KISMET AÇMA

Kısmet Açma

Aşağıda gördüğünüz, nihai derece gösterişli nasip açma duaları içerisinde yer alacak harika formüllerden alana iştirak eden tılsımlardır.

İLETİŞİM kısmındaki verileri okuyup bana telefon veyahut mail karayolu ile ulaşabilirsiniz. Şans ile ilgili konuda kişilerin başlarına geliyor olacak alana iştirak eden şeylerin bir bölümünün bizzat elinde meydana geldiğini bir bölümünün ise bizzat elinle olmadığını belirtmiştim. Yazgı değişir mi değişmez mi, değişirse ne civarı ve hangi kısımları değişir şunlar polemik konusu olmuştur. Şunu dile getirmek gerekirse arzu eder değişim gösteren arzu eder değişmeyen olsun, Allah c.c. onu ezelden onay etmiştir. Evinize giderken kesinlikle birden çok yoldan gidebilirsiniz veya sokaktan. Burada geçeceğiniz yöntemleri ve sokakları siz seçersiniz, fakat bilimsel ile herşeyi abluka eden Allah c.c. bunu eskiden onay etmiştir. Şayet onay etmese idi bunu yapamazdınız. Bu az bilgiler sizlere kocaman ihtimalle bazı ipuçları vermiştir. Kısmetim kapalı ne yapmalıyım diyorsanız güzelce okuyun ve ardından benimle bağlantıya geçin.

Öncelikler nasip ne sebeple kapanır onu açıklayayım. Bilhassa birbirini çekemeyen düşmanlar ve üstelik kıskanan en yakınızıda yer alan arkadaş veya en yakın akraba olarak gözüken bireyler çok huzurlu bu yöntemlere başvurabiliyor. Ummadık taş fayda baş misali en yakın akrabalarınız veyahut ticari bir rakibiniz dahi sizlere nasip kapama büyüsü yaptırabilir. Veyahut sizin kayıp görmeniz ve kötülük için ölüm büyüsü yaptırsalar dahi bu kocaman ihtimal yine sizin kısmetinizin kapanmasına ne sebeple olacaktır. Çünkü büyüden iştirak eden cinler birçok yabancı zararlar da verecektir. Demekki büyü karayolu ile nasip kapanabiliyormuş. Bunda ötürü olmuşsa kapalı kısmeti açma duaları dediğimiz farklı yollar ile açılabilir. Öncesinde, üsttekilerde saydığımız benzeri riskli büyüler var ise onlar ile beraber kapalı kısmeti açma duası yapılabilir. Başka etkiler gitmeden ifade edilecek alana iştirak eden nasip duası pekte yararlı olmaz. Bunlara çok uyarı etmek gerekir. Büyü bozan dualar içerisinde yer alan büyü bozma tılsımı budur.

Yukarıdaki büyülerin ne sebeple olduğu nasip bağlılığı açma ile ilgili büyülerden iştirak eden cinlerden bahsetmiştim. Bunların dışarısında farklı nedenlerle cin musallatları da kısmetin kapanma nedenleri içerisindedir. Yine cinlerden arınmak için gittiğiniz veyahut büyü bozdurmak için gittiğiniz medyumlar hocalar işi bilmeyen birileriyse, vaziyetin daha karıştığını ve sıkıntılarınızın daha arttığını göreceksiniz. Şayet bunun benzeri bir sebepten kaynaklanıyorsa kurtulduktan ardından kuşkusuz cinlerden savunma duası yaptırın. O an alınır uzaklaştırılır, fakat sonradan geriye gelebilir. Bu konuları cinlerle ilgili yabancı bir konuda uzunca uzadıya açıklarım. Cin musallatı tedaviyi için kullanılan bir cin tılsımı.

Nazar nasip kapanmasına ne sebeple olur mu derseniz evet derim. Çünkü bilhassa bazı kişilerin nazarı çok güçlüdür. Bu sizde bırakılan kuvvetli nazarın berbat tesiri ile sıkıntıya düşebilirsiniz. Nazardan arınmak ve nazardan korunmak istiyorsanız benimle bağlantıya geçiniz. Nasip açan hocalar içerisinde sizlere destek edebilecek kişiyim. Nazar duası için taşınacak vefk.

Beddua yine bu sebepler dairesi içindedir. Kısmetimi açmak talep ediyorum diye düşünürken kimlerin canını yaktığınızı kimlerin ahını aldığınızı düşünüyormusunuz. Kime sorsak kalbi temizdir, kimseye kötülüğü yoktur. Madem herkesin kalbi temiz kimseye kötülüğü yok bu civarı anarşi, bozgunculuk hırsızlık rüşvetçilik ne türlü oldu. Demekki insanlar içten değil. Yine az keserek bunlardan arınmak için beddua ile ilgili nasip açma yöntemleri denenmelidir. Çünkü yine yalnızca nasip açma büyüsü yetmeyecektir. Bu berbat etkinin kaldırılması gerekir. Fakat ondan ardından nasip açma büyüleri kullanılabilir. Beddua ne türlü kalkar derseniz, beddua kaldırma duası budur.

Birde bilhassa yıldız düşüklüğü olarak bilinen bir konu vardır. Hocalara gidersiniz yıldızın düşük denir. Ben bunun benzeri bir olayı kabul etmiyorum. İnsanlar islamiyet ölçüleri dışarısında yaşadıkları için manen ve ruhen zayıf kalıyorlar. Bundan ötürü en küçük bir etkiden dahi sıkıntı alıyorlar. İslama sıkı sıkı sarılan bir insanı, üstü baş sıkıca giyinmiş birine benzetin. Din ölçüleri dışarısında yaşayanları ise üstünde yalnızca gömlek alana iştirak eden biri olarak düşünün. Kışın dışarı çıktığında sıkı giyinen etkilenmeyecek, yalnızca üstünde gömlek alana iştirak eden üşütüp hastalanacaktır. Kendini soğuktan koruyacak bir giysisi olmadığı için soğuktan etkilenmiştir. Siz hiç duydunuz mu bir alimin veya evliyanın yıldızı düşükmüş bu sebeple çok çabuk etkilenirmiş diye. Duyamazsınız çünkü benim dediğim gibidir. İnsanlar manevi alemdeki güçlerini derecelerini kendileri belirler. Bu sebeple yıldızım düşük diyorsanız suç belli bir süre da sizdedir. Bu tip olaylarda kişiye koruma inşa etmek gerekir. Koruma yapıldıktan ardından nasip açma tılsımı veya nasip açma vefkleri benzeri destekçi unsurlar kullanılır. Koruma yapılmazsa yine en ufak bir etki dahi gelse üstüne alıp sıkıntıya girecektir. Bu tip durumlarda, nasip büyüsü zayıf ve eksik kalacaktır. Bu sebeple bir koruma yaptırmanız iyi olacaktır.

Bir yabancı etken ise şuursuz yapılmış olan esma okumalarıdır. Konumuz olduğu için bundan örnek vereyim. Hiç bir problemi yokken fazladan artsın veyahut çoğalsın diye nasip açma esması okur. Bu okumalar esnasında yapılmış olan yanlışlıklar eksiklikler sizlere kayıp verebilir. Bazıları Allah ın isimleri ne kayıp gelecek deseler de bazı alimler bu konulara kitaplarında uyarı çekmişlerdir. Sizlere çok cazip iştirak eden nasip açma ayetleri okuduğunuz zaman yapılmış olan yanlışlıktan ötürü tam tersi kapatabilir. Havas İlmi ile ilgili bunlara değineceğim inceleyince ne demek istediğimi anlarsınız. Bu tarz yanlışlıklar yapan kişilere özellikle cin musallatı uzaklaştırma ve büyü bozma yöntemleri yapılması gerekecektir.

Gelelim en kolay değil alana iştirak eden duruma. Bu durumda olanlar için dilediğiniz civarı nasip açma duası okuyun olmaz. Veya bildiğiniz en derin hocalara gidip nasip açtırmak için uğraşın yine olmaz. Nasip duaları bunlara fayda etmez! Ne Sebeple mi? Çükü hata kendisindedir. Bunlara bağlı veya kapalı demek yanlış olur. Karakter, yapı, şahsiyet veya yetişme tarzlarından meydana gelen problemlerdir. Iştirak Eden kişileri beğenmezler. Armutun sapı üzümün çöpü diye gelenleri reddederler. Kusursuz arkadaş arayan dostsuz kalır misali şunlar da bizzat hatalarından ötürü evde kalırlar. Sonrada nasip açma evlenme duası diye ortalıkta dört dönerler. Kendilerindeki hatayı bulup düzeltmedikten ardından bir sonuç alamazlar. Kaprisleriyle iştirak eden talipleri kaçırır veya bizzat reddeder, sonrada nasip açma duaları bir işe yaramıyor derler. Kendini düzeltirlerse hiçbirşeye gerek yoktur. Bunlara fakat şirinlik büyüsü dedikleri insanlara güzel şirin hoş tatlı görünmek ve çekici olmak için bir çalışmalar yapılabilir. Yinede bizzat bozacaktır. Şirinlik duası olarak bilinen şirinlik tılsımları.

Kısmet açan dualar çok çeşitlidir. Onların her bir tanesini bizzat konularında uzunca açıklayacağım. Kısacası birden çok örnek vermek gerekirse kilitle nasip açma duaları vardır. Şunlar sık kullanılanlardandır. Nasip açma tılsımları da yine kullanılabilir ve çok gösterişli nasip açma duası denilebilir. Bu, bilhassa nasip bağlama da kullanılan yollardan biri olduğu benzeri tam tersi alana iştirak eden bu konuyla alakalı da sıkça kullanılır.

Aşağıda gördüğünüz bunun için tılsım bunun için en iyi bir örnektir. Muhteşem bir nasip büyüleri içerisinde vazgeçilmez olması gerekli olan bir yöntemdir.

Kısmet açma muskası taşımak ta çok gösterişli bir yöntemdir. Nasip açan medyumlar şayet işi zerre civarı bilirlerse bunu kesinlikle yaparlar. Bu ve şunlar benzeri nice yollar vardır. Sizde Kapalı kısmeti açtırmak için kesinlikle benimle bağlantıya geçiniz. Medyum Kurtarıcı, sizi sıkıntılarınızdan kurtaracak.