TILSIM NEDİR

Rızık tılsımı ve nasip tılsımı ve öbür sıkıntılarınızdan arınmak emelli kesin olarak bağlantıya geçin.

İLETİŞİM SAYFASINI okuyup oradaki bilgilerle mail atabilirsiniz. Aşk tılsımı, bağlama tılsımları ve rızık nasip tılsımları emelli kesin olarak arayınız.

Tılsım nedir. Vefk ilmini izah ederken tabiat üstü bazı ruhani varklılardan bahsetmiştim. Bunların yapıldıktan daha daha sonra bir takım tesir tepki sistemi ile çalıştığını anlatmıştım. Tılsımlar bahsi geçtiğinde yine yakın şeylerden bahsedeceğim. Diğer meydana gelen şey yapılma şekilleri ve bazı kaidelerdir. Tılsım, kelime manası olarak ta tabiat üstü güçler büyülü muskalar benzeri anlamlara ciro. Vefklerden diğer olarak bir kareler içerisinde yazılması kural değildir. Ve inşa edilmesi veya yazılması bir sürü daha basittir. Bu düzenekler yine bir mekanizmanın çalışması gibidir. Yapılmış Meydana Gelen iş emelli görevlendirilecek meydana gelen başka tılsım cinleri veya öbür başka varlıklar yapılmış meydana gelen işlem neticesi uyarılır. Bu dikkat neticesinde memur atanması inşa edilmesi gerekir. Bu sebeple tılsım inşa etmek istiyorken hata yapmamak gerekir. Hata iş yapılırsa şayet hata bir kısa kısa mesaj veya talep yollanacağı emelli maksada ulaşmak bir sürü kolay değil olabilmektedir. Veya hata bir yere gideceği emelli istenilenin veya beklenenden bir sürü daha başka bir sonuç ile karşılaşılabilir. Bu sebeple tılsım yaparken nelere dikkat etmek gerekir bunları iyi bilmek gerekir.

Tılsım, yalnızca harfler rakamlar veya bazen simgeler eskiyen devir alfabeleri ile yapılabilir. Tılsım inşa etmek emelli ayetler dualar esmalar veya diğer birşeyler de kullanılabilir. Tılsımlar yalnızca içerik ile değil bununla beraber bazı sözler ve öbür nesneler faydalanılarak ta yapılabilir. İster kullanılan malzemeler olsun ister öbür yukarıda açıkladıklarımız olsun hepsi beraber veya birkaçı da beraber kullanılabilir. Vefk benzeri karelerin içerisine yazılmış, veya bir ev içerisine yazılmış, bir birey sureti halinde yapılmış meydana gelen tılsımlarda olabilmektedir. Çizgiler ile kullanılan bir takım tılsımlar vardır. Çizgilerin çizilmesi, bazen o çizgilere yazılacak meydana gelen sembol veya simgelerin değip değmemesi, taşıp taşmaması mühimdir. Dikkat etmek gerekir. Vefkler de kareler öncede çizilip, uyumlu süreci geldiği zaman vefk evleri doldurulabilir. Bazı istisnalar olsa dahi bu böyledir. Tılsım yaparken, tılsım çizgisi dahi mühimdir. Üstelik sağdan sola veya soldan sağa çizilmesi dahi önem taşır. Öbür yerlerde bulamayacağınız bir bilgi daha vereyim. Şer işler emelli şerit soldan sağa, hayır işleri emelli ise sağdan sola çizilir.

Çok fazla çeşitleri meydana geldiği emelli sayfamız bunların tamamını detaylı bilgi etme ile ilgilenen bir sürü eksik kalacaktır. Nasip açma tılsımı denmiş ise, o yapılmış meydana gelen işlem istenilen veya talep eden her kim ise onun evlenme kısmetinin açılması ve izdivaç etmesi emelli ifade edilecek demektir. Şayet büyü bozma tılsımı deniyorsa,büyü bozmak emelli tılsım ifade edilecek ve bu tılsım büyülü hasta fertler fertler tedaviyi emelli kullanılıp iptal edilecek demektir. Bunun benzeri başka yapılış emel veya yaradıkları işlere göre değerlendirilebilir. Yakılacak asılacak gömülecek serpilecek sürülecek taşınacak içilecek ve daha fazla biçimlerde kullanılabilir.

Tılsım yaparken, cinlerin de müvekkil olarak görevlendirilebileceğini belirttim. Bazı tılsımlar bir takım cinleri, veya cin kabilelerini harekete geçirmek emelli kendileri aracılığıyla verilir. Tılsım ne civarı tesir eder sualine bazıları, tılsımın geçerliliği cinin geçerliliği kadardır diye yazar. Bu bir sürü yanlıştır. Tılsımların bir kısmı kıyamete civarı gidecektir ve tesir edecektir. Çünkü bu tılsımlar belli bir cine hitap etmez. Bu yüzden tılsım cinleri dediğimiz olayla uzaktan yakından ilgisi yoktur. Sözgelişi günlerin ayların tılsımları kıyamete civarı tesir edecek tılsımlardandır. Tılsım cini dedikleri ise bu sistem içerisinde görevlenen, cin taifesi içerisinde meydana gelen, o mekanizmaya ilişkili görevlidir. Tılsım çeşitleri emelli kısa ve öz veriler ile kafa karıştırmadan sizleri bilgilendirdirdim. Öbür yazılarda geniş özetlerini bulabilirsiniz.