ŞANS AÇMA

Şans açan hocalar arıyorsanız, Medyum Kurtarıcı imdadınıza yetişecektir. Ve şanssızlıklarınızdan kurtulacaksınız. İLETİŞİM sayfasını okuyup oradaki bilgilerle mail atabilir veya arayabilirsiniz.

Şans açma duası bunlardır. Bunlardan yabancı olanları da diğer sayfalarda görebilirsiniz.

Şans Açma: İnsanların daha eskiden yaşayacakların onay edilmesi benzeri bir manaya ciro. Yazgı benzeri bir manası vardır. Yazgı değişir mi değişmez mi suali sıkça tartışılır. Bilenler bilir ki, 2 türlü yazgı vardır. Değişmeyen ve değişim gösteren yazgı. Bir tanesi Levh-i Mahv-ı İsbat ötekisi ise Muallak Yazgı dir. Birey anne ve babasını seçemez, bu değişmez. Hangi ekmeği alacaksa seçebilir. Konu bu meydana gelmediği amaçlı nunları uzunca izah etmeyeceğim. Şayet bir bir sürü kez şanssızlıklar terslikler talihsizlikler yaşıyorsanız bahtınız kapalı varsayabiliriz. Zira bu sıradan üstü bir vaziyettir. Baht açmak amaçlı dua okunabilir. Veya baht açma dualarından meydana gelen türlü uygulamalar olabilmektedir. Şayet Allah c.c. sizin bahtınızın kapanmasını dilemişse ve açılmasını dilememiş ise bunu kimse açamaz. Ancak bu talihin kapanması vakası inşa edilmiş rastgele bir büyü nazar veya cinler alemi aracılığıyla yapılmışsa şunlar açılabilir. Bazıları Allah c.c. müsaade vermezse olmaz der. Evet gerçek, müsaade vermezse olmaz. Ancak bununla birlikte müsaade verirse olabilir. (Allah c.c. muhafaza) İşlenen günahlar nedeniylede olabilmektedir. Bu konu üstünde denetim yapılıp ona yönelik çözüm üretilmelidir. Günahlarda tevbe etmek her an lazımdır. Büyüden kaynaklanıyorsa büyü bozma dualarıyla bozulmalıdır. Nazar bunun için sebep olmuşsa nazardan kurtulma dualarıyla müdahele edilmelidir. Bunun benzeri her ne bağlayıcı sebep var ise önce o giderilip, daha sonra baht açıklığı amaçlı dua yapılır. Bunların bir bölümü kapalı talihi açma duası meydana geldiği takdirde, bir bölümü ise ilişkili çözmekten bir sürü baht açma büyüsü olarak bilinen artırması pek olması içdownload.

Benden destek talep eden bütün kardeşlerim olurki kapanma nedenleri günahtandır, bunun amaçlı yollayacağım işlemleri yapmadan önce tevbe etmeleri çok sıkı olabilir. Baht açan medyumlar içerisinde beni arayın, sizlere yapacağım baht duaları vefki tılsımı muskasıyla şanssızlıklarınızdan kurtulacaksınız.