, kafa ve benzeri bir yer olabilir.
Bağlama büyüleri adı verilen çeşitli işlemler yapılırkenyapılırken yapılan işlemlerin sonuna eklenebilecek bazı tılsımlar vardırki, ehli bunların faydasını bilir.  Bağlama büyüsü yapmak için Havas İlmi hakkındada bilgi sahibi olmak gerekekir.

İp bağlama büyüsü nasıl yapılır. Havas ilmi ile meşgul olan kişilerin  bu işlerdeki bazı incelikleri, ayrıntıları bilmesi gerekir. Çünkü yapılan amellerdeki yanlışlıklar, gerek yapana gerek çevredeki yada konuyla muhatap olunan kişilere büyü zararlar verebilir. Gerekli bilgi tecrübe ve hassasiyetin olması gerekir. Havas ilminde dikkat edilmesi gereken yerler ve bazı incelikleri şunlardır.

Kilit bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bu işleri yapacak kişiler mutlaka bu işleri iyi ilen bir kimseden yardım alması gerekir. Çünkü bazı durumlar için ayrı özel uygulamalar gerekebilir.sizin kitaplarda bulamayacağınız püf noktaları öğretmesi gerekir. Ayrıca sizi takip ederek zarar görmenize engel olması gerekir.

Karı koca arası bağlama büyüsü nasıl yapılır? Kullanılan malzemeler yeni olmalıdır mürekkep olarak genelde misk safran ve gülsuyundan oluşan mürekkep kullanılır.Eğer formüllerde  ayrı bir boya ile yazılacak denmişse  o mürekkep kullanılır.

Çene bağlama büyüsü nasıl yapılır? Tırnak taş gibi cisimlere keçeli uçlu yada kurşun kalem gibi o nesneye yazabilecek başka bir kalemle yazın. çünkü dolma kalemle veya kamış kalemle yazamazsınız. Ayrıca demir, bakır, ceylan derisi, vesaire hangi nesne adı verilmişse mutlaka o kullanılmalıdır. Alternatif nesneler düşünmeyiniz.

Hayır işlere kullandığınız kalemle şer işler için kullandığınız kalem ayrı olmalıdır. Eğer aynı kalemleri kullanırsanız, hem sizde hemde yaptığınız işlerde olumsuzlklarla karşılaşırsınız. Bu yüzden bu ayrıntıyı kaçırmayın.

Eşler arası bağlama büyüsü nasıl yapılır?  Okunması veya yazılması gereken dua veya esma veya tılsımlar mutlaka belirtilen sayıda olmalıdır. Kesinlikle daha fazla tesiri olsun diye fazla okuma yapmamalıdır ve belirtilen bir vakit veya riyazet gibi bir şart varsa mutlaka denilen yapılmalıdır

Sevgiliyi  bağlama büyüsü nasıl yapılır? En önemli unsurlardan biriside zamanlamadır Ne yaparsanız yapın mutlaka o işin yapılması gereken zamanı iyi ayarlamanız gerekir hayır işleri yapılan bir zamanda şer iş yapılmaz. Eğer yapılırsa hem karşı tarafı hem de sizi rahatsız eder yada zarar verebilir.

Zamanlama başlıca kısımları şöyledir: Bazı günler veya saatler hayırlı işlere bazıları şer işlere bazıları da her ikisine de uygundur bazıları hiçbirine uygun değildir.

Eski sevgiliyi bağlama büyüsü nasıl yapılır, haftanın hangi günü veya gecesi olduğu arabi ayın kaçı olduğu önemlidir yanlış vakitte yapılan işler aksi tesir verip size uyguladığınız kişilere zarar verebilir. Günün vede gecenin saatlerinede dikkat etmek lazım.Zira günün yahud gecenin her saati aynı işlere uygun değildir. Yanlış saatte yapılan işlemler dendolayı çeşitli problemler ortaya çıkabilir. Bazı kaynaklarda gece saatlerinde fark olmadığı yazsada ben tecrübelerimden saat farkı olduğunu gördüm.

Eve bağlama büyüsü nasıl yapılır , Arabi ayın her günü aynı işlere uygun değildir. Bu yüzden hangi günün hangi işlere uygun olduğunu tesbit edip ona göre amel etmek gerekir. Arabi ayın ilk 14 gününün hayır işlere geri kalan günlerinde şer işlere uygun olduğu bilgisi dikkate alınmayacak kadar genel bir kuraldır.

Havas ilmiyle bağlama büyüsü nasıl yapılır. Örneğin Arabi ayın 4 ü hayırlı işlere uygun olmadığı gibi Arabi ayın 21 ide hayır işlere son derece uygun bir gündür. Verdiğim bu bilgi ile o kaidenin o kadar önemli olmadığını anlamışsınızdır.

Bu işleri yapan ve belirli bir seviyeye (manevi,bilgi,tecrübe) gelmemiş kişilerde  başlıca bazı olaylar meydana gelir bunlar başlıca şunlardır. İşlerinin talihinin kısmetinin kapanıp bütün işlerinin ters gitmesi, sürekli bir ağırlık, uyku düzeninin bozulması, sabahları çok zor uyanma, kötü rüyalar, korkular okuma sırasında ağlamalar vs… birçok kötü etkiler

Vefklerle bağlama büyüsü nasıl yapılır. Bu işleri yapan kişilerin kendini koruması  lazım. Bu işleri yapan kişilerle gerek rahmani gerekse şeytani olsun ruhaniler uğraşır.(Müslüman olması zarar vermeyeceği anlamına gelmez)

Siz herhangi bir konuda uğraşırken ruhaniler çevrenizde ve üzerinizde toplanırlar eğer siz gelen ruhanileri uzaklaştıramazsanız size zarar verirler. eğer formüldeki bir yanlışlıktan veya sizin yaptığınız bir yanlışlık olursa verecekleri zarar daha büyük olur. Onun için hem kendiniz koruma taşıyın, hem korunma formülleri okuyun. Aytıca sık sık kendinize sihir büyü bozma cin peri atma uzaklaştırma gibi formüller uygulamanız lazımdır

Kaşıkla bağlama büyüsü nasıl yapılır? Amellere başlamadan önce israfı imar (yapacağınız amellere zarar vermemeleri için o an mekanda bulunanları geçici olarak uzaklaştırma) İşlem bitiminde mutlaka, en başta yolladığımız bu mekan sakinlerini geri çağırmak gerekir. Çünkü bunlar aslında bizimle farkında olmadan aynı mekanı paylaştığımız hane halkıdır. Belkide bulunduğumuz yerde bizden daha eskilerdir.

Bu işlemler yapılırken hayırlı işlerde güzel kokulu, şer işlerde kötü kokulu buhur yapmak tesiri arttırıcı etiklerdendir. Bu yapılan işlemlere güç katar, ve pek çok alim bu konuya çok fazla önem vermiştir. Hatta bir kısmı bunu şartlarındandır diye eklemiştir.

Eve bağlama büyüsü nasıl yapılır? Ameller yapılırken kim için yapılacaksa o kişinin burcunun gününde yada gecesinde olursa daha etkili olur. Eğer tesir için yapılacaksa karşı tarafın günü-gecesi dikkate alınır.

Eğer yapılacak olan vefklerse en önemli konulardan biriside yazım sırasıdır. Vefkler çok fazla değişik kadilerde yapıldığı için bilgi sahibi olmak gerekir. Her vefk aynı şekil yazılmaz. Bazı vefklerin yazımı orta haneden başlarken bazıları sağdan sola doğru yazılır. Bazıları ise klasik sayılı vefklerin yazım sırasına göre yazılır. Bazılarında ise dış çizgilerde sıra olup iç kısmında yazım sırası olmaz. Bu yüzden yazılacak vefkin yapım kaidesinin iyi öğrenilmesi lazım.

Tılsımlarla bağlama büyüsü nasıl yapılır? Tılsımlarda ise en çok dikkat edilecek husus mesafeler ve çizgilerdir. Harf yada rakamlar çizgiye değiyormu yada yada çizginin altına geçiyormu, aralarında ne kadar mesafe var. Tılsım yazımında bunlara dikkat etmek gerekir. Bu işleri yapan kişilerde ruhani ve cismani pekçok sorun çıkabilir. kişilerde çarpılma ruh hali bozukluğu uyku bozukluğu hayal görme vesvese işlerin ters gitmesi ağırlık baş ağrısı gibi durumlar ortaya çıkar.

İyi korunasın, çünkü bu ilimin her dalı direk ruhanilerin inisiyatifiyle gerçekleşir bunu unutma, sürekli onlarla uğraştığın içinde sık saldırılara maruz kalabilirsin. Sürekli koruma taşı ve her gün koruma ayet veya duaları oku ki iyi korunasın. Yoksa alacağın zararlar çok sıkıntılara yol açar. Belli bir güces ahip olan kişiler için gerek yoktur.

Karı kocayı bağlama büyüsü nasıl yapılır? Yazılan her yazı veya okunan her duanın kendine has hüddamları vardır onların harekete geçmesiyle bizim hacetlerimiz yerine gelir. Hacetlerimizi yerine getirtebilmek içinde maneviyatta bir yer sahibi olmak gerekir eğer maneviyatta bir mevkiniz yoksa ruhaniler size itaat etmez yada işi gerektiği gibi yapmaz yada kısa sürede işi bırakır. Eğer ruhaniyette bir yeriniz olursa hacetlerinizi kolaylıkla yerine getirirler. (işin melekler ile olan boyutu varsa da burada konu çok dağılacağı için açmamayı uygun gördüm. Başka bir konuda bunları da açıklayacağım)

Eşler arası bağlama büyüsü nasıl yapılır? Her insanın kendine has bir ruhaniyyeti vardır onları rahmani yönden kuvvetlendirmek için ibadetlerinizi mümkün olduğu kadar yapın farz vacib ve sünnetlerden sonra nafile ibadetleri mümkün olduğu kadar fazlalaştırın siz gerekli olan ibadeti yaparsanız zaten birçok kapı size kendiliğinden açılacaktır.

Riyazetle tutulan orucun çok önemi vardır kişiyi çok çabuk yükseltir. Riyazattan kasıt olunan şey, insanlarla görüşmeden, hayvansal gıda yemeden yapılan oruçtur bal süt tereyağı veya içinde hayvansal madde olan çikolata margarin vs. ürünlerde yenmez. Çikolata mayonez gibi bir çok ürünün içinde hayvansal maddeler olduğu için, bu çeşit ürünler de yine tüketilmez. Tutulan oruçlarla kişinin nefsi ıslah olduğu için murada ermek çok yakındır mümkün olduğu kadar insanlardan uzak bir yerde yapılırsa kişi dünya işini düşünmez ve başarılı olur.

Kabire gömülen bağlama büyüsü nasıl yapılır? Uykuyu azaltmak yemeyi azaltmak ve mümkün olduğu kadar hergün belirli sure,esma, dua yada salavat ı şerifeler okumak ta kişilerin manen çabuk yükselmesine vesiledir

Okuduğunuz veya yazdığınız dua vefk esma tılsım ve her neyse eğer mümkünse doğruluğunu kontrol edin tılsımlarda böyle bir olanak yoktur ama vefkler olsun yada ayetler kontrol edilebilir
gerek Türkçe gerek Arapça yada Osmanlıca baskı yada el yazması olsun birçok kitaplarda ayetlerde dahi yanlışlıklar oluyor vefk esma yada tılsımların halini siz düşünün artık.
Mezara gömülen bağlama büyüsü nasıl yapılır? Kitaplardaki formüllerin çoğu birbirinden kopya usulü ile devam etmiştir bu kopya çekme esnasındaki bazı hata veya yanlışlıklardan dolayı yanlış kaydedilir. Başkalarıda o yanlış kopyadan da kopya çekerek bu şekil çoğalır bu yüzden günümüzdeki pekçok formül özelliklede tılsım yanlıştır.Bazen aynı formülü değişik kaynaklarda birbirine benzer fakat değişik olarak görürsünüz bu kopyadaki yanlışlıkların bir sonucudur yaptığınız işi elinizden geldiği kadar doğru yapın birçok kez ayetler bile eksik yada yanlış yazılmıştır. Eğer yanlış iş yaparsanız murada eremezsiniz.

Uyku bağlama büyüsü nasıl yapılır? Kur’an ı kerimi doğru okuma ve yazmasını ayrıca osmanlıcayı da öğrenin çünkü Türkçe kitaplar size sadece belirli bir yol katettirebilir eğer çok ilerlemek istiyorsanız mutlaka öğrenin kur’an ı kerimi okumasını bilen kişiler osmanlıcayı çok çabuk öğrenirler ayrıca baskı kitaplarda verilmeyen yada gizli tutulan bazı hususları da öğrenirsiniz.

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır. Hadim yada hüddam gibi isimler ile anılan, yani size sürekli yardım edecek bir ruhani yada bu tarz bir manevi alemden bulunan varlıklardan yardım almak çok gereklidir. Hizmetli sahibi olmak bu işin en önemli noktalarından biridir. Hüddam almak gerçekten kolay bir olay değil ve tehlikelidir mutlaka bu işin ehli olan bir kimseden yardım istenerek yapılmalıdır. Yoksa çok vahim sonuçlar ortaya çıkabilir. Allah korusun bu uğurda çok kişi zarar görmüştür. Hatta bir kişi bana riyazet esnasında ruhaniler tarafından işkence gördüğünü ve zarar gördüğünü belirten kişi sayısı hiçte az değildir. Bazı davetlerde çarpılma anında burundan kan akmaya başlar.  Bazen riyazeti tamamladığınız halde hüddamın gelmediğini görebilirsiniz bu bazen şartlardaki bilmediğiniz bazı eksikliklerden kaynaklanır.

Çirişle bağlama büyüsü nasıl yapılır? Ve bu işin erbabı birinden icazet alınki yaptıklarınıza icabet olunsun. Bu icazet denilen izin, yani bu işleri yapma yetkisi alınması gerekir. Bu icazeti ise yine verebilecek yetkiye sahip olan kişiler verebilir. Her kişinin verdim demesiyle olacak bir şey değildir.
Bazen şartlar tam olarak yerine getirilmiş dahi olsa davete istenilen icabet olmamış olabilir. Bu tip durumlarda daveti tekrar etmek gerekir.

Etkili bağlama büyüleri yapmak için bu dediklerime dikkat edip, bu kurallara uygun olarak yapmak lazımdır. Bütün bu kurallara uyulararak yapılan işlemler netice verebilir. Gelişi güzel yapılacak olan işlemlerden pek fayda söz konusu olmaz. Hatta yapılan bağlama büyüsü ters tepebilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir. Ve işi bilen uzman biri yapmalıdır. Etkili bağlama büyüsü nasıl yapılır derseniz cevabı üstteki maddelerdedir.

Burada belirttiklerimizden çok daha çeşitlerde vardır. Bunları yeri geldiğince belirteceğim. Bağlama büyüsü nasıl bozulur onunda cevabını bu sitede bulacaksınız. Ayrıca bağlama büyüsü belirtileri nelerdir yine açıklayacağım.

 Sizde bağlama büyüsü yapan medyumlar ve bağlama büyüsü yapan hocalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Arayın sıkıntılarınızdan kurtarayım.

Arama kelimeleri:

Vefk ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri

Vefk ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri.

 

Bağlama büyüsü yapan hocalar bu vefkleri de kullanırlar. Etkili aşk büyüsü yöntemlerinden birisi de bunlardır. Vefkler, havas ilminin bir koludur. Bu yüzden bağlama büyüsü denilen vefklerden yapmak isteyen kişi öncelikle havas ilminin genel kaidelerini öğrenmeli. Onların yanında vefk yapım kaidelerinide bilmeliki herhangi bir yanlışlık yapmasın. Eğer sadece vefk kaidelerini öğrenip havas ilmi ile ilgili kaideleri yeterli miktarda öğrenmezseniz başarılı olma ihtimaliniz çok düşüktür. Vefk kelimesi uyma, uygunluk, tesirli dua manalarına gelmektedir. Uyumdan kasıt genel olarak kareler içindeki sayı kelime yada harflerin veya tılsımların, sağdan sola, yukarından aşağı yada çapraz olarak olarak bakıldığında genel olarak aynı sayı yada yada yakın sayı ve kelimelere dek gelmesindendir. Çeşitli isteklere ulaşmak için kullanılabilecek vesilelerden biriside vefklerdir. Vefkler,doğru bir şekilde yapılırlarsa, hacetlere ulaşmak için kuvvetli bir vasıta olabilir. Vefkler için çok şeyler söylenir yazılır. Bunların bir kısmında doğruluk payı olsada bir kısmı tamamen uydurma, bir kısmı ise abartmalardır. Vefklerin vesile olabileceğini söylemiştik. Olamayabilirde. Dünya veya kainat yada ervah alemi vefklerin emrinde yada kalemin ucundan çıkacak yazılarında emrinde değillerdir. Bu sebeplerdir ki en fazla vesile olabilirler. Alemlerin Rabbi olan Allah c.c. dilemedikten sonra yapılcak olan vefkler hiçbir işe yaramazlar. Ancak ve ancak O’ nun dileklerinden fayda hasıl olabilir. Daha ötesi değil. Bağlama büyüleri denilen işlemlerden vefk yapılırken olma ihtimali yine Allah c.c. ın iznine bağlıdır. Vefk ilminden kastedilen,  2 li 3 lü 4 lü 5 li, vb. ve daha çok kareler olan, içinde harf, sembol rakam kelime ayet esma  tılsım vb. bulunan şekillere denir. Genel olarak satırlarına göre isimlendirilirler. Örneğin 3*3 olan bir vefk 3 lü, 4*4 olan vefk 4 lü vs.. her vefk sahip olduğu kareleri oluşturan satır sayılarına göre adlandırılırlar. Tabii bunlar çok genel kaidelerdir. Bunların dışında yukarından aşağı 4 yada daha fazla soldan sağa doğru ise 3 veya 5 veya daha fazla yahud, tam tersi olarak ta olan türleri mevcuttur. 3 lü vefk dediğimiz 3*3 olan bir vefkte 9 hane mevcuttur. 4 lü dediğimiz bir vefkte ise 4*4= 16 hane mecuttur.

Etkili bağlama büyüleri vefkleri usulüne uygun çizilirse belirtilen amaca uygun ruhaniler görevlendirilir. Bu görevliler vasıtası ile istekler gerçekleşmiş olur. Vefklerin yapım aşamasında dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar vardır. Bu kurallara uyularak yapılan vefkler genel olarak çalışır.

Sayılı vefklerin kontolü yapıldığı zaman üstten alta, sağdan sola, yada çaprazlama olarak toplandığı zaman eşit çıkması lazım. Eğer değişik çıkıyorsa vefkte hata vardır. Bir ayrıntı: Bazı 3 lü vefk lerde artan sayılardan dolayı tek hanede sayı değişikliği çıkabilir. Bazı kaynaklara göre artan sayı kaldığı zaman o vefk olmaz densede. Bazı kaynaklarda artan sayı 7. haneye eklenir deyip bu tür bir vefke olur demektedir. Harfli vefklerle yapılan eşleri kendine bağlama büyüsü denilen vefkler vardırki Bu vefklerin kareleri içinde harf yada kelime yada ayetler bulunabilir. Bunlar genel olarak sağdan sola yazılır vede özel bir sıra takibine gerek yoktur. Bazı harfli vefklerdede sayılarda oluğu gibi sıra takibi gerekebilir. İşin ustası olan kişiler rahatlıkla çözebilirler.. Tılsımla yapılanları vardırki, Bu vefklerin içinde hatem yada tılsım dediğimiz şekiller yer alır. Bunlar bazen rakamlı vefkler gibi sıra takibi gerekir. Bazen harfli vefkler gibi sağdan sola olmak kaydıyla sırayla yazılabilir. Bazı vefklerin yapım aşamasında gerekli olan günün yada vefkin görevlileri bulunup gerekli okunması gereken dua yada esması vs.. gerekirken Bazı vefklerde böyle bir durum söz konusu değildir. Her kişiye aynı şekilde tatbik edilebilir. Bunlara herhangi bir özel olarak müvekkil adı yazma yada okuma yapmaya gerek yoktur.  Her kişiye ayrı ayrı hesaplanıp ebcedi bulunup, bu ebcede göre hadim isimleri çıkartılan vefkler yapılırken hata ihtimali yüksek olacağı için, o tip bağlama büyüsü çeşitlerine yönelmemek tercih olmalıdır.

Halk arasında bağlama büyüleri olarak isim verilmiş olan bu çeşit vefkler ile hedef alınan tarafın bağlama işleminin gerçekleştirilmesidir. Vefk yapmak için vefk ilmi ve havas ilmi ile ilgili iyi bir bilgi ve tecrübe gerektirir. Vefk tılsım muska gibi çeşitli bağlama vefki yapan kişilerde sadece bilgi birikimi yetmez aynı zamanda da belirli bir manevi güce sahip olması gerekir. Eğer kişilerde bu güç sözkonusu değilse üç yada yedi gün içinde yaptıklarının etkileri sona erecektir. Zahmetsiz rahmet olmaz sözünden anlaşılacağı gibi, bu işinde zahmet kısmı atlatılmadan rahatlık kısmına ermek kolay değildir.

Bu çeşit etkili bağlama büyüleri adı verilen bağlama işlemleri yapılacak olan belirli bir şahıs ise genelde içinde isimlerin geçtiği bir azimet kullanılır. Genel dil bağlama gibi gelen bir kitleye hitap eden bazı uygulamalarda ise çoğu zaman herhangi bir isim yada azimet eklemeye gerek duyulmayabilir.  Bazı yol bağlama büyüsü adı verilmiş olan vefk yada tılsımın içinde isim yerleri içinde olsada bazılarınınki alta eklenir. Bağlama işlemi kişilerin üzerinde özellikle aşk muhabbet sevgi barıştırma gibi konularda eğer büyü cin musallatı gibi etkiler varsa onların öncelikle temizlenmesi gerekir. Eğer kişilerin üzeri temizlenmezse iki ayrı ve zıt etki olacağından kişiler gel gitler yaşayabilir. Bağlamak büyüsü adı verilmiş olan bu tür işlemlerde karşı tarafın kalbi aklı ruhu gözü ayakları dili bedeni vede her bir azası ayrı ayrı yada bir bütün olarak hedef alınabilir. Yakılarak taşınarak rüzgara asılarak gömülerek, akarsu denize atma veya içirme ve eşiğe gömme kapısına suyunu serpme gibi çeşitli şekillerde uygulanabilir. Okuması olanlar olduğu gibi okuması olmayan çeşitleride mevcuttur. Bir kısmının yapımından önce veya yapım sırasında veya yapımdan sonra tütsü kullanılabilir. Kağıt deri demir bakır gümüş bıçak cam ayna tırnak taş avuç içi ve benzeri nesnelere yazılabilirler. Uyku yol göz dil, idrar, kısmet rızık baht şans talih, aşk sevgi muhabbet ve daha nice bağlama işlemlerinde kullanılabilir. Bağlama büyüsü yapan medyum hocalar arasında en etkili işlemler için arayınız.

Arama kelimeleri:

Muska ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri

Muska ile yapılan bağlama büyüsü çeşitleri

Dil bağlama büyüsü ile aleyhinize konuşanları susturun. Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde en etkili bağlama büyüsü ile sizlere yardımcı olacağım.

Muska herhangi bir amaç yada daha fazla amaç için kullanılan ayet dua tılsım  esma vefk hatem ve benzeri amaç doğrultusunda yazıların beraber yazılması ile ortaya çıkar. Yani kısaca ayet dua tılsım esma vefk hatem vb… yardımcı unsurların birkaçının yada hepsinin birden yazılaması ile muska ortaya çıkmış olur. Sadece bir vefk yada tılsım veya hatem veya esmalar çoğu zaman yapılmaya çalışılan iş için yetersiz kalır. Bunun içindir ki bağlama muskası, sadece ayet, vefk veya tılsım veya dualardan oluşan ve bağlama büyüsü adı verilen çeşitli bağlamalardan daha tesirlidir. İçinde çoklu işlemler olduğu için neler yazılmışsa hepsinin gücü kullanılmış olur. Örneğin bir kişinin aşkla size bağlanmasını istiyorsunuz. Sadece bir vefkle bağlama yapılsa o vefkin yapabileceği tesir ile sınırlı kalır. Oysa içine aşkla bağlanması ile ilgili tılsımlar eklense o formüllerinde tesiri işleme katılmış olur. Ayetler ekleseniz o ayet yada ayetlerinde tesiride eklenelerek çok daha iyi olmuş olur.  Her ilimde olduğu gibi muska yazarkende dikkat edilmesi gereken faktörler vardır. Sevgiliyi bağlama büyüsü yapmak, vefk yapmaktan yada tılsım yapmaktan daha zordur. Çünkü yazarken hem vefk kaidelerinin bilinmesi hemde tılsım yazımındaki kaidelerin bilinmesi yine yanı şekil hatemler de de dikkatli olunması gerekir. Formüllerin sıralanmasının da doğru olması gerekir. Her kişi sahip olduğu ilme göre muska üzerinde bazı çeşitli düzenlemeler yapabilir.

Yapılacak olan  bağlama büyüleri içindeki tılsımlar vefkler ayetler daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.  önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz. Yapılacak işin vaktini saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız tılsıma  en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerin de işlem yapılırsa tesiri artar. Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar. Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır. Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır. Eski sevgiliyi bağlama büyüsü denilen bağlama muskası Tılsım  yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır. Tılsımdaki  yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir. Vefklerde ise yazım sırası çok önemlidir. Ayrıca muska içinde bunların dizilim sıralamalarıda çok iyi olmalıdır. Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.

Sevgiliyi bağlamak için büyüler dediğimiz işlemi yazmak bittiğinde, isterseniz güzel kokulu bir buhurla tütsüleyip sonra güzel bir şekilde katlayınız.  Şart olmamakla birlikte tesiri arttırma açısından iyidir. Özel olarak bir buhur verilmişse ona riayet etmek gerekir. Balmumu ile yada naylon ile hava ve su almayacak bir şekilde sarılır. Balmumu ile muhafaza altına almak her zaman daha iyidir. Çünkü naylon gibi yapay değil doğal bir maddedir. Özel olarak belirtilmemişse boyunda yada sağ pazuda taşınır. Yapıldıktan  sonradan iğne veya başka bir cisimle delinmemelidir. Yere düşürülmemeye özen göstermelidir. Ağaca asılacak yada şu yere gömülecek gibi özel bir şey belirtilmişse mutlaka dikkat etmek gerekir. Karı koca arası bağlama büyüsü yaptırın yuvanıza huzur ve mutluluk gelsin. Etkili bağlama büyüsü yapan hocalar arasında en iyi işlemler ile sonuç almak için arayınız.

Arama kelimeleri:

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bağlama büyüsü yapan medyumlar içinde en güvenilir ve etkili bağlama büyüsü medyum kurtarıcı yapmaktadır.

Bağlama büyüsü dediğimiz bağlama duaları hazırlanma, uygulanma ve yapılma öncesinde, sırasında veya sonrasında olan farklılıklarına göre çeşitlendirilebilir. Bağlama büyüsü çeşitleri belli başlı gruplara ayırarak anlatalım. Öncelikle türüne gruplandıralım. İster kendine sevgiliyi bağlama büyüsü olsun ister karı koca arası bağlama büyüsü olsun, ya da kısmet rızık yol ve dil bağlama büyüsü olsun bunlar yapılış ve uygulanış çeşitlerine göre ayrılabilir.

Aşağıdaki bağlama büyüsü çeşitleri, yapılan yöntemlerin türleri ile ilgilidir.

Vefkler kullanılarak yapılanlar

Tılsımlar kullanılarak yapılanlar.

Ayetler kullanılarak yapılan çeşitler

Esmalar kullanılarak yapılanlar.

Dualar kullanılarak yapılanlar

Bunların her birinin toplu veya birkaçının bir arada kullanılmasıyla yapılan bağlama büyüleri.

Okunarak yapılanlar, yazılarak yapılanlar, tütsü kullanılarak yapılanlar. Bunların bir kısmının bir arada olması ile ya da hepsinin bir arada olarak yapılanları.

Düğümlenerek yapılanlar.

Kilitlenerek yapılanlar.

Bakır demir altın gibi metaller ile yapılanlar.

Mıknatıs, nal gibi çeşitli nesneler kullanılanlar.

Ayak altından alınan toprak, elbise parçası gibi bağlama büyüsü yaptırmak istenen kişi ile çok kısa bir sürede olsa değmiş olan nesneler.

Buğday darı arpa nohut bakla gibi çeşitli tohumlar veya bitkilerle yapılanlar.

 

Bağlama büyülerinin çalışması için gerekli bazı yollar.

Taşınarak çalışanlar.

Rüzgarda sallanarak çalışanlar.

Taş altı toprak yada mezarlık gibi bir yere gömülerek çalışanlar.

Yakılarak yada ısıtılarak çalışan bağlama büyüsü.

Serpilerek yapılanlar.

Yedirerek veya içirerek yapılanlar.

Koklatılarak yapılanlar.

Gösterilerek yapılanlar

El tırnak gibi organlara yapılarak veya tırnak yaparak yapılanlar

Bağlama büyüsü yapan hocalar arıyorsanız, medyum kurtarıcıyı mutlaka arayın. Karı koca bağlama büyüsü ile evinize mutluluk ve huzur gelsin.

Arama kelimeleri: