AŞK VEFKLERİ

Aşk Tılsımları ve Nasıl Aşk Tılsımı Yapılır?

Aşk tılsımları, sevdiğiniz veya beğendiğiniz kimseyi kendinize bağlamak üzere yapılan büyü ya da tılsımlardır. Aşk tılsımları mutluluk ve aşk üzerine yapılan zararsız tılsımlardır. Aşk tılsımları sevdiğinizin size bağlanması ve aşık olması için yapılan büyülerdendir.

Aşk Tılsımı nasıl yapılır?

İki tane pembe mum ve buz ile yapılan bir çeşit aşk tılsımları kategorisinden sayılabilir. Mumları belli aralıklarla bir zemine koyun. Mumlara birer ip bağlayın ancak iplerin gevşek olmasına dikkat edin. Bağladığınız ip pembe ya da kırmızı renkli olmalıdır. Mumları yakın ama tamamını değil. Bu işlemi mumlar eşit bir şekilde bitene kadar yapmanız gerekir. Her gün mumları birbirine bira daha yaklaştırarak bağlayın. Mumların biteceği gün oturup bir süre bekleyin. Mumlar yanıp bittikten sonra bağladığınız ipleri çözüp kişisel eşyalarınız arasına koyun. Kısa bir süre içinde sevdiğiniz size yakınlaşacaktır.

Sevdiğinizden Haber Almak İçin

Hindistan cevizini alıp üzerine sevdiğinizin ismini söyleyip “beni ara“ deyip Hindistan cevizini kırmızı bir ip ile bağlayın. Beyaz bir mum alın ve bağladığınız Hindistan cevizini bir süre yanan beyaz mumun önüne koyun. Hindistancevizi sevdiğiniz kişiyi temsil etmektedir. Kırmızı ip ise sizin ona sevginizdir. Kırmızı ip isteğinizi sevdiğinize iletmeniz içindir ve sevdiğinizden size haber getirir. Mumu bir süre yaktıktan sonra söndürün. Mum söndükten hemen sonra sevdiğinizden haber gelecektir.  Sevdiğiniz kişi ile ilgili daha çok haber almak istiyorsanız mavi bir kağıt alın, yarım daire çizin, el yazınızla yeşil mürekkep kullanarak sevdiğiniz kişinin ismini yazın. Daha sonra dairenin kalan kısmını çizin ve kendi isminizi yazın. Kağıda lavanta yağı damlatın ve üzerine iyice bulaştırın. Lavanta kokusu dağılmaya başlayacaktır ve sevdiğinizden haber gelecektir. İşte size bir aşk tılsımı

Sevdiğinizin Sizi Görmek İstemesi İçin

Karanfillerde aşk çekme gücü bulunur. Küçük bir limon ve portakal alın. Limon sizi portakal sevdiğiniz kişiyi temsil eder.  Portakalı sevdiğinizin evine doğru koyun, limonu da evinizdeki kapı ya da pencereye doğru koyun. Sevdiğiniz kısa bir süre sonra sizi görmek için kapınıza ya da evinizin yakınına gelecektir. İlişkiniz bitmişse limon ve portakalı yan yana koyup gömün. Eğer ilişkinizin tamamıyla bitmesini istiyorsanız da portakal ve limonu ayrı yerlere gömmelisiniz.

Baştan Çıkarmak İçin

Ay ışığını gören bir yere bir bardak su koyun, suyun içine de bir parça rezene tohumu, Hindistancevizi, rendelediğiniz zencefili, kuru ya da taze kekik ve fesleğen serpin. Yaptığınız karışımı bütün gece demlenmesi için bekletin. Daha sonra yaptığınız karışımı temizce bir cam şişeye dökmelisiniz. Bu şişedeki karışımı sevdiğiniz kişinin giysilerine damlatmalısınız.  Bu sevdiğinizi size bağlayacak bir aşk tılsımıdır.