HAVAS İLMİ

Havas İlmi. Aşk büyüsü, nasip açma bağlama büyüsü, rızık açma cinlerden kurtulma büyü bozma ve savunma karı koca arası ısındır gideni geriye getirme ve bütün konularda bağlantıya geçiniz. İLETİŞİM sayfasını okuyup, bana mail veya telefon karayolu ile ulaşabilirsiniz.

Havas, özelliği meydana iştirak eden, özel olanlar, elit bireyler, dik tabakadan olanlar günümüz Türkçesiyle elit tabaka manasına ciro. 2. tanımda ise ilimde maneviyatta, zenginlikte, mevki ve mevkide önde iştirak eden üstte meydana iştirak eden zatlar benzeri anlamlarda kullanılır. İsminden dahi bu ilim sahiplerinin ne türlü bir elit ve mühim insanlar olduklarını anlayın. Son Zamanlarda sitelerinde besmele dahi çekmesini bilmeyen kişilerin biz havas bilimsel siteleri diyerek girdiğiniz yerlerdeki kişilerin, biliyoruz demeleri hiçbir zaman onay edilebilir bir şey değildir. Yalnızca havas değil bununla beraber, bilimsel ledün sahibi olarak ilahi ilhamlara ve verilere eriştiklerini argüman etmektedir. Soracağınız en ufak bir dini konuda dahi bir kelime dahi söyleyemeyecek insanlar, toprağın altında ne türlü kuvvetli bir azaba düşeceklerini kendileri düşünsün. Allah ıslah etsin, ıslah olmayanı da bildiği benzeri etsin.

Havas bilimsel, önce bakışta vefk inşa etmek, büyü bozma tılsım inşa etme, aşk büyüsü bağlama büyüsü için yapılmış olan formüller dualar esmalar yapmak benzeri anlaşılıyor. Aslı havas öze varmaktır ulaşmaktır. Dünyevi heveslerden kurtulup, nefsini aşağı edip, farklı nefsin mertebelere erişmesi, belli bir öğrenim ve bilgi birikimi ile ele geçirilebilecek bir ilimdir. Çoğu araştıranın anladığı benzeri bağlama büyüsü inşa etme, aşk büyüsü bozma sevgiliyi geriye döndürme bilimsel değildir. Yukarıda belirttiğim ve esasında uzunca ele alınması gerekli olan kimi amellerden ardından fakat havas bilimsel yapılabilir. Ben çok ilim sahibiyim deyip te, cinlerin elinde oyuncak meydana iştirak eden hoca gördüm. Sorsanız cinler onun dediğini yapıyordtümör. Cinler şunu inşa etme diye konuştu mi, yapamaz. Son Olarak sormak gerekli, kim kime sahip, kim kime buyruk veriyor?

Çok az ele almak gerekirse, ayetler vefkler tılsımlar dualar, esmalar madenler materyaller saatler günler gezegenler tabiatlar, ruhlar melekler şeytanlar cinler ve başka varlıklar, sırlar tabiat ve tabiat üstü dünya, davranışlar tesirler, savunma kurtulma veya isteklerin ele geçirilmesi ve akıla gelebilecek her çeşit eylemler, olgular nesneler bu ilim arasında incelenebilir veya kullanılabilir. Her bir madenin ayrı ayrı nitelikleri, bunların dualar esmalar ayetler karayolu ile meydana iştirak eden tesirleri ile,hiçbir vefk tılsım dua ayet yazmadan, madenlerin, bizzat bünyelerinde barındırdıkları enerji kuvvet ve yararları veya zararları dahi ele alınır. Sözgelişi mıknatıs bab-ı incelenirken, mıknatıs faydalanılarak yapılmış olan işlemlerde farklı okunan veya yazılan tılsım ayet vefk dua veya esma ile kullanılan hassaları anlatılır. Bununla beraber havas kitaplarında mıknatıs taşıyana yıldırım çarpmayacağına, taşıyan kadının gebe kalmayacağına, mecnun olmuş (delirmiş) bireyin aklının mahaline gelmesi için farklı yağlarla hastanın başına sürüleceğinden vb birçok kullanım sahası ele alınır. Bunun benzeri bitkilerde ele alınır. Hayvanların derilerinin, bilhassa bağırsak vicdan benzeri bir takım uzuvları konusunda dahi nice havas uygulamaları vardır.

Havas bilimsel de birçok ilim de meydana geldiği benzeri bizzat arasında çok farklı kısımlara ayrılır. Bilhassa bu bölümler vefkler tılsımlar davetler tesirler ebced, simya benzeri birçok bölüme ayrılır. Burada vermiş olduğum örnekler karışıktır. Bir birleri arasında ayrı veya beraber sayılı. Sözgelişi büyüden savunma tılsımını, hem bir savunma konusunda hem bir de tılsımlar konusunda maddeler arasında gösterilebilir.

Havas ilimleri uygulayan pekçok bilen vardır. Bunlarla beraber sahabeler ile halifelerin bu ilimi kullandığına konusunda günümüze civarı iştirak eden kanıtlar vardır. Ebu- Hasan eş- Şazeli hz. Esseyyid Abdulkadiri Geylani hz. Muhiddini Arabi hz. İmam-ı Gazali hz. Hz. Ali Keremullahi vecheh te dahil olmak üzere nice alimler evliyalar ve sahabeler kullanmıştır.

Havas İlmi için seçilmiş, elit kudretli meydana iştirak eden kişilerin bilimsel benzeri bir mana vermiştik. Havas bir ilim meydana geldiği için okunarak, çalışılarak bir bölümü öğrenilebilir. Bir noktadan ardından ileri gidilemez. Nedeni Ise nefsini yenemeyen insana açılacak kapılar, ve yaşanacak haller elbetteki farklıdır. Bir çok kişi bu şehrime girip, birden çok yıl ardından kocaman zararlar neticesinde bırakmak zorunda kalmıştır. Kitapçılardan alacağınız birden çok kitap, forumlardan veya sitelerden okuyacağınız birden çok bilgi ile kesin olarak bu işlere kalkışmayın. Uzunca zaman arasında sabırla olabilecek bir iştir. Görünen başka bir deyişle zahiri olaylar, Batıni başka bir deyişle görünmeyen tesirlere sebep olacağı için siz ne maruz kaldığınız tehlikeyi görürsünüz, nede bulunduğunuz andaki sıkıntıyı. Havas bilimsel neye denir, ne anlama ciro açıkladım. Havas ilimleri konusunda başka yazılarda ek olarak detaylı bilgiler verdim okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.