Dil bağlayan dua

Dil bağlayan dua.

Hiç olmasık anda, olmadık yerde bazı istenmeyen durumlar ile karşılaşırız. Her dönem karşımızda yerli yersiz konuşan, o an susturmak için neler feda edebileceğimiz birçok olay yaşamışızdır. Bazen karşımızdaki olağan üstü saçmalıkta veya yanlış olan bir iddiada bulunabilir. Bu iddia, özellikle de bizi aşağılayan zor duruma sokan bir şeyse. Dil bağlayan dua olsa o kadar konuşamaz. Belki böyle bir şeyden haberiniz bile yoktur. Size iftira atacakken birden nutku tutulsa konuşamasa başınız dertten kurtulacaktır. 

Dil bağlamak için dualar, kaynana düşman bütün insanların dilin bağlanması için dualar

Dil bağlayan dua budur, en etkili dil bağlamak için dualar, kaynananın düşmanların insanların dillerinin bağlanması için dualar.

Susacaktır konuşmayacak böylece sizde zor duruma düşmeyeceksiniz. Hele ki, size bir garezi varsa işte o zaman yandınız. Dil bağlayan dualar bu tür durumların çaresidir. Adı üstündedir, dil bağlama duası. İftiralara maruz kalmak, gammazların şerlerine maruz kalmak hiç hoş bir şey değildir. Bize düşen bu konulara karşı tedbir alabilmektir. Bu konuya karşı alınabilecek en iyi tedbir ise bu bahsettiğim yoldur. Çünkü sadece bir kişi değildir sizin kötülüğünüz için laf söz edecek olan. Hayatınızın her anında ve her zamanında ansızın karşınıza çıkabilir. Hiç tanımadığınız biri olabilir bu kişi. Bununla birlikte tanıdığınız sizi sevmeyen bir kişide olabilir. Öğretmen öğrenci, patron işçi, karı koca anne baba kardeş abi abla, gelin damat kaynana kayın peder kayın birader görümce dost düşman olabilir. İş veya mahalleden okuldan askerden arkadaş veya sosyal çevrenizden bir tanış kimse de olabilir. Dil bağlayan dua bu kimseler içinde etkilidir. Bildiğiniz gibi insanoğlu çiğ süt emmiştir. Kime ne zaman nankörlük edeceği belli olmaz. Her zaman iyilik ettiğiniz biri arkanızdan gammazlayıp kuyunuzu kazıyor olabilir. Biri size bunu anlatmadan söylemeden bilmeniz mümkün değildir. Bu nedenle siz siz olun ve işinizi şansa bırakmayın. Dil bağlama duaları ile kendinizi güvenceye alın. Ansızın karşınıza çıkabilecek olan kötü sürprizlere karşı hazırlıklı ve tedbirli olun. Eşinizi işinizi sevdiklerinizi bir takım iftira veya saptırmalar ile kaybetmeyin. Ve bunlar yüzünden zarar görmeyin. Söyledikleri büyük iftiralar olamasa bile, sinek küçük olduğu halde mide bulandırır. Bir bardak suya sinek konsa içmez dökeriz. En etkili bil bağlayan dualar bir araya getirilerek kendinizi her bakımdan garantiye alın. Sadece bir kişi için yapılabileceği gibi, tüm insanların dilini bağlamak için de kullanılabilir. Karı koca kaynana anne baba kardeş eş yenge gelin damat kayın birader kayın peder gammaz düşman gammaz dili bağlamak için değil. Bütün insanların size kötü konuşmamaları için de uygulanabilir. Dil bağlayan medyumlar hocalar bu konuda size yardım edebilir. Vefkler tılsımlar muskalar ayetler esmalar dualar ile yapılacak olan işlemler ile bu sorunları kökünden halledebilirsiniz. Bu kadar önemli ve gerekli olan bir konuyu asla ihmal etmeyin. Kendinize dil bağlayan dua yaptırın. Dedikodulardan fitnelerden fesatlardan şer dillerden kurtulun.

Arama kelimeleri: