Bağlama Tılsımları

Bağlama tılsımları bir insanı öbür bir kişiye aşık etmek, lisan bağlama, veya rızık nasip uyku bağlama amaçlı kullanılan yollardan biridir.

Tılsım kelimesini gündelik hayatımızda ara sıra duyarız. Tılsımın ne meydana geldiğini tılsım nedir dair vermiştim okuyabilirsiniz. Havas bilimsel konularıyla ilgilenenlerin en fazla ilgisini çeken konulardan biridir. Bunların nedenlerine gelince gösterişli olmaları ve vefkler civarı yapılmasının pratik değil olmamasıdır. Bu zorluktan yorumlamak istediğim genellikle kolaydır. Baktığımız zaman inşa edilmesi günlerce haftalarca sürebilecek tılsımlar da vardır. Bağlama tılsımlarıyla aleyhinize konuşan dedikodu yapan sizi kötüleyen ve gammazlayan bireylerin dillerini bağlantı kurmak amaçlı kullanabiliriz. Uzaktan gelmesini dilediğiniz bir bireyin uykusunu bağlayarak gelmeye mecbur bırakabiliriz. Eskiyen sevgilinizi, aranızın bozulduğu eşinizi kendinize bağlama, aleyhinize konuşmasını engelleyebilirsiniz. Bağlama tılsımlarıyla sizden nefret eden hiç haz etmeyen biri dahi sizlere bağlanabilir.

Yapılan bağlama işlemleri neticesinde harekete geçtiğimiz sistem ile hazırlanan çeşitli çalışmalar ile o tılsımların cinleri, hüddamları, görevlileri aracılığıyla gereken işlemler başlar. Bu müvekkiller tesir edilmesi istenen kişin üzerine gidip, hangi konuda istiyorsanız tesir edip o isteğin olması amaçlı gereken çalışmaları yaparlar. Böylelikle talep ettiğimiz elde edilmiş olabilir. Müvekkiller başka bir deyişle o hazırlanan tılsımla alakalı çalışacak meydana gelen, o tılsıma hizmet eden memur içsel alemdeki görevlilere hadim hüddam müvekkil benzeri adlar ile hitap edilir. Üstelik tevkillerde ya hüddam Hazal tılsım demek dahi yeteri kadar gelebilir. Bu ey bu tılsımın hüddamı demektir. Tüm tılsım olsun vefk olsun uygulamalar bunun için benzer bir etki-tepki neticesinde gerçekleşmiş olabilir. Anlamanız gereken olan puan şudur. Iş yapıldıktan ardından tılsımın harekete geçireceği merkezin öbür bir ifadeyle bağlama tılsımlarının görevlilerinin görevlendirildiği alakalı koltuk uyarılmış olabilir. Bu alakalı görevlendirme merkezinde tılsıma gereken memur atandığında tılsım çalışmaya başlamış olabilir. Milletçe arasındaki deyimle tutmuş olabilir. Bağlanmak istenen bireyin üzerine gider. Şayet isimlerin geçtiği dua da veya edilen niyette özel olarak diğer bir vaziyet belirtilmemişse isteneni isteyene veya istenen niyete göre bağlantı kurmak amaçlı çalışmalar yapar. Bu memur oldukça başarılı ve gösterişli bir biçimde iş yaparsa o zaman edinilen etki hoşnut edici olabilir.

Ahrik kalbi başka bir deyişle kalbin yanması en sık sık kullanılan istektir. Bununla beraber öbür heyyic kalbi çok sık sık kullanılır. Bu kalbi yakmak değil heyecanlandırma isteğidir. Akdi nevmi filan fi aşkı benzeri bir niyet yazılır ise, filanın uykusu filanın aşkından bağlansın (düğümlensin) manasına ciro. Ifade Edilecek meydana gelen bireyin burcuna ilişkin meydana gelen gün içerisinde veya inşa edilmesi tesiri artıcı bir etkendir. Burcunun saatine de tesadüf ettirilir ise etki hepten çoğalmış olabilir. Bağlama tılsımları ne türlü yapılır bilgi edinmek istiyorsanız tılsım ne türlü yapılır başlıklı makalede bilgilendirmeler yaptım. Ek olarak bir takım veriler daha vereyim.

Özellikle Aşk bağlama tılsımı amaçlı en fazla kullanılan ve faydalanılan yöntemlerden birisi yakılacak olanlardır. Bunlarda genellikle etkilidir. İçirerek hazırlanan bağlama büyüleri tılsımları öbür uygulamalarda meydana geldiği benzeri etkisi yüksektir. Mezarlığa veya mezara gömülebildiği benzeri, ayak değmeyen temiz yerlere veya kaya altına gömülerek toprak doğası kullanılmış olabilir. Getirme dair haneye asılan çeşitleri vardır. Bu uygulamalar rüzgar alan balkon benzeri bir yere veya ağaca asarak hazırlanan tılsım çeşitleri de mevcuttur. Akarsu deniz ve içirme karayolu ile su unsuru kullanılmış olabilir. Bağlama yapılmak istenen şahıs hangi unsurdan olursa olsun, 4 anasırı kullanmak etkinin artmasına yararlı olabilir. Böylelikle akıbete erişmek daha pratik olabilir. Giysi veya iç çamaşırın kendisine veya bir parçasında tılsım yaptırmak olasıdır. Bal, zeytinyağı benzeri çeşitli nesneler sürülerek yakılmaları olasıdır. El ayası üstelik tırnaklara dahi yazılabilir. Nasip rızık bağlama benzeri isteklerde iplik ve kilit de en fazla kullanılan nesnelerdendir. Kilitle işlem yapıldığında, kilit kapatıcı nesnedir. Kapandığı zaman, istenen bireyin bağlantı kurmak dilediğiniz birşey ne ise o kilitlenerek bağlanmış olabilir. Bağlama büyüsü bozmak amaçlı kilitle yapılanları yine kilit açarak bozmak olasıdır. Bu kilidin üzerine çeşitli tılsımlar yazılar genellikle gömülür saklanır veya suya atılır. Düğümle hazırlanan bağlama büyüsü benzeri hazırlanan işlemleri bozmak amaçlı yine düğüm çözerek inşa etmek olasıdır.

Bağlama tılsımı yaparken en dikkat edilecek konu çizgiler ve mesafelerdir. Şayet çizgilerde ve mesafelerde hata olursa mana değişecektir. Tılsım örneklerini incelerken dikkat edin, örnek olarak 222 yazan koltuk vardır 22 2 yazan koltuk vardır. şayet bunun için dikkat edilmezse karşılık gelir 222 değişip çeşitli manalara gelecektir. Bunlarda çizginin de benzer bunun için benzer rolü vardır. Tütsü birden çok çeşitli açıdan değerlendirilmelidir.

Haftanın her gününün kendine ilişkin meydana gelen yakılacak ayrı tütsüleri vardır bunlar yakılabilir. Her burcun ve yıldızın yine kendine ilişkin yakılabilecek çeşitli tütsüleri vardır. Bunlar yakılarak inşa edilmesi tesiri artırır. Bir Takım tılsımlar amaçlı, yaparken veya yaptıktan ardından belli tütsüler yakılması ve üstelik yapılmış meydana gelen tılsımın tütsülenmesi istenir. Güzel koku veren tütsüler olumlu katkı yapar. Bir kısmında tespit edilmiş verilen tütsüyü yakmak şarttır. Şayet yakılmaz ise şartlarda eksiklik olacağı amaçlı yine tesirde azalma olabilir veya hiç teshir hâsıl olmaz. Her birey amaçlı ayrıca adlara göre özel olarak hazırlanan kişisel tılsımlar da yapılabilir. Bunların bir kısmında sadece istenen bireyin ebced verileri veya hem bir istenen hem bir de talep eden bireyin ebced sayı değerleri veya harfleri kullanılabilir. Bu bağlama tılsımları çalışmaları her kişiye ayrıca hazırlanıp yazılmalıdır. Her birey amaçlı ayrıca tılsım inşa etmek etkinin çok olacağı veya çok işe yarayacağı manasına gelmez. Aksine daha eskiden yararı denenmiş, tecrübe edilmiş meydana gelen bağlama tılsımları inşa etmek çok daha doğru bir yol olabilir. Bu çalışmalar ile beraber ifade edilecek okumalarda olabilir. Belli bir esma ayet dua benzeri bir okuma tılsım amaçlı şart koşulmuş ise yapılmalıdır. Yapılmaz ise teshir yine olmaz. Şayet belli bir okuma şart koşulmamış ise, içsel âlemden tılsımı kuvvetlendirecek bir takım dualar esmalar veya ayetler okunabilir. Aklınıza gelebilecek her çeşit deri kâğıt ve madene yazılarak tılsım inşa etmek olasıdır.

Tılsım yaptıranlar, daha doğrusu yaptırmak isteyenlere pekçok gerçek olmayan yalan ve sahte tılsımlar yollanmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu ise fotokopidir. Bağlama büyüsü adı altında yollanan yalan meydana gelen, isim dahi yazmayan belli belirsiz uygulamalardan bir netice alınması . Tılsım yapan medyumlar içerisinde gösterişli bağlama tılsımlarıiçin iletişime geçiniz. Iletişime geçmek amaçlı ”İLETİŞİM” sayfasını okuyup iletişime geçiniz.