Bağlama büyüsü nasıl yapılır

Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Karı koca arası bağlama büyüsü, sevgiliyi bağlama büyüsü ve dil bağlama büyüsü için mutlaka iletişime geçiniz.

Gerek muhabbet olsun gerek azap cezalandırma olsun bağlama büyüleri adı verilen işlemleri yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar ve incelikler vardır. Bu işlemleri yaparken yapılacak yanlışlar gerek yapana veya yaptırana gerekse uygulama esnasında görev alan kişilere yada bağlanması isteyen kişiye zarar verebilir. Bu yüzden bağlama büyüsü duası vefki tılsımı muskası yapmadan önce çok iyi düşünün ve bilen uzman birinden yardım isteyin. Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır? Öncelikle şunu belirtmek isterimki genel olarak muskalar sadece tılsım veya vefklerden çok daha tesirlidir. Bunun sebebi ise vefkin yada tılsımın sadece bir formül olarak kalmasından ibarettir. Örnek olarak, sevdiğiniz birisi var ve de bu kişinin sizeaşık olması için işlem yaptıracaksınız. Bunun için vefk yaptırdınız, size okumada verdiler, geceden sabaha kadar okuyun vs…  sizde okuyorsunuz. Kişilere özel yapılan vefkler yapmak için ayrı hesaplamalar gerekecektir. Ayrı esmalarının bulunması azimetinin oluşturulması vs.  hata yapma ihtimali çok yüksek olacaktır. Hepsi tam doğru yapılsa bile çalışma ihtimali çok yüksek değildir. Doğru yapıldığını varsaysak bile okuyan kişi vefkin ait olduğu burcun gününde ve saatinde okuması gerekir. Bunları hesaplamak için de belli bir bilgi birikimi lazım. Her gün ve gece bu saatler değişmektedir. Bu yüzden başarı oranı çok düşüktür. Düşünün ki, vefk yazılmış bunun yanında ayetlerde var, bunun yanında niyetiniz doğrultusunda tılsımlarda eklenir. Başka esmalarda eklenebilir. Muskalar sadece ayetle de yapılabilir. Fakat ihtiyaca göre gerekli olan vefk tılsım muskalarda eklenebilir.
Bağlama büyüsü adı verilen bağlama işlemleri yaparken şunlara dikkat edilmelidir. nasıl yapımında takip edilmesi gereken sıralama şunlardır.
Bağlama büyüsü malzemeleri. Yol bağlama büyüsü yada dil bağlama büyüsü gibi işlemleri yaparken öncelikle malzemeler yeni olmalıdır. Özelliklede yazılacak olan cisim. Eğer özel olarak kullanılmış bir nesne verilmişse formülde, ona riayet etmeli. Misal atın sağ ayağından düşmüş nala yazılacak diyorsa mutlaka o olmalıdır. Yeni nal olsa yada sol ayağından çıkmış olsa diye düşünmeyin.
Bakıra yazılacak diyorsa altına yada gümüşe yazsam olur mu gibi bir düşünceye girmeyin. Malzeme özel olarak verilmişse mutlaka o olmalıdır. Fakat genel olarak kağıda yazıldığı için temiz ve kullanılmamış bir kağıt işimizi görür. Bağlama işlemlerinde kullanılan malzemeler arasında iplik kilit kaşık yay kirişi gibi malzemeler sık kullanılır.
Temizlik
Bağlama büyüleri yaparken mutlaka bulunduğunuz mekan ve üstünüz temiz olmalıdır. Eğer ara sıra tılsım vefk yada bağlama gibi işlem yapan biriyseniz mutlaka evvelinde gusül abdesti alın. Çamaşırlarınız yıkandıktan sonra hiç giyilmemiş olsun. Mekanda kirlilik teşkil edebilecek nesne veya hayvan heykelleri canlı resimlerini çıkarın. Teharet üzere olunki cinler amellerinizi bozmasın. Temizliğin önemi böylece anlaşılmıştır.
Bağlama büyüsü yapan hocalar, yapılacak olan bağlama işlemi daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz.

İplik bağlama büyüsü nasıl yapılır? Eğer iplik kaşık gibi kilit gibi malzemeler kullanılıyorsa bunlar içinde ön hazırlıklar tam olmalıdır. Örneğin kaşıklara okudunuz veya yazdınız. Yüz yüze bağlayacaksınız. O sırada bulunduğunuz mekanda ip aramayınız. Bu misal üzerine önceden tüm yapılacaklar gözden geçirilmiş ve tam olmalıdır. İşlem esnasındaki eksikler, gerek dikkat açısından gerekse zamanlamada vakit kaybı olup ta o işe uygun zamanı kaçırma şansınızı ve hata yapma oranınızı azaltır.
Vakit:
Bağlama büyüsü yapan medyumlar adlı işin vaktini saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız tılsıma  en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerinde işlem yapılırsa başarılı olma ihtimali daha yüksektir.

Düğüm bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bağlama yapılacak olan iş eğer hayırlı yönde dediğimiz bir iş ise, hayırlı bir saati gözetmek gerekir. Bu hayırlı işlerden kastedilen ise karı koca arasını düzeltmek için yapılan bağlama işlemleridir. Eğer düşmanı helak etmek gibi bir azap için bağlama yapılacaksa o zaman şer işlere uygun havas saatleri gözetilmelidir.

Dil bağlama büyüsü nasıl yapılır? Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar.
Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır. Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır.
Yol bağlama büyüsü nasıl yapılır tılsımlar ile yapılırsa.
Tılsım  yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır.
Tılsımdaki  yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir.
Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.

Muska vefk tılsım gibi bir bağlama işlemi yapılmışsa, yazımı bitince katlanıp, naylon yada balmumu gibi bir maddeyle hava ve su almayacak bir şekilde sarılır vede uygun yerde taşınır. Bu sağ pazu, boyun, kafa ve benzeri bir yer olabilir.
Bağlama büyüleri adı verilen çeşitli işlemler yapılırkenyapılırken yapılan işlemlerin sonuna eklenebilecek bazı tılsımlar vardırki, ehli bunların faydasını bilir.  Bağlama büyüsü yapmak için Havas İlmi hakkındada bilgi sahibi olmak gerekekir.

İp bağlama büyüsü nasıl yapılır. Havas ilmi ile meşgul olan kişilerin  bu işlerdeki bazı incelikleri, ayrıntıları bilmesi gerekir. Çünkü yapılan amellerdeki yanlışlıklar, gerek yapana gerek çevredeki yada konuyla muhatap olunan kişilere büyü zararlar verebilir. Gerekli bilgi tecrübe ve hassasiyetin olması gerekir. Havas ilminde dikkat edilmesi gereken yerler ve bazı incelikleri şunlardır.

Kilit bağlama büyüsü nasıl yapılır? Bu işleri yapacak kişiler mutlaka bu işleri iyi ilen bir kimseden yardım alması gerekir. Çünkü bazı durumlar için ayrı özel uygulamalar gerekebilir.sizin kitaplarda bulamayacağınız püf noktaları öğretmesi gerekir. Ayrıca sizi takip ederek zarar görmenize engel olması gerekir.

Karı koca arası bağlama büyüsü nasıl yapılır? Kullanılan malzemeler yeni olmalıdır mürekkep olarak genelde misk safran ve gülsuyundan oluşan mürekkep kullanılır.Eğer formüllerde  ayrı bir boya ile yazılacak denmişse  o mürekkep kullanılır.

Çene bağlama büyüsü nasıl yapılır? Tırnak taş gibi cisimlere keçeli uçlu yada kurşun kalem gibi o nesneye yazabilecek başka bir kalemle yazın. çünkü dolma kalemle veya kamış kalemle yazamazsınız. Ayrıca demir, bakır, ceylan derisi, vesaire hangi nesne adı verilmişse mutlaka o kullanılmalıdır. Alternatif nesneler düşünmeyiniz.

Hayır işlere kullandığınız kalemle şer işler için kullandığınız kalem ayrı olmalıdır. Eğer aynı kalemleri kullanırsanız, hem sizde hemde yaptığınız işlerde olumsuzlklarla karşılaşırsınız. Bu yüzden bu ayrıntıyı kaçırmayın.

Eşler arası bağlama büyüsü nasıl yapılır?  Okunması veya yazılması gereken dua veya esma veya tılsımlar mutlaka belirtilen sayıda olmalıdır. Kesinlikle daha fazla tesiri olsun diye fazla okuma yapmamalıdır ve belirtilen bir vakit veya riyazet gibi bir şart varsa mutlaka denilen yapılmalıdır

Sevgiliyi  bağlama büyüsü nasıl yapılır? En önemli unsurlardan biriside zamanlamadır Ne yaparsanız yapın mutlaka o işin yapılması gereken zamanı iyi ayarlamanız gerekir hayır işleri yapılan bir zamanda şer iş yapılmaz. Eğer yapılırsa hem karşı tarafı hem de sizi rahatsız eder yada zarar verebilir.

Zamanlama başlıca kısımları şöyledir: Bazı günler veya saatler hayırlı işlere bazıları şer işlere bazıları da her ikisine de uygundur bazıları hiçbirine uygun değildir.

Eski sevgiliyi bağlama büyüsü nasıl yapılır, haftanın hangi günü veya gecesi olduğu arabi ayın kaçı olduğu önemlidir yanlış vakitte yapılan işler aksi tesir verip size uyguladığınız kişilere zarar verebilir. Günün vede gecenin saatlerinede dikkat etmek lazım.Zira günün yahud gecenin her saati aynı işlere uygun değildir. Yanlış saatte yapılan işlemler dendolayı çeşitli problemler ortaya çıkabilir. Bazı kaynaklarda gece saatlerinde fark olmadığı yazsada ben tecrübelerimden saat farkı olduğunu gördüm.

Eve bağlama büyüsü nasıl yapılır , Arabi ayın her günü aynı işlere uygun değildir. Bu yüzden hangi günün hangi işlere uygun olduğunu tesbit edip ona göre amel etmek gerekir. Arabi ayın ilk 14 gününün hayır işlere geri kalan günlerinde şer işlere uygun olduğu bilgisi dikkate alınmayacak kadar genel bir kuraldır.

Havas ilmiyle bağlama büyüsü nasıl yapılır. Örneğin Arabi ayın 4 ü hayırlı işlere uygun olmadığı gibi Arabi ayın 21 ide hayır işlere son derece uygun bir gündür. Verdiğim bu bilgi ile o kaidenin o kadar önemli olmadığını anlamışsınızdır.

Bu işleri yapan ve belirli bir seviyeye (manevi,bilgi,tecrübe) gelmemiş kişilerde  başlıca bazı olaylar meydana gelir bunlar başlıca şunlardır. İşlerinin talihinin kısmetinin kapanıp bütün işlerinin ters gitmesi, sürekli bir ağırlık, uyku düzeninin bozulması, sabahları çok zor uyanma, kötü rüyalar, korkular okuma sırasında ağlamalar vs… birçok kötü etkiler

Vefklerle bağlama büyüsü nasıl yapılır. Bu işleri yapan kişilerin kendini koruması  lazım. Bu işleri yapan kişilerle gerek rahmani gerekse şeytani olsun ruhaniler uğraşır.(Müslüman olması zarar vermeyeceği anlamına gelmez)

Siz herhangi bir konuda uğraşırken ruhaniler çevrenizde ve üzerinizde toplanırlar eğer siz gelen ruhanileri uzaklaştıramazsanız size zarar verirler. eğer formüldeki bir yanlışlıktan veya sizin yaptığınız bir yanlışlık olursa verecekleri zarar daha büyük olur. Onun için hem kendiniz koruma taşıyın, hem korunma formülleri okuyun. Aytıca sık sık kendinize sihir büyü bozma cin peri atma uzaklaştırma gibi formüller uygulamanız lazımdır

Kaşıkla bağlama büyüsü nasıl yapılır? Amellere başlamadan önce israfı imar (yapacağınız amellere zarar vermemeleri için o an mekanda bulunanları geçici olarak uzaklaştırma) İşlem bitiminde mutlaka, en başta yolladığımız bu mekan sakinlerini geri çağırmak gerekir. Çünkü bunlar aslında bizimle farkında olmadan aynı mekanı paylaştığımız hane halkıdır. Belkide bulunduğumuz yerde bizden daha eskilerdir.

Bu işlemler yapılırken hayırlı işlerde güzel kokulu, şer işlerde kötü kokulu buhur yapmak tesiri arttırıcı etiklerdendir. Bu yapılan işlemlere güç katar, ve pek çok alim bu konuya çok fazla önem vermiştir. Hatta bir kısmı bunu şartlarındandır diye eklemiştir.

Eve bağlama büyüsü nasıl yapılır? Ameller yapılırken kim için yapılacaksa o kişinin burcunun gününde yada gecesinde olursa daha etkili olur. Eğer tesir için yapılacaksa karşı tarafın günü-gecesi dikkate alınır.

Eğer yapılacak olan vefklerse en önemli konulardan biriside yazım sırasıdır. Vefkler çok fazla değişik kadilerde yapıldığı için bilgi sahibi olmak gerekir. Her vefk aynı şekil yazılmaz. Bazı vefklerin yazımı orta haneden başlarken bazıları sağdan sola doğru yazılır. Bazıları ise klasik sayılı vefklerin yazım sırasına göre yazılır. Bazılarında ise dış çizgilerde sıra olup iç kısmında yazım sırası olmaz. Bu yüzden yazılacak vefkin yapım kaidesinin iyi öğrenilmesi lazım.

Tılsımlarla bağlama büyüsü nasıl yapılır? Tılsımlarda ise en çok dikkat edilecek husus mesafeler ve çizgilerdir. Harf yada rakamlar çizgiye değiyormu yada yada çizginin altına geçiyormu, aralarında ne kadar mesafe var. Tılsım yazımında bunlara dikkat etmek gerekir. Bu işleri yapan kişilerde ruhani ve cismani pekçok sorun çıkabilir. kişilerde çarpılma ruh hali bozukluğu uyku bozukluğu hayal görme vesvese işlerin ters gitmesi ağırlık baş ağrısı gibi durumlar ortaya çıkar.

İyi korunasın, çünkü bu ilimin her dalı direk ruhanilerin inisiyatifiyle gerçekleşir bunu unutma, sürekli onlarla uğraştığın içinde sık saldırılara maruz kalabilirsin. Sürekli koruma taşı ve her gün koruma ayet veya duaları oku ki iyi korunasın. Yoksa alacağın zararlar çok sıkıntılara yol açar. Belli bir güces ahip olan kişiler için gerek yoktur.

Karı kocayı bağlama büyüsü nasıl yapılır? Yazılan her yazı veya okunan her duanın kendine has hüddamları vardır onların harekete geçmesiyle bizim hacetlerimiz yerine gelir. Hacetlerimizi yerine getirtebilmek içinde maneviyatta bir yer sahibi olmak gerekir eğer maneviyatta bir mevkiniz yoksa ruhaniler size itaat etmez yada işi gerektiği gibi yapmaz yada kısa sürede işi bırakır. Eğer ruhaniyette bir yeriniz olursa hacetlerinizi kolaylıkla yerine getirirler. (işin melekler ile olan boyutu varsa da burada konu çok dağılacağı için açmamayı uygun gördüm. Başka bir konuda bunları da açıklayacağım)

Eşler arası bağlama büyüsü nasıl yapılır? Her insanın kendine has bir ruhaniyyeti vardır onları rahmani yönden kuvvetlendirmek için ibadetlerinizi mümkün olduğu kadar yapın farz vacib ve sünnetlerden sonra nafile ibadetleri mümkün olduğu kadar fazlalaştırın siz gerekli olan ibadeti yaparsanız zaten birçok kapı size kendiliğinden açılacaktır.

Riyazetle tutulan orucun çok önemi vardır kişiyi çok çabuk yükseltir. Riyazattan kasıt olunan şey, insanlarla görüşmeden, hayvansal gıda yemeden yapılan oruçtur bal süt tereyağı veya içinde hayvansal madde olan çikolata margarin vs. ürünlerde yenmez. Çikolata mayonez gibi bir çok ürünün içinde hayvansal maddeler olduğu için, bu çeşit ürünler de yine tüketilmez. Tutulan oruçlarla kişinin nefsi ıslah olduğu için murada ermek çok yakındır mümkün olduğu kadar insanlardan uzak bir yerde yapılırsa kişi dünya işini düşünmez ve başarılı olur.

Kabire gömülen bağlama büyüsü nasıl yapılır? Uykuyu azaltmak yemeyi azaltmak ve mümkün olduğu kadar hergün belirli sure,esma, dua yada salavat ı şerifeler okumak ta kişilerin manen çabuk yükselmesine vesiledir

Okuduğunuz veya yazdığınız dua vefk esma tılsım ve her neyse eğer mümkünse doğruluğunu kontrol edin tılsımlarda böyle bir olanak yoktur ama vefkler olsun yada ayetler kontrol edilebilir
gerek Türkçe gerek Arapça yada Osmanlıca baskı yada el yazması olsun birçok kitaplarda ayetlerde dahi yanlışlıklar oluyor vefk esma yada tılsımların halini siz düşünün artık.
Mezara gömülen bağlama büyüsü nasıl yapılır? Kitaplardaki formüllerin çoğu birbirinden kopya usulü ile devam etmiştir bu kopya çekme esnasındaki bazı hata veya yanlışlıklardan dolayı yanlış kaydedilir. Başkalarıda o yanlış kopyadan da kopya çekerek bu şekil çoğalır bu yüzden günümüzdeki pekçok formül özelliklede tılsım yanlıştır.Bazen aynı formülü değişik kaynaklarda birbirine benzer fakat değişik olarak görürsünüz bu kopyadaki yanlışlıkların bir sonucudur yaptığınız işi elinizden geldiği kadar doğru yapın birçok kez ayetler bile eksik yada yanlış yazılmıştır. Eğer yanlış iş yaparsanız murada eremezsiniz.

Uyku bağlama büyüsü nasıl yapılır? Kur’an ı kerimi doğru okuma ve yazmasını ayrıca osmanlıcayı da öğrenin çünkü Türkçe kitaplar size sadece belirli bir yol katettirebilir eğer çok ilerlemek istiyorsanız mutlaka öğrenin kur’an ı kerimi okumasını bilen kişiler osmanlıcayı çok çabuk öğrenirler ayrıca baskı kitaplarda verilmeyen yada gizli tutulan bazı hususları da öğrenirsiniz.

Sevdiğini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır. Hadim yada hüddam gibi isimler ile anılan, yani size sürekli yardım edecek bir ruhani yada bu tarz bir manevi alemden bulunan varlıklardan yardım almak çok gereklidir. Hizmetli sahibi olmak bu işin en önemli noktalarından biridir. Hüddam almak gerçekten kolay bir olay değil ve tehlikelidir mutlaka bu işin ehli olan bir kimseden yardım istenerek yapılmalıdır. Yoksa çok vahim sonuçlar ortaya çıkabilir. Allah korusun bu uğurda çok kişi zarar görmüştür. Hatta bir kişi bana riyazet esnasında ruhaniler tarafından işkence gördüğünü ve zarar gördüğünü belirten kişi sayısı hiçte az değildir. Bazı davetlerde çarpılma anında burundan kan akmaya başlar.  Bazen riyazeti tamamladığınız halde hüddamın gelmediğini görebilirsiniz bu bazen şartlardaki bilmediğiniz bazı eksikliklerden kaynaklanır.

Çirişle bağlama büyüsü nasıl yapılır? Ve bu işin erbabı birinden icazet alınki yaptıklarınıza icabet olunsun. Bu icazet denilen izin, yani bu işleri yapma yetkisi alınması gerekir. Bu icazeti ise yine verebilecek yetkiye sahip olan kişiler verebilir. Her kişinin verdim demesiyle olacak bir şey değildir.
Bazen şartlar tam olarak yerine getirilmiş dahi olsa davete istenilen icabet olmamış olabilir. Bu tip durumlarda daveti tekrar etmek gerekir.

Etkili bağlama büyüleri yapmak için bu dediklerime dikkat edip, bu kurallara uygun olarak yapmak lazımdır. Bütün bu kurallara uyulararak yapılan işlemler netice verebilir. Gelişi güzel yapılacak olan işlemlerden pek fayda söz konusu olmaz. Hatta yapılan bağlama büyüsü ters tepebilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir. Ve işi bilen uzman biri yapmalıdır. Etkili bağlama büyüsü nasıl yapılır derseniz cevabı üstteki maddelerdedir.

Burada belirttiklerimizden çok daha çeşitlerde vardır. Bunları yeri geldiğince belirteceğim. Bağlama büyüsü nasıl bozulur onunda cevabını bu sitede bulacaksınız. Ayrıca bağlama büyüsü belirtileri nelerdir yine açıklayacağım.

 Sizde bağlama büyüsü yapan medyumlar ve bağlama büyüsü yapan hocalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Arayın sıkıntılarınızdan kurtarayım.

Arama kelimeleri: