VEFK NEDİR

Vefk nedir? Gülsuyu misk ve safran mürekkebi ile yapılmış olan muvaffakiyet vefki.

Medyum Kurtarıcı imdadınıza yetişecektir. Aşk vefki bağlama vefki ve nasip baht baht şans açma büyü bozma vefkleri ve koruma amaçlı vefkler amaçlı kesinlikle bağlantıya geçiniz. İLETİŞİM sayfasını okuyup oradaki bilgilerle mail atabilir veyahut arayabilirsiniz.

İslami devirlerden dahi daha önceleri kullanılan bir sistemdir. Bu sistem farklı etkileşimleri faydalanarak, bir takim ruhani güçleri harekete geçirip muradın hasıl olması amaçlı kullanılır. Bu harekete geçtiğimiz güçlerden kastımız içsel alemde hayatını sürdüren bir sürü farklı varlıklardır. Bu varlıklardan bir bölümü melekler diye niçin nitelendireceğim varklılardır. Bir kısmı ise cinler alemi diye bir sürü az tanımlayacağımız varlıklardır. Cinn görünmeyen meçhul, örtülü saklı saklı meydana gelen benzeri anlamlara geldiği amaçlı bir takım alimler melekleri dahi cinler sınıfında saymıştır. Bu varlıkların bir tek isimlerini yazamayız. Binlerde alem meydana geldiği benzeri binlerce çeşitte varlıklar vardır. Bunların pekçoğundan hiç kimsenin haberi dahi yoktur. Bu konumuz meydana gelmediği amaçlı yeniden az kesip vefk bilimsel konusunda konuya aynı ritimde devam etabir.

Çok az ve öz tanım yapacağım. Farklı sayılarda birbiri ile irtibatlı kareler içerisine yazılma karayolu ile,harf, rakam, tılsım, esma, ayet yazılmasıyla meydana gelen bir sistemler bütünüdür. Tanımdaki tekil kelimelerin herkes harfler rakamlar tılsımlar esmalar veya ayetler olarak ta kullanılabilir. Vefk ilimlerinde, kare içerisinde bir sürü sayıda unsur kullanılır. Vefki yaratan her bir kareye hane denir. Aynı vefk evi içerisinde bununla birlikte tılsım ayet esma aynı zamanda da kullanılabilir. Vefk evleri doldurulurken en bir sürü uyarı edilmesi lazim olan husus sıra ile yazmaktır. Vefkler yapıldığı zaman, etkileşimle uyardığı ilgili memur atanacak yerden, o vefkin müvekkili başka bir deyişle hizmetlisi görevlendirilir. Bu vefk hizmetlilerine genellikle hadim hüddam benzeri adlar verilir. Bu hadim ve hüddam kelimeleri yalnızca vefk inşa etmek konusunda değildir. Aynı zamanda tılsımlar dualar esmalar ayetler içerisinde kullanılır. Zira o okunan veyahut yapılmış olan çalışmalar neticesinde de onların hizmetlileri görevlendirilir.

Vefkler müvekkilleri vazifeye çağrı amaçlı özel bir okuma veya yazmaya gerek duyulabilir. Bazılarında bu hüddamların da geçtiği ve tevkil adı verilen vazifelendirmek amaçlı davettir. Bu davetlerde genellikle bu vefkin hakkı amaçlı şu işimi yap benzeri dualar okunur. Yapılmış Olan vefk çeşitlerine göre bu değişim gösterebilir. Bazılarında ise kasem adı verilen yemin ettirme de yapılabilir. Elbette bu uygulama her vefk amaçlı aynı değildir. Vefk çeşitleri bir sürü fazla sayıdadır. Yalnızca bunların herkes amaçlı farklı konu açmaya kalksam bir sene uğraşmam gerekebilir. Genel olarak vefklere özel bir okuma inşa etmeye gerek yoktur. Bu daha doğrusu vefk yapan hocalar hangi yoldan gitmek talep ediyor ona bakar. Zahmetli olması sıkı olacağı manasına gelmez. Zira okumalar daha bir sürü bir yük getirecektir. Şunlar ile yoğun olmak mahaline her havas bilimsel amelinde kullanılabilecek belli başlı duayı gösterişli kılma yöntemlerine gidilmelidir. Böylelikle hem bir az çaba sarf edip hem bir de gösterişli neticeler alınabilir. Havas bilimsel ile uzunca seneler yoğun meydana gelen alimler okuması meydana gelen vefkleri tercih etmezler. Zaman kaybıdır. Nihayet Zamanlarda ise vefk yapan medyumlar okuması olmadan yapılmış olan vefkin çalışmayacağını argüman ederler. Hangi kitapta yazıyor bu heyecan ediyorum. Es-Seyyid Süleyman El Hüseyni nin yapıtını okuyunuz. Havas alimi meydana geldiği takdirde bu gibi bir iddianın yanından dahi geçmemiştir. Bu şu manaya ciro ki, vefk yapıyorum diyen bu zatlar vefkten bihaberler. Vefk yaptıracağım diye bu çeşit iddialar duyarsanız itibar etmeyiniz. Şayet itibar ederseniz en minik bir netice dahi alamamış meydana gelen vefk yaptıranlar sınıfına dahil olmak üzere olmuş olursunuz.