Bağlama Vefkleri

Vefk yapan hocalar içerisinde sizi sevdiğinize kavuşturacak karı koca arası düzeltecek ve her sorununuzdan sizin kurtaracak meydana iştirak eden Medyum Kurtarıcı’yı arayınız. İletişim sayfasındaki verileri okuyup oradaki bilgilerle mail atabilir veya telefonla arayabilirsiniz.

Bağlama vefkleri yalnızca bir insanı öbür bir kişiye bağlantı kurmak için değil birçok konuda kullanılan yöntemlerden biridir. Dil bağlama idrar rızık kısmet kısmet cinsellik ve birçok daha bağlama çeşitleri vardır. Bu sayfayı okuyan birçok birey vefk tanımına çok yenidir. Gündelik yaşamda kullanılmayan bir kelimedir. Havas bilimsel konularıyla ilgilenenlerin en fazla ilgisini celp eden konu ise bu vefk konularıdır. Bunların sebeplerinden en enbaşta kareler içerisine yerleştirilmiş meydana iştirak eden şekillerin güzel bir imaj oluşturması, yapımındaki bir takım zorluklar ve kitaplarda vefkler ile yapılmış olan birçok uygulamaların verilmiş olmasıdır. Bağlama vefkleri ile çok çeşitli ve aklınıza gelebilecek her konuda bağlamalar yapılabilir. Sık Sık seçim edileni aşk bağlaması ve dil bağlamasıdır. Bunların yakınında kısmet rızk, uyku benzeri öbür çeşitleri ciro. Bu çalışmalar neticesinde eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Veya size berbat davranan aranızın bozuk meydana geldiği sevgilinizi de kendinize bağlayabilirsiniz. Ve benzeri birçok bağlama işi yaptırabilirisiniz..Bağlama vefki ile daha önce sizi hiç sevmemiş meydana iştirak eden bir tanesini de kendinize aşık ettirebilirsiniz. Kareler içerisine yerleştirilen bu sistemin evrensel izahlarını vefk bilimsel ile alakalı yaptım. Burada yalnızca bağlama vefkleri yapmakla alakalı konulara değineceğim.

Bu sistem ile yapılmış olan çeşitli vefk çalışmalarıyla o vefkin hüddamı veya hüddamları aracılığıyla gereken iş inşa edilerek tesir elde edilmesidir. Hüddam olarak bilinen kelime o vefke hizmet eden memur içsel alemdeki görevlilere verilen evrensel addır. Tüm uygulamalar bunun için benzer bir etki-tepki neticesinde gerçekleşmiş olur. Anlamanız gereken olan puan şudur. Iş yapıldıktan daha sonra vefkin harekete geçireceği merkezin öbür bir ifadeyle vefkin görevlilerinin atandığı yere ikazda ve davet yapılmış olur. Bu alakalı görevlendirme merkezinde vefke gereken memur atandığında vefk çalışmaya başlamış olur. Milletçe arasındaki deyimle tutmuş olur. Aşık edilmek istenen bireyin üzerine gider. Şayet isimlerin geçtiği dua da veya edilen niyette özel olarak diğer bir vaziyet belirtilmemişse isteneni isteyene aşık etmek için çalışmalara başlar. Bu memur oldukça başarılı ve tesirli bir biçimde iş yaparsa o süre edinilen etki hoşnut edici olur.

Eğer aşk bağlama yapılıyorsa, Ahrik kalbi başka bir deyişle kalbin yanması en sık kullanılan istektir. Bununla beraber öbür heyyic kalbi çok sık kullanılır. Bu kalbi yakmak değil heyecanlandırma isteğidir. Şayet istenen aşk bağlaması değilde öbür çeşit bağlamalar ise o süre azimet değişecektir. Sözgelişi uyku bağlanması isteniyorsa akdi nevm filan bin filan benzeri bir azimet ilave edilir. İstenilen kişinin burcuna ilişkin bir gün içerisinde inşa edilmesi tesiri artırır. Burcunun saatine de tesadüf ettirilir ise etki hepten çoğalmış olur. Bağlama vefki ne türlü yapılır bunu tanımlamak için vefk ne türlü yapılır başlıklı makalede bilgilendirmeler yaptım. Ek olarak bir takım bilgiler daha vereyim.

Bağlama vefkleri içerisinde yakılanlar aşk bağlaması tarafından diğerlerine göre daha güzel sonuç verir. Uyku bağlantı kurmak için yapılmış olan yöntemlerde yeniden yakılan vefklerin kullanıldığı görülür. Bunlarda evrensel olarak etkilidir. Taşınarak kullanılanları en sık müracaatlan yöntemlerdendir. İster dil bağlama olsun arzu eder muhabbet bağlama vefki olsun şunlar en fazla taşınanlardır. Rüzgara maruz kalacak veya kalmayacak biçimde asılarak yapılanları olur. Mezarlığa veya kabire gömülebildiği benzeri, ayak değmeyen temiz yerlere veya kaya altına gömülerek toprak doğası kullanılmış olur. Akarsu deniz ve içirme karayolu ile su unsuru kullanılmış olur. Bunlarla beraber içirmek yeniden bu unsura girer. Bağlanmak istenen birey hangi anasıra tabii olursa olsun, dört anasırı birlikte kullanmak etki artmasına ne sebeple olur. Bu Şekilde sonuca ulaşmak daha kolay olur. Giysi veya iç çamaşırın kendisine veya bir parçasında vefk yaptırmak mümkündür. Bal, zeytinyağı benzeri çeşitli nesneler sürülerek yakılmaları mümkündür. El ayası hatta tırnaklara bile yazılabilir. Bağlama vefki yaparken en dikkat edilecek konu yazılacak sıranın doğru olmasıdır. Doğru sıralama ile yazılmaz ise vefk inşa etmek işe yaramaz. Tütsü birden çok çeşitli açıdan değerlendirilmelidir. Her güne ilişkin meydana iştirak eden tütsüler var şunlar yakılabilir. Her burca ve yıldıza ilişkin çeşitli tütsüler vardır. Şunlar yakılarak inşa edilmesi tesiri artırır. Bir Takım vefkler için, yaparken veya yaptıktan daha sonra belli tütsüler yakılması ve hatta yapılmış meydana iştirak eden vefkin tütsülenmesi istenir. Güzel koku veren tütsüler olumlu katkı yapar. Bir kısmında tespit edilmiş verilen tütsüyü yakmak şarttır. Şayet yakılmaz ise şartlarda eksiklik olacağı için yeniden tesirde azalma olur veya hiç teshir hasıl olmaz. Her birey için ayrı ayrı isimlere göre özel olarak yapılmış olan kişisel vefkler de yapılabilir. Bunların bir kısmında yalnızca istenen bireyin ebced verileri veya hem bir istenen hem bir de talep eden bireyin ebced sayı değerleri veya harfleri kullanılabilir. Bu bağlama vefki çalışmaları her kişiye ayrıca hazırlanıp yazılmalıdır. Kişiye özel vefk yaptırmak tesirin pek olacağı veya çok işe yarayacağı anlamına gelmez. Aksine daha eskiden faydası denenmiş, mücerrep meydana iştirak eden bağlama vefkleri inşa etmek çok daha mantıklı ve akılcıdır. Bu çalışmalar ile beraber ifade edilecek okumalarda olur. Belli bir esma ayet tevkil benzeri bir okuma vefk için şart koşulmuş ise yapılmalıdır. Yapılmaz ise teshir yeniden olmaz. Şayet belli bir okuma şart koşulmamış ise, içsel alemden vefki kuvvetlendirecek bir takım dualar esmalar veya ayetler okunabilir. Aklınıza gelebilecek her çeşit deri kağıt ve madene yazılarak vefk inşa etmek mümkündür.

Vefk yaptıranlar, daha doğrusu yaptırmak isteyenlere pekçok sahte vefkler yollanmaktadır. Bunların kocaman çoğunluğu ise fotokopidir. Vefk adı altında yollanan uydurma meydana iştirak eden, isim bile yazmayan belli belirsiz uygulamalardan bir sonuç alınması . Vefk yapan medyumlar içerisinde tesirli bağlama vefki yaptırmak için bağlantıya geçiniz. Bağlama büyüleri adı altında size yollanan veya yollandığı öne sürülen şeyleri sitelerinde sergilemeyenlere inanmayın. İlmi meydana iştirak eden yapar sergiler. Bağlama büyüsü diye size fotokopi yolluyorlar. Size iştirak eden işlemlerin bir bölümü mutlaka görebileceğiniz bir biçimde olsun, ve arapça alim birine okutturun. Bu Şekilde gerçekten birşeyler yazılmış mı, isimler yazıyor mu teyyid ettiriniz.