EBCED İLMİ

Medyumumuzun bir numara olduğu bir konu da Ebced İlmi’dir. Peki nedir Ebced İlmi? Arap alfabesini hepimiz biliyoruz. Arap alfabesinin her harfinin bir rakam karşılığı vardır. Bu harflerin rakamla ifade şekline Ebced İlmi diyoruz. Ebced ilmi Hz. Adem’den günümüze kadar gelmiştir. Hz. Muhammed (s.a.v.) devrinde de kullanılan bu rakamlar, İbranice ve Aramice’den etkilenerek, Nabatice’den Arapça’ya aktarılmıştır. Şairler dahi bu rakamlara inanmış ve kullanmışlardır. Harflere verilen her bir rakam sizlere önemli tarihleri verir. Yani o önemli tarihler sizin Ebced hesabınıza göre size özeldir. Medyumumuzun hiçbir yanılgıya girmeden, en doğru hesaplamaları yapmaktadır. Ebced ilmine farklı dönemlerde farklı isimler verilmiştir. Bunlardan biri, Ebced hesabı; bir diğer ise de Cifir ilmidir.

Ebced İlmi’nin eski kitapların içerisinde de yer aldığına dair rivayetler vardır. En önemli mevzu da Ebced ilmi yasaklanmamıştır. Günah olduğundan çekinebilirsiniz, fakat Hz. Peygamberimiz zamanına dayanan bu ilim haram olarak sayılmamıştır. İnternette araştırma yaptığınız zaman bazı mahluklar tarafından kötüye kullanılmayı amaçlanmış olduğu tarihte yer almıştır. Fakat Müslüman aleminde bunu kötüye kullanan olmamıştır.  Ebced ilminin iki tarzdan oluştuğu ifade edilir. Bu tarzlar, “Ebced-i Kebir” ve “Ebced-i Sagir” olarak bilinmektedir. Ebced ilmini peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Hz. Ali’ ye anlatmıştır. Hz. Ali’de farklı nesillere aktarmış ve bu sayede Ebced İlmi günümüz nesillerine kadar ulaşmıştır. Ebced ilmi kehanet olarak algılanmamalıdır. Medyumumuza Ebced İlmi konusunda isminizin Ebced hesabını yaptırdığınızda bunun kehanetten öte olduğunu ve gerçeklerini siz de fark edeceksiniz. Medyumumuzun bu hesabından sonra her konuda ondan fikir almak isteyecek ve onun bu konudaki uzmanlığını sizler de anlayacaksınız. Eşinize dostunuza tavsiye edeceğinizden hiç şüphemiz yoktur.

Biz biliyoruz ki her şeyi Allah bilir, tüm tarihler ve bu tarihlerde neler olacağını bilen yalnızca Allah’tır. Ama zaman zaman motivasyona ihtiyaç duyar ya da içerisinden çıkamadığımız konularda destek almamız gerektiğine inanırız. Bu konuda en iyi medyum www.medyumkurtarici.com adresinde sizler ile buluşmaktadır. Ebced İlminde medyumdan daha iyisini bulamayacağınızı ve müdavimi olacağınızı iddaa ediyoruz. Sizleri de aramıza bekliyoruz.